Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

AUSTRALIA: K/DA - MORE Empty AUSTRALIA: K/DA - MORE

Nie 18 Lip - 4:42
AUSTRALIA: K/DA - MORE Wt5jeGf

Witajcie kochani. Nie wiecie jak bardzo się cieszę, że mogę Wam zaprezentować coś, co naprawdę kocham. Zespół K/DA jest mi ogromnie bliski - jest on internetowy, pochodzi z gry League of Legend (od zespołu RIOT) - gry, w której wybija mi dziewiąty rok. Cztery dziewczyny, to postacie, które również są mi ogromnie bliskie. Swojego głosu udzieliły kolejno od lewej: Evelynn - Madison Beer, Ahri - Miyeon, Akali - Soyeon, Kai'Sa - Jaira Burns oraz Seraphine - Lexie Liu. Historia dziewczyn zaczęła się podczas finałów mistrzostw w lolu, w 2018 roku kiedy zadebiutowały z utworem POP/STARS odnosząc niewyobrażalny hit. Dziewczyny wróciły w 2020 roku podczas kolejnych mistrzostw, a do zespołu gościnnie dołączyła wspomniana Seraphine. Wypusciły one wtedy mini album zatytułowany ALL OUT w którym każda z dziewczyn ma swoje "pięć minut". Moimi ulubieńcami jest piosenka Akali - THE BADDEST; Zespołu - MORE; Evelynn - Villain (z Kim Petras) oraz Drum to Dum od mojego bubu - Kaisy. Chętnie odpowiem na pytania, ponieważ wiem o produkcji, wykreowanym świecie oraz internetowym zespole wszystko. Mam nadzieję, że spodoba Wam się cząstka mnie; czegoś co bardzo kocham (i jest bardzo imprezowe! [tzw umca umca]), co w sumie możecie sprawdzić na moim last.fm → https://www.last.fm/user/minajito . Prezentuję Wam K/DA z 'MORE'.

K/DA - MORE
'i got different DNA'
skrót od: 0:44 do 1:25 (ale błagam, dajcie mu szansę i przesłuchajcie całe!!)


Dawid and Fenistil lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

AUSTRALIA: K/DA - MORE Empty Re: AUSTRALIA: K/DA - MORE

Nie 18 Lip - 11:08
Ooo, temat dla mn, hah! Po pierwsze też myślałem o wystawieniu wirtualnej artystki (Hatsune Miku) w tej edition. Po drugie w swoim debiucie wystawiłem hymn mistrzostw świata 2014 w LoLu ("Warriors"). Mega sis z nas ❤

xclolka lubi ten post

xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

AUSTRALIA: K/DA - MORE Empty Re: AUSTRALIA: K/DA - MORE

Nie 18 Lip - 14:13
Dawid napisał:Ooo, temat dla mn, hah! Po pierwsze też myślałem o wystawieniu wirtualnej artystki (Hatsune Miku) w tej edition. Po drugie w swoim debiucie wystawiłem hymn mistrzostw świata 2014 w LoLu ("Warriors"). Mega sis z nas ❤

LEGENDS NEVER DIE! AUSTRALIA: K/DA - MORE 1f618

Dawid lubi ten post

Bzyku
Bzyku
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Zgorzelec
http://www.instagram.com/mati_bzyku/

AUSTRALIA: K/DA - MORE Empty Re: AUSTRALIA: K/DA - MORE

Pon 19 Lip - 21:55
Kiedyś już natrafiłem na ten utwór, przesłuchałem całe, ale niestety nie mój styl.

6,5/10

xclolka lubi ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

AUSTRALIA: K/DA - MORE Empty Re: AUSTRALIA: K/DA - MORE

Sob 24 Lip - 11:43
Nic nie urywa, ale to jedna z nielicznych prawdziwych rąbanek w tej edycji, więc miło, że podjęłaś wyzwanie. Szkoda, że nie ma tu jakiejś egzotycznej czy chociaż prymitywnej cząstki, jednak to nie w Twoim stylu Język 1 Poprawny wybór.

xclolka lubi ten post

xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

AUSTRALIA: K/DA - MORE Empty Re: AUSTRALIA: K/DA - MORE

Sob 24 Lip - 13:24
Liver napisał:Nic nie urywa, ale to jedna z nielicznych prawdziwych rąbanek w tej edycji, więc miło, że podjęłaś wyzwanie. Szkoda, że nie ma tu jakiejś egzotycznej czy chociaż prymitywnej cząstki, jednak to nie w Twoim stylu Język 1 Poprawny wybór.

Bo egzotyczna to jestem ja! AUSTRALIA: K/DA - MORE 1f60e

Liver lubi ten post

Sponsored content

AUSTRALIA: K/DA - MORE Empty Re: AUSTRALIA: K/DA - MORE

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach