Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WIELKA BRYTANIA: Izabela Trojanowska - Nie Od Razu Empty WIELKA BRYTANIA: Izabela Trojanowska - Nie Od Razu

Nie 3 Sty - 8:49
Zacznijmy może od tego, że w tej edycji nie zamierzam tak bardzo pójść w Joke Entry, choć nie ulega wątpliwości, że w edycji odpowiadającej formą tym, które były dotychczas, raczej bym takiego wyboru nie dokonał. Najlepiej określiłbym to jako moje Guilty Pleasure, z którym jednak się nie kryję, bowiem bardzo lubię ten utwór - moim skromnym zdaniem posiada on ogromną duszę, zaś jego słuchanie sprawia mi za każdym razem wiele przyjemności. Ogromną sympatią darzę także samą wykonawczynię. Zawstydzony

W 34. Edycji PdF, :suk: Wielką Brytanię reprezentować będzie Izabela Trojanowska w utworze "Nie Od Razu".

[You must be registered and logged in to see this image.]



"Nie Od Razu" to przebojowy banger promujący szósty album studyjny Izabeli Trojanowskiej - "Życia zawsze mało" pochodzący z 2011 roku. Na zdecydowane wyróżnienie zasługuje ambitny tekst, który wskazuje na zbyt duże tempo życia i wszechobecny pośpiech. "Nie od razu szczyty do zdobycia, chociaż wielka chęć - przystopuj więc" Nutka

Fragment do skrótu: 1:20 - 2:10

Mam nadzieję, że podobnie jak ja odnajdziecie w tym utworze coś dla siebie - ja osobiście znalazłem przekaz, który nauczył mnie nieco inaczej patrzeć na życie. Doceniać to co mamy teraz, zwolnić trochę, cieszyć się z prostych rzeczy. Pozdrawiam cieplutko! Całus
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WIELKA BRYTANIA: Izabela Trojanowska - Nie Od Razu Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Izabela Trojanowska - Nie Od Razu

Sob 9 Sty - 23:30
Bardzo fajna, wyrazista propozycja. Muzycznie przywodzi mi trochę na myśl klimaty Tańca z Gwiazdami. Wink Do tego życiowy tekst i wyjątkowa charyzma wokalistki, jestem na tak! Uśmiech

Aleks lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach