Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+10
Wilk
Yngwie / admin
CB93
Dastame
Dawid
Skrzeczek
Aleks
Szymek79
Daniell
Liver
14 posters
Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 18 Kwi - 14:02
Brawo Łukasz Uśmiech Jestem pozytywnie zaskoczony, że jednak nie wygrał kotlet. Naprawdę fajny utwór jak na indie rock i dobrze się stało, że to on wygrał. Podobnie Nightwish, kawałek zdecydowanie bardziej nastrojowy niż z pierdolnięciem i dlatego spodziewałem się Top 10, ale nie najlepszego wyniku w tej serii Rahei!

Mocno wyrównany to był finał, jeżeli komuś bardziej podeszła stawka to przy tych różnicach punktowych musiał się dobrze bawić.

Skrzeczek lubi ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 254
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 18 Kwi - 16:33
Szczerze powiedziawszy jestem bardzo zaskoczona tym jaka piosenka wygrała. Byłam niemalże pewna, że wygra Francja. "Farewell To The Fairground" oczywiście znałam przed tą edycją i bardzo cenię sobie tą piosenkę. Świetny zwycięzca. Fajnie, że Francja również znalazła się na podium, a Szwajcaria i Azerbejdżan również zajęły wysokie miejsca. Generalnie bardzo podobała mi się ta edycja. Poznałam kilka fajnych piosenek i mogliśmy wrócić do muzyki z tamtych lat.

Chcę jeszcze bardzo podziękować Dawidowi i Contratiempo za 10 w półfinale oraz Batioo za 8. Miło jest widzieć, że spodobało się wam "Gee". Osobiście myślałam, że zajmę ostatnie miejsce w półfinale, więc i tak jestem zadowolona z wyniku

Skrzeczek lubi ten post

Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 18 Kwi - 23:18
No niezły numer, dziękuję bardzo Szeroki uśmiech, nie ukrywam, że "Farewell To The Fairground" jest dla mnie cennym utworem (w ostatnich miesiącach nawet bardziej niż jeszcze rok temu) i na swój sposób wydawał mi się być odpowiednim wyborem do konkursu, ale raczej nie nastawiałem się na taki spektakularny wynik. Francja i Rosja na podium były dla mnie już dość spodziewane, odniosłem wrażenie, że mają najlepszy odbiór, na W2G nawet typowano tę pierwszą do zwycięstwa. Może nie oceniłem ich aż tak wysoko (dałem 4 i 6 pkt.), ale także są dobrym uzupełnieniem podium. Tę pierwszą w radiu zawsze dobrze mi się słuchało (choć nie znałem z nazwy), a druga wcześniej mi nieznana i całkiem fajna, szczególnie wokal.
Reszta wyników także w porządku, fajnie, że Szwajcaria się przyjęła, może mógłbym poprzestawiać kilka utworów (chociażby :armenia: "Fireflies", które jest dla mnie jedyne w swoim rodzaju i początkowo miało dostać 12, ale ostatecznie chciałem docenić przypomnienie mi :kazakhstan: "Don't Leave Home" i możliwość poznania :ukraine: "Destroy Everything With Touch" - intrygujące i ciekawe nagranie), ale nie jest źle, z resztą ja raczej lubię ten okres, więc tutaj nie było trudno o zadowolenie mnie, może i nieco kotletowa, ale raz na jakiś czas chyba nie zaszkodzi.
Miał to być powrót na jedną edycję, ale chyba skuszę się na próbę, szczególnie że tak trochę szkoda byłoby edycji bez gospodarza i może jeszcze pomyślę o tych :rainbow: kolorach, a co dalej, to się okaże.

Liver and CB93 lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach