Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

MALTA: Claudia Faniello - Breathlessly

+13
KarolStark
iguś
Skrzeczek
IgorBielak
yourraxus
Alpaka
mercator
Liver
DanielW
Jasiek
Naar
Yngwie / admin
Aro
17 posters
Go down

Ile punktów przyznałbyś/przyznałabyś Malcie?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
4 - 29%
0 - 0%
2 - 14%
3 - 21%
2 - 14%
1 - 7%
2 - 14%
 
Wszystkich Głosów: 14
 
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

MALTA: Claudia Faniello - Breathlessly - Page 2 Empty Re: MALTA: Claudia Faniello - Breathlessly

Pią 10 Mar - 20:03
Teledysk do maltańskiej propozycji.

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

MALTA: Claudia Faniello - Breathlessly - Page 2 Empty Re: MALTA: Claudia Faniello - Breathlessly

Nie 12 Mar - 2:27
Teledysk jest naprawde cudowny. Szeroki uśmiech Troche mnie przekonal do tej piosenki. W tym roku jest duzo lepszych ballad, ale lepsze to niz "Dying to Try" albo "Don't Come Easy". W Claudii przynajmniej slychac jakiekolwiek emocje podczas spiewu. Co prawda ten refren i powtarzane do znudzenia "breathlessly" oraz "endlessly" moze znudzic, ale na tle innych piosenek to serio nie jest tragicznie.
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

MALTA: Claudia Faniello - Breathlessly - Page 2 Empty Re: MALTA: Claudia Faniello - Breathlessly

Czw 23 Mar - 23:25
Naar napisał:Mam bardzo mieszane uczucia do tej piosenki... Z jednej strony jest nijaka, ale ma coś w sobie... taki klimat z dawnych bajek Disneya lub komedii romantycznych. Szczególnie refren mi się z tym kojarzy i jakaś nostalgia głęboko siedząca zaczyna się odzywać Szeroki uśmiech

Poza tym zawsze można gdybać, że skoro w końcu udało się jej wygrać preselekcje to nigdy więcej się nie zgłosi :P

O, dokładnie Uśmiech Niby nic specjalnego, ale jednak przyciąga. A potem zostaje w głowie na dłużej. Przy odpowiednim występie myślę, że może sprawić niespodziankę w maju. Ja w każdym razie nie miałbym nic przeciwko.

7/12

Chociaż i tak jestem zły na Maltańczyków, że cudowna Janice Mangion z utworem "Kewkba" zajęła tylko drugie miejsce 😢
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

MALTA: Claudia Faniello - Breathlessly - Page 2 Empty Re: MALTA: Claudia Faniello - Breathlessly

Nie 26 Mar - 13:44
Utwór jest......ok. Serio piosenka nie jest taka zła jak niektórzy mówią Szeroki uśmiech
Sponsored content

MALTA: Claudia Faniello - Breathlessly - Page 2 Empty Re: MALTA: Claudia Faniello - Breathlessly

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach