Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+10
Liver
Daniell
Szymek79
Przemek
Łosoś
Bzyku
KarolStark
CB93
Morison
xclolka
14 posters
Go down
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 254
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon Wrz 20, 2021 8:30 pm
Wielkie gratulacje Szymek! Może nie była to moja ulubiona piosenka tej serii, ale zasługiwała na zwycięstwo.
Wyniki są dla mnie sporym zaskoczeniem i nie spodziewałam się, że to właśnie te piosenki skończą wysoko. Największym zaskoczeniem jest dla mnie tak niski wynik Wielkiej Brytanii. Piosenka zasługiwała na lepszy rezultat.

A ja ze swojej strony bardzo dziękuję za wszystkie głosy na Francję, a zwłaszcza Łososiowi za 10 punktów i Eyidzie za 8. Szczerze powiedziawszy byłam pewna, że pójdzie mi jeszcze więcej, więc cieszę się, że piosenka z serialu, który jest dla mnie ważny komukolwiek się choć trochę spodobała.

Kolejna edycja już zapowiada się emocjonująco

KarolStark, Przemek and Łosoś lubią ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon Wrz 20, 2021 11:10 pm
Rasizm na naszym forum jak widac nadal ma sie swietnie taka artist konczaca za podium to wielki dramat i tragedia (*) Dzia za wszystkie pkt [niecenzuralne słowo]

Dawid and Przemek lubią ten post

KarolStark nie lubi tego postu

Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 32
Skąd : Kraków

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Wto Wrz 21, 2021 10:38 pm
Gratulacje Szymek! Gratulacje Daniell!
Billie nie słucham, ale ta pieśń dla filmu o Bondzie w jej wykonaniu to magia, nie znałam tego wcześniej więc nie jest dla mnie kotletem. "Stare drzewa" były mi znane od dawna i trafiają za każdym razem. Serce 1
Wyróżnienie dla Węgier :hungary: za piosenkę z nieznanego mi filmu i do tego taką chwytliwą.

Daniell, CB93 and Xytros lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sro Wrz 22, 2021 1:32 pm
Serdeczne gratulacje @Szymek79 - utwór jest dla mnie bardzo w porządku, Billie oczywiście ma lepsze, niemniej jednak nie można się przyczepić - jako zwycięzca prezentuje naprawdę niezły poziom. Uśmiech

Ze swojej strony bardzo dziękuję Wam za tą piękną, zaporoską przygodę. Zdaję sobie sprawę z tego, że tym razem nie było za łatwo pod kątem wyboru utworów, lecz mimo wszystko daliśmy radę stworzyć naprawdę niezłą edycję. Wink

Dziękuję za 8. miejsce - jedyne którego mi brakowało do pełni szczęścia, bowiem teraz według statystyk (pzdr @Fenistil) zająłem już co najmniej raz każde z miejsc w TOP 10. Dziękuję Wam zatem bardzo, a szczególne podziękowania kieruję do @Liver (za "12"), @Dastame (za "10") oraz @Darka (za "8"). Serce 1

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie, widzimy się w kolejnej edycji w :ireland: Irlandii. Uśmiech

Liver lubi ten post

Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach