Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WŁOCHY: Natsuko Nisshoku - Rogumarōpu Empty WŁOCHY: Natsuko Nisshoku - Rogumarōpu

Czw 26 Lis 2020, 21:09
[You must be registered and logged in to see this image.]

Witam w mojej jubileuszowej 80 edycji KP/PdF. Moja wokalistka, tekściarka pochodzi z Japonii. Tak jak zainteresowały mnie elementy piano w mojej piosence z PdF 29 "Stop This Flame" tak samo piano od razu przyciągnęło mnie w "Rogumarōpu" tyle że tutaj jest go jeszcze więcej. Jako ciekawostka, drzewko z teledysku nazywa się Lone Christmas tree i znajduje się w Biei.



skrót poproszę od: 3:37

dla niecierpliwych utwór wchodzi w 0:28
a dla spotifajowców w tym [You must be registered and logged in to see this link.] układającego playlistę, tytuł utworu tam to: ログマロープ

Aro lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WŁOCHY: Natsuko Nisshoku - Rogumarōpu Empty Re: WŁOCHY: Natsuko Nisshoku - Rogumarōpu

Sob 28 Lis 2020, 00:21
Well. Zacznijmy od tego, że spodziewałem się że w tej edycji postawisz na jakiś mocnarny girlsband z k-popowym bopem. Z kolei po wyglądzie tematu nastawiałem się raczej na nieco spokojniejsze brzmienia.

No i trochę się zdziwiłem słuchając tej propozycji Szeroki uśmiech Ale ogólnie wrażenia pozytywne, na pewno nie da się tutaj nudzić, cały czas coś się dzieje (aż momentami ma się wrażenie, że nieco za dużo), jednak na pewno te nagłe zmiany tempa zwracają uwagę. A ten cały pozorny chaos jest uporządkowany. No ciekawy, ciekawy wybór, jestem ogromnie ciekawy jak ta przejażdżka muzycznym rollercoasterem sobie ostatecznie poradzi.

Wilk lubi ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

WŁOCHY: Natsuko Nisshoku - Rogumarōpu Empty Re: WŁOCHY: Natsuko Nisshoku - Rogumarōpu

Sro 02 Gru 2020, 22:53
Mmm mega art muza, refren trochę przypomina mi soundtrack do pierwszej serii K. Gonciarza w Japonii. Dużo się dzieje, ale jest tu harmonia. Świeży oddech na tle reszty. powo

Wilk lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WŁOCHY: Natsuko Nisshoku - Rogumarōpu Empty Re: WŁOCHY: Natsuko Nisshoku - Rogumarōpu

Pon 07 Gru 2020, 01:13
Zaskoczyłeś mnie bardzo tym wyborem, bo byłem pewny, że wystawisz bardziej coś w stylu Duy Lipy. Wink Ta piosenka wyróżnia się moim zdaniem na tle innych przede wszystkim swego rodzaju "surowością" brzmienia. Nie są to dźwięki "wypolerowane" do granic możliwości w studiu, ale to bardzo dobrze, bo czuć tu autentyczność. Pianinko też świetne, bardzo dobrze się tego słucha. Awans do finału ogromnie mnie zaskoczył, oczywiście na plus. Wink

Wilk lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WŁOCHY: Natsuko Nisshoku - Rogumarōpu Empty Re: WŁOCHY: Natsuko Nisshoku - Rogumarōpu

Nie 13 Gru 2020, 19:07
Aro napisał:Well. Zacznijmy od tego, że spodziewałem się że w tej edycji postawisz na jakiś mocnarny girlsband z k-popowym bopem.
Fenistil napisał:Zaskoczyłeś mnie bardzo tym wyborem, bo byłem pewny, że wystawisz bardziej coś w stylu Duy Lipy. Wink
Powiem wam obu że wstępnie taki właśnie był plan ale "Rogumarōpu" przyszło nagle i niespodziewanie, ujrzałem je u kogoś na tablicy na fb a akurat byliśmy podczas edycji 31 i stwierdziłem że może warto tym razem wystawić coś co nie będzie typową wilczą piosenką a równie mi się podoba i tak oto nie namyślałem się długo bo pierwsze sekundy utworu od razu mnie zaintrygowały, poza tym konkurencja w kwestiach k-popu była w tej edycji tak ogromna... i mimo że zająłem gorsze miejsce niż niektóre k-popy które mogłyby równie dobrze reprezentować mnie to nie żałuje wyboru :P dzia Kiss

btw. sorry za późny odpis ale post Fenistila zauważyłem dopiero teraz a już wcześniej miałem się do tego odnieść czytając komentarz Aro.

Fenistil lubi ten post

Sponsored content

WŁOCHY: Natsuko Nisshoku - Rogumarōpu Empty Re: WŁOCHY: Natsuko Nisshoku - Rogumarōpu

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach