Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

DANIA: Stine Bramsen - Karma Town Empty DANIA: Stine Bramsen - Karma Town

Pią Sie 13, 2021 11:53 pm
DANIA: Stine Bramsen - Karma Town 7393ab69d5344ea4772ce142f009c305.425x425x1




skrót proszę od 1:34
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

DANIA: Stine Bramsen - Karma Town Empty Re: DANIA: Stine Bramsen - Karma Town

Sob Sie 14, 2021 2:32 am
Pamiętam tę piosenkę jeszcze z jakichś preselekcji w KP w jednej z pierwszych edycji, w których brałem udział. Już nie pamiętam czy były to twoje pre, ale całkiem możliwe, bo miałeś wtedy Szwecję. Uśmiech Tak czy inaczej bardzo wtedy kibicowałem tej piosence, ale niestety się nie udało. Nawet jakiś czas później przyszło mi do głowy, że chętnie bym ją sobie odświeżył, ale już nie pamiętałem tytułu. Tym milej jest mi ją tu ponownie usłyszeć. Jest to pop w bardzo przyjemnym, lekkim wydaniu dzięki temu klawiszowemu plumkaniu, a zmiany rytmu związane z przejściami między kolejnymi fragmentami utworu dają mi sporo satysfakcji przy słuchaniu.

hawk21cmb lubi ten post

hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

DANIA: Stine Bramsen - Karma Town Empty Re: DANIA: Stine Bramsen - Karma Town

Sob Sie 14, 2021 12:59 pm
Fenistil napisał:Pamiętam tę piosenkę jeszcze z jakichś preselekcji w KP w jednej z pierwszych edycji, w których brałem udział. Już nie pamiętam czy były to twoje pre, ale całkiem możliwe, bo miałeś wtedy Szwecję. Uśmiech

No to jestem w szoku, że ktoś to jeszcze pamięta Szeroki uśmiech Tak, fakt, miałem tą piosenkę w preselekcjach, całe lata świetlne temu. Jak dobrze pamiętam całkiem sobie dobrze wtedy radziła, aż się mocno dziwiłem że wtedy jej nie wystawiłem. Nie pamiętam jednak co wtedy wygrało, ale walka musiała być totalnie wyrównana.
Sponsored content

DANIA: Stine Bramsen - Karma Town Empty Re: DANIA: Stine Bramsen - Karma Town

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach