Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

AUSTRALIA: wrs - why Empty AUSTRALIA: wrs - why

Wto 24 Mar - 0:03
[You must be registered and logged in to see this link.]

W debiutanckiej edycji III Serii postawiłem na debiutancki singiel utalentowanego
chłopaka z :romania: Buzau, który zasłynął pojawieniem się na instastory u Inny Uśmiech


:romania: :australia: :romania:
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

AUSTRALIA: wrs - why Empty Re: AUSTRALIA: wrs - why

Sro 25 Mar - 9:36
o więc nie tylko ja w tej edycji zapodaje rumuńskie dźwięki, wiem że nie każdemu może się to podobać ale rumuński disco-pop jest jedyny w swoim rodzaju, lubię lubię lubię.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

AUSTRALIA: wrs - why Empty Re: AUSTRALIA: wrs - why

Pią 27 Mar - 7:02
lel byłam pewna, że to jakaś gejoza jak miałam w tle odpalone, a tu się okazuję że jakieś hetero baby i chłopy tańczą. Zdecydowanie to na minus. Niemniej jednak uważam, że piosenka skończy z dobrym wynikiem zgarniając wiele zer i dwunastek
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2118
Wiek : 24

AUSTRALIA: wrs - why Empty Re: AUSTRALIA: wrs - why

Czw 2 Kwi - 17:15
Bardzo, bardzo jakościowa propozycja. Przyjemnie się rozkręca, aby pójść na całość w refrenie. Mroczność podreślona przez instrumental wypełniony mocnymi basami. Nie jest to też kawałek, który powstał dla samego jego powstania. Czuć, że autorzy chcą przekazać tu jakieś emocje. Przedrefren może mnie nie zachwyca, ale cała reszta absolutnie nadrabia. Ślicznie :australia: Australio!
Sponsored content

AUSTRALIA: wrs - why Empty Re: AUSTRALIA: wrs - why

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach