Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji austriackiej?

1 - 17%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 17%
0 - 0%
1 - 17%
1 - 17%
1 - 17%
1 - 17%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 6
 
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) Empty AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo)

Pią 12 Lis - 21:10
[postbg=https://i.servimg.com/u/f51/19/62/66/77/bckgrd10.jpg]
Halo! taki tytuł będzie nosił utwór z którym Austria zaprezentuje się podczas Eurowizji 2022 w Turynie. Na scenie wystąpi austriacki producent muzyczny DJ LUM!X z gościnnym głosem, pochodzącej z Tyrolu Pia Marii.

AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) AVvXsEguTENFpgXMgKT5AYGxYLq670fYtcAOItT09PLa1nSiKdpNSuhQLul_8FozEzsnHtD8ScB2d5q4DWbBMb6benORgYFkHogudGRF41uEHcNzS9iqSAgjTtfW63kwccInYSFwuIIWc_V0tAeSVhjfZ-J6Pe0YLBprCH3X82ceZtIhbOPQ5h1dhvkEe8afXQ=s16000


LUM!X to austriacki DJ i producent. Luca Michlmayr, lepiej znany jako LUM!X, to jedna z najszybciej wschodzących gwiazd europejskiej muzyki tanecznej i elektronicznej. Z ponad pół miliarda odsłuchaniami w internecie, multi-platynowy producent szybko stał się jednym z najbardziej streamingowanych artystów w ostatnim czasie. Jego najbardziej udanym do tej pory utworem był remix piosenki "Monster", wydany w 2019 roku pokrył się potrójną platyną i siedmiokrotnie złotem. Z DJ LUM!X'em współpracuje Gabry Ponte, włoski DJ i producent, który zyskał rozgłos jako członek legendarnej włoskiej grupy tanecznej Eiffel 65 znanej z hitu "Blue (Da Be Dee)". Jego drugi singiel "The Passenger" również osiągnął sukcesy na rynku, licząc ponad 70 milionów streamów które wciąż przybywają. LUM!X, stając się jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów EDM w Europie, stał się tym samym jednym z najlepszych austriackich produktów eksportowych w dziedzinie muzyki ostatnich lat.
:austria: DJ LUM!X feat. PIA MARIA - HALO :austria:



DJ LUM!X feat. PIA MARIA - HALO:


AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) Eurovision-2015-logo


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Sob 12 Mar - 12:21, w całości zmieniany 8 razy
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) Empty Re: AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo)

Pią 12 Lis - 21:18
:austria: Austria wybierze w tym roku wewnętrznie, telewizja ORF bierze pod uwagę cztery piosenki:

:saustria: Elektroniczny duet, który oryginalnie pochodzi z Tyrolu, jednak obecnie mieszka w Wiedniu. Utwór posiada "charakterystyczne brzmienie".

:saustria: Charyzmatyczna kobieta w piosence, która stanowi "kombinację electro swingu i EDM"

:saustria: Artyści pochodzący ze Styrii (południowo-wschodnia Austria) w bardzo przyjemnym popowym utworze, jednak nie typowo radiowym, bardziej w stylu funky.

:saustria: Młody DJ i producent muzyczny z kobietą jako wokalistką - jeden z najbardziej znanych austriackich DJ-ów z 80 mln obserwujących na Spotify i 180 mln łącznych wyświetleń na YouTube.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) Empty Re: AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo)

Czw 27 Sty - 19:51
Tajemnicza w tym roku :austria: Austria zawęziła grono potencjalnych reprezentantów do dwóch, jak donosi prasa:


AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) LUM-X
DJ LUM!X, znany z hitu "Monster" (-który de facto jest remixem), co nie zmienia faktu, że jest jednym z najbardziej słuchanych artystów w Austrii, którego utwory osiągnęły ponad miliard streamów.


AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) 1600x900_1563026736339.anger_15800503_1792305710982395_1716111029842950015_o
Duet Anger, pochodzący z włoskiego Południowego Tyrolu, duet tworzą Julian Angerer i Nora Pider. Obecnie mieszkają w Wiedniu.

prawdopodobnie ORF podejmie ostateczną decyzję w przyszłym tygodniu. Dyrektor programowa Stefanie Groiss-Horowitz i jej zespół wybiorą reprezentanta, który będzie reprezentował kraj w pierwszym półfinale 10 maja 2022 r. w Turynie.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1249
Wiek : 23

AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) Empty Re: AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo)

Pon 7 Lut - 20:27
https://www.krone.at/2622596

Wedle informacji z tego portalu reprezentantami :austria: Austrii będą DJ LUM!X czyli Luca Michlmayr, 19 letni znany DJ, wraz z wokalistką Pią Marią. Utwór ma mieć tytuł "Halo". @Yngwie wyżej w poście wspominał, że był to jeden z dwóch rozważanych wyborów

Oh shit Oh shit Oh shit

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) Empty Re: AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo)

Pon 7 Lut - 20:39
marjuz napisał:https://www.krone.at/2622596

Wedle informacji z tego portalu reprezentantami :austria: Austrii będą DJ LUM!X czyli Luca Michlmayr, 19 letni znany DJ, wraz z wokalistką Pią Marią. Utwór ma mieć tytuł "Halo". @Yngwie wyżej w poście wspominał, że był to jeden z dwóch rozważanych wyborów

Oh shit Oh shit Oh shit

Oficjalny komunikat jutro i bardzo się zawiodę jeśli to będzie prawda, jakoś EDM nie sprawdza się na Eurowizji. Liczę bardzo na ten duet bo wydaje się interesujący.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

marjuz lubi ten post

Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) Empty Re: AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo)

Czw 10 Mar - 18:40
Wyciekła Austria:
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) Empty Re: AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo)

Pią 11 Mar - 8:58
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) Empty Re: AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo)

Pią 11 Mar - 13:59
Czy to tylko moje wrażenie, czy to brzmi strasznie outdated?  AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) 1f648 Jeszcze jakiś występ ze skrzydłami typu TIX "Fallen Angel" i nagroda Barbary Dex gwarantowana.

marjuz, vestmann and Łosoś lubią ten post

KarolStark and Batiooo nie lubią tego postu

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) Empty Re: AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo)

Sob 12 Mar - 8:17
Tak tego typu piosenki biły rekordy popularności w połowie lat 2000 z Arminem van Buurenem na czele. To nie znaczy, że austriacka propozycja jest jakaś zła, produkcja wygląda profesjonalnie, ładny teledysk i ciekawy jestem głosu Pia Marii na żywo bo Lukas Meijer też brzmiał świetnie w teledysku. Ogólnie jest to dość prosty track, zapada w pamięć głównie przez chwytliwy refren - nie wiem dla mnie odbiór takich utworów przez widzów zawsze stanowi zagadkę, no może tu być potężny flop jak i bardzo dobry wynik. Coś więcej okaże się dopiero po pierwszych próbach w Turynie.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) Empty Re: AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo)

Sob 12 Mar - 9:46
Nie uważam, że to jest złe takie akurat na środek stawki w tym roku. Na początku jak przesłuchałem pełną wersje to nawet mi się podobało, bo gdy wcześnie wyciekło 30sec moje oczekiwania były żadne, ale z każdym kolejnym odsłuchem mnie nudzi to coraz bardziej. Skończy podobnie jak gromek pewnie 5/10
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1249
Wiek : 23

AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) Empty Re: AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo)

Nie 20 Mar - 18:59
mercator napisał:O rany :affraid: :affraid: :affraid: , ale koszmar. Tego nie idzie wysłuchać do końca. Jakby wsadzili za takie piosenki na 5 lat do więzienia, to świat byłby piękniejszy :twisted: .  Znając jednak eurowizję, znajdzie się pewnie jury z jakiegoś kraju, które przyzna punkty tej piosence Lol ...

^

Taaak, tego mi brakowało na Eurowizji. Tandeta w tym roku ma dość nieoczywiste odcienie, ale tego typu disco syf jak z Eski nie był chyba jeszcze przerabiany. Trudno mi sobie wyobrazić by to dobrze wyglądało i brzmiało na żywo. Takie Slomo, Llalame czy inne fuegobopy naprawdę można analizować i są jakkolwiek złożone, a słuchanie tego to jak włożyć mikser do uszu. Wynik :poland: z 2018 pociesza mnie, że może jury i to uprdll, :austria: też nie ma diaspory. Ale ostatni numer startowy czeka jak malowany. 0/12

Podnieta wokół tej piosenki udowadnia mi, że fanki nie mają zboczenia tylko na fuegopopy, tylko po prostu  Oh shit  w uszach.

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid and Luna lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) Empty Re: AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo)

Pon 21 Mar - 23:51
Tak to hejtowałem, a kurczę samo się do mnie przyczepiło. Brzmi to outdated (w końcu to EDM), ale wpada w ucho i potem sobie nucisz ten refren. xd Takie guilty pleasure. Ale też taneczne piosenki w tym roku to katastrofa (nie znoszę Llemame, Sekret, Give That Wolf a Banana...), więc może dzięki temu trochę to doceniłem.

Fenistil lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1869
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) Empty Re: AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo)

Sob 2 Kwi - 1:22
Tak jak piszecie, brzmi to jak jakiś losowy kawałek z Eski. Tyle że refren jest całkiem chwytliwy, energia dobra i nawet to lubię; nie mam zamiaru na siłę udawać, że jest inaczej. Uśmiech Na żywo może być bardzo różnie, z lekkim wskazaniem na flop.
Sponsored content

AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo) Empty Re: AUSTRIA: DJ LUM!X feat. Pia Maria (Halo)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach