Eurowizja 2025: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+13
Dawid
DanielW
Liver
vestmann
Aro
Sebek
Skrzeczek
Batiooo
Fenistil
Morison
Łosoś
Darka
Dastame
17 posters
Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1304
Płeć : Male
Wiek : 27

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 16 Maj - 20:07
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU <- [KLIK]

OTO FINALIŚCI:















:sitaly: WŁOCHY
Thegiornalisti - Felicità puttana


















:sukraine: UKRAINA
TVORCHI - Believe






















:siceland: ISLANDIA
KALEO - I Want More

















:ssweden: SZWECJA
Isak Danielson - Silence
















:sdenmark: DANIA
doula - Ain't Nobody Get Up




















:salbania: ALBANIA
ARNON ft. Sardi - E Pash Une Djallin
























:snorway: NORWEGIA
Kari Rueslåtten - Sørgekåpe















:sfrance: FRANCJA
Maëlle - Toutes les machines ont un cœur















:skosovo: KOSOWO
Mimoza - Love For Days







DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
10. :spoland: POLSKA: Create - Ptaki (55 pkt.)
11. :sslovakia: SŁOWACJA: Kristína Peláková - Si pre mña best (52 pkt.)
12. :sfinland: FINLANDIA: Keko Salata - Lumilinna (46 pkt.)
13. :smacedonia: MACEDONIA PÓŁNOCNA: Tamara Todevska - Monsters (37 pkt.)
14. :sczech: CZECHY: Fiordmoss - Siberia (31 pkt.)
15. :sbosnia: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Dubioza Kolektiv - Rijaliti (25 pkt.)
16. :sspain: HISZPANIA: Danny Avila - Run Wild (14 pkt.)
17. :srussia: ROSJA: SHREZZERS feat. Jared Dines & TWild - E.M.O.J.I.Q.U.E.E.N. (11 pkt.)

Punktacja finalistów:
1. 96 pkt.
2. 93 pkt.
3. 91 pkt.
4. 83 pkt.
5. 82 pkt.
6. 80 pkt.
7. 71 pkt.
8. 64 pkt.
9. 55 pkt.


_______________________________________________________________________________________________________________


WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU <- [KLIK]

OTO FINALIŚCI:















:saustralia: AUSTRALIA
Hayley Mary - Like A Woman Should

















:unitedkingdom: WIELKA BRYTANIA
Grace Carter - Don't Hurt Like It Used To


































:sestonia: ESTONIA
NOËP feat. CHINCHILLA - fk this up















:sbelgium: BELGIA
Loïc Nottet - Mr/Mme



















:shungary: WĘGRY
Bagossy Brothers Company - Visszajövök
























:sgermany: NIEMCY
CRO - Traum















:sfaroes: WYSPY OWCZE
Frum - Birdstone



















:greece: GRECJA
Beast in Black - Sweet True Lies






DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
9. :sserbia: SERBIA: Neda Ukraden - Favorit (58 pkt.)
10. :snetherlands: HOLANDIA: CUT_ - Love & Alcohol (49 pkt.)
11. :sireland: IRLANDIA: Celtic Woman - Níl Sé'n Lá (49 pkt.)
12. :skazakh: KAZACHSTAN: C.C.TAY - Tusinip Qara (46 pkt.)
13. :sswitzerland: SZWAJCARIA: Stefanie Heinzmann - Diggin' in the Dirt (44 pkt.)
14. :sportugal: PORTUGALIA: Diogo Piçarra ft. Isaura - Meu É Teu (44 pkt.)
15. :smontenegro: CZARNOGÓRA: Andrea Demirović - Odlazim (37 pkt.)
16. :sarmenia: ARMENIA: Sirusho - Huh-Hah (35 pkt.)

Punktacja finalistów:
1. 104 pkt.
2. 86 pkt.
3. 79 pkt.
4. 77 pkt.
5. 76 pkt.
6. 73 pkt.
7. 71 pkt.
8. 58 pkt.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 901
Płeć : Male
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 16 Maj - 20:35
Dramat edycja dramat wyniki drugiego semi

13. :sswitzerland: SZWAJCARIA: Stefanie Heinzmann - Diggin' in the Dirt (44 pkt.)
14. :sportugal: PORTUGALIA: Diogo Piçarra ft. Isaura - Meu É Teu (44 pkt.) żegnaj moja winnerko (*)
15. :smontenegro: CZARNOGÓRA: Andrea Demirović - Odlazim (37 pkt.)

i OCZYWISCIE NAJBARDZIEJ
9. :sserbia: SERBIA: Neda Ukraden - Favorit (58 pkt.)

Szkoda mi strasznie, ale zostało kilka małych perełek.
Ja znowu 0pkt do awansu xD


Ostatnio zmieniony przez Dastame dnia Sob 16 Maj - 20:46, w całości zmieniany 1 raz
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 277
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 16 Maj - 20:40
Jak to Irlandia nie awansowała do finału? Toż to skandal!

A ze swojej strony gorąco dziękuję za awans Węgier, nie spodziewałam się ale jest mi bardzo milutko
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 680
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 16 Maj - 23:33
:switzerland: Szwajcaria to była porządna piosenka jak na poziom półfinału, nie rozumiem kompletnie jej rezultatu.
:ireland: Irlandia z kolei była całkiem oryginalna i wyróżniała się brzmieniem więc byłem pewien że też awansuje a tu zaskoczenie.
:serbia: Serbia mi przypominała trochę Despacito ale w całkiem przyjemnej wersji Szeroki uśmiech też bym ją przepchnął do finału dla urozmaicenia no ale cóż.

I półfinału nie oceniam bo przesłuchałem jak dotąd jeden kawałek.

Dziękować za awans btw Kiss
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1591
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 16 Maj - 23:47
biedna neda, serca nie macie

.....................................


WYNIKI Laura-poldvere-laura
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2274
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 16 Maj - 23:49
Mamma mia. Znowu jakieś manipulacje zeropunktowe. Mam nadzieję, że jest błąd w wynikach i zaraz będzie wstawiona poprawka. Wink

:serbia: Nedacito... masakra! Jak można było zostawić takiego hiciora w semi???? Wy w ogóle serca nie macie. Pray 4 Yugosisters
[*]

Strasznie mi przykro :poland: Dastame... Dwa razy z rzędu wylądować pod kreską z 0pkt straty do awansu. :( Łącze się w bólu!

Dziękuję za awans dla mojej :belgium: Belgii. Nie byłem jego pewny, więc miło mi. Reszta wyników bardzo przewidywalna, bez wiekszych zaskoczeń. Jedynie :armenia: Armenia na ostatnim miejscu to schock. Zaskoczony
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 897
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 16 Maj - 23:59
Okey, jakkolwiek to zabrzmi nie spodziewałem się kompletnie awansu w tej edycji, więc jestem mile zaskoczony, że jakimś cudem się udało Serce Wyniki 1 semi dość przyzwoite, jednak czepnę się :poland: Polski (biedna, znowu przegrany remis o awans), no która w tym finale powinna być. :russia: Rosja nie zasłużyła na ostatnie miejsce z tak niskim wynikiem, a :macedonia: flop Macedonii jest dość zaskakujący.

Drugiego półfinału nie mam jakoś specjalnie osłuchanego, jednak smuci brak awansu :ireland: :montenegro: :portugal: i :netherlands: a :armenia: nie zasługiwała na ostatnie miejsce (a trzeba było wystawić Ivetę!).
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 245
Wiek : 25

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Maj - 0:19
Spodziewałem się solidnego flopika :armenia:, a skończyło się jeszcze solidniej niż oczekiwałem. Dzięki za pierwsze w historii moich startów KP/PdF ostatnie miejsce Serce Naprawdę po tylu latach to osiągnięcie sprawiło mi trochę radości! Nie żeby moja piosenka specjalnie super mi się podobała, bo też nie była jakaś wybitna, to i tak nie żałuję wyboru. Sam klimat i dźwięki etniczne jak widać nie wystarczą. Wink

Muzycznie drugi półfinał nie siadł mi najlepiej, dlatego postanowiłem docenić wyróżniające się wybory, które były nieco bardziej guilty dlatego stawiam świeczkę dla :serbia: :kazakhstan:
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 25

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Maj - 0:28
Dziękuję ślicznie za awansik. Wyniki pierwszego półfinału nie są złe, jedynie szkoda mi :slovakia: :finland:, że nie zdołały awansować dalej, ale czułem, że mogą mieć pod górkę.

W drugim semi najbardziej cieszy mnie awans pewnych dwóch piosenek. Ostatnie miejsce :armenia: jest dla mnie dosyć niezrozumiałe i kompletnie niezasłużone. Szkoda też :kazakhstan:, uśmieszek na twarzy jednak się pojawiał przy słuchaniu tej piosenki. Szeroki uśmiech
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Maj - 9:53
Edycja Trzecia: Jasiek upada po raz pierwszy

Z wyników mojego semi nie jestem szczególnie zadowolony, bo widziałbym w finale zarówno :ireland:, jak i :switzerland: oraz oczywiście :serbia:, rzadko kiedy tylko 60% moich faworytów zgarnia awans do finału ale i tak największym zaskoczeniem było ostatnie miejsce ww. :armenia:, na które na pewno Sirusho nie zasłużyła.

w I semi wygląda to trochę lepiej ALE 11 pkt dla :russia: to taki troche joke rezulatat tylko że be joke, szkoda :macedonia:, no i wyrazy wsparcia dla @Dastame, może w przyszłej edycji ten koszmar dobiegnie końca (chyba że spadło na Ciebie to samo zaklęcie co na Dawida w 1 serii), cieszy przede wszystkim awans :kosovo:, :ukraine: a także :iceland:

Aaaa no i dziekuwa wszystkim za głosy na Hayley Mary, zapomniałem o najważniejszym:D
avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Maj - 12:40
Përshëndetje!

Faleminderit shumë wszystkim za każdy głos oddany na :kosovo: Mimozę :kosovo:, dzięki czemu będzie mogła pozostać w Mińsku trochę dłużej. Serce

Z mojego półfinału szkoda mi :macedonia: oraz :bosnia:. Lubię te utwory, jednakże spodziewałam się takiego wyniku, lecz za to cieszę się z przejścia :sweden: i :norway:.

Jeśli chodzi o drugi półfinał, od pierwszego przesłuchania spodobali mi się :ireland: oraz :kazakhstan:. Oby koło fortuny ukazało pomyślną stronę w następnych edycjach.

Molitva xoxo
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1304
Płeć : Male
Wiek : 27

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Maj - 12:43
Dobre wyniki. :germany: Niemcy weszli, :greece: Grecja weszła, :hungary: Węgry również weszły. Szkoda natomiast, że :ireland: Irlandia z :montenegro: Czarnogórą poleciały, obydwie piosenki niezłe jak na swój skromny rynek.

W pierwszym cieszę się głównie z awansu :italy: Włoch. :bosnia: Bośnia oraz :russia: Rosja poległy zdecydowanie, ale tego się niestety spodziewałem.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1930
Płeć : Male
Wiek : 30
Skąd : Ząbki/Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Maj - 13:48
:bosnia: Bośniacki wynik względnie satysfakcjonujący. Niby słabo, ale byłem mocno nastawiony na bycie w bottom 2 razem z Rosją, a po ilości punktów wnioskuję, że moje bałkańskie szaleństwo jednak się komuś spodobało. Uśmiech

Z pierwszego półfinału będzie mi niesamowicie brakować :finland: Finlandii i :slovakia: Słowacji, ale z drugiej strony to był dobry półfinał i w zasadzie prawie każda piosenka mi się w nim w jakimś stopniu podobała. :poland: Polska jak zwykle pechowa. Szeroki uśmiech

Z drugim semi nie jestem osłuchany, ale szkoda, że nie będę miał okazji osłuchać się w finale ze :switzerland: Szwajcarią. A brak awansu dla boskiej :serbia: Nedy to po prostu zbrodnia.
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 334
Płeć : Male
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Maj - 15:45
Dzięki za awans :albania:! Miłe zaskoczenie po flopie z poprzedniej edycji
Wyniki I semi spoko, szkoda :poland: Dastame, oby w końcu spadła z ciebie ta bolesna klątwa
Z II semi bardzo szkoda mi :ireland: Irlandii i :switzerland: Szwajcarii ;// :armenia: Armenia też nie zasłużyła na ostatnie miejsce
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 346
Płeć : Male
Wiek : 28
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 17 Maj - 23:41
Pierwszy raz od dawna nie mam żadnych uwag co do wyników półfinału. W każdym razie tego pierwszego, w drugim niestety nie znam stawki. Do finału awansowały wszystkie utwory, na których mi zależało. Może trochę wyżej mogłyby się znaleźć :macedonia: Macedonia i :spain: Hiszpania.
Wynik :czech: Czech nie jest zaskoczeniem - wszystko wraca do normy, coś za dużo finałów ostatnio było. Dziękuję za głosy i za to, że nie ma ostatniego miejsca, którego się obawiałem
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach