Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

VI seria PdF - ogólna dyskusja

+14
Daniell
Drover
Aleks
Dastame
Liver
CB93
Yngwie / admin
Wilk
marjuz
Łosoś
Szymek79
Fenistil
KarolStark
Dawid
18 posters
Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Wto 21 Cze - 18:20
od tego są adminki forum i adminki pdf, a nie ja, więc chociaż daj spokój kochana
cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 141
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Wto 21 Cze - 18:25
taxowana (ang. opodatkowana)

Dawid, marjuz, iguś, Sebek and cryo_official_profile lubią ten post

xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Wto 21 Cze - 18:27
no brawo kochana, dokonałaś tego na żywo, mam nadzieję że tłumaczenie pomogło w zrozumieniu wypowiedzi
avatar
Gość
Gość

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Wto 21 Cze - 18:35
jeszcze brakuje ksiegowej ktora obliczylaby ten podatek
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 590
Płeć : Male
Wiek : 28

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Wto 21 Cze - 19:06
Kiedyś potrafiliśmy bawić się z przynajmniej względnym szacunkiem, ale te czasy już minęły. Szkoda:)

Yngwie / admin, Dawid, Darka, vestmann, Łosoś, Sebek, Wilk and lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Wto 21 Cze - 21:54
Rada organizatorek PdF informuje, że z dniem dzisiejszym (tj. 21.06.2022) usunięty został punkt 1.1b) regulaminu konkursu dotyczący wymogu napisania 15 postów na forum celem uczestnictwa w konkursie. Jednocześnie punkt 1.1c) został przenumerowany na 1.1b).

marjuz, Liver, Darka, Morison and justi578 lubią ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 2:10
Xklocka Ludzie są jacy są obgaduja knuja wkurwiaja ale ty się zachowujesz jakby cię z rynsztoku za włosy ktoś tu przywlókł. Chyba dawno bolca w dupie nie mialas co mnie po takim patusiarskim zachowaniu nie dziwi ale nie musisz sie wyladowywac tu. Plus dwg akurat na forum zalezy najbardziej
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 2:15
Dastame napisał:Xklocka Ludzie są jacy są obgaduja knuja wkurwiaja ale ty się zachowujesz jakby cię z rynsztoku za włosy ktoś tu przywlókł. Chyba dawno bolca w dupie nie mialas co mnie po takim patusiarskim zachowaniu nie dziwi ale nie musisz sie wyladowywac tu. Plus dwg akurat na forum zalezy najbardziej

ohh kochana kutasy to ja nawet i dwa miałam, skromnie się pochwalę, więc jestem wyszmacona od A do Z. rynsztok to prezentują kolorowi, którzy przyzwalają na poniżanie innych uczestników tego konkursu, wyśmiewanie na tle innych oraz publiczne prowokacje. tbh nie dziwię się, skoro należą do tego samego grona społeczności. kultura by BYŁA zachowana w momencie, gdyby spierdolec nie zaczął ponownie tworzyć swoich prowokacji i spierdolonych podjazdów, to sytuacja by nie miała miejsca - pozdrawiam z rynsztoku. rzetelnym okiem (kakaowym)

marjuz lubi ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 254
Płeć : Female
Wiek : 25

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 6:49
xlocka, a ty bez przekleństw to jesteś w stanie się wypowiadać? Przez to jakiego języka używasz aż trudno się tego czyta

justi578 lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 11:09
Chciała zabłysnąć i się jej udało. Czy ktoś może już ją zbanować i wyczyścić smrut? Gdy mniej obrzydliwe komentarze pisały inne osoby niż przyjaciele moderacji to dawno były skasowane. Wink Wink Wink

Autentycznie mnie bawi rzekomy powód prowokacji. Już 0 pkt w głosowaniu byłoby lepszą wymówką na zaprezentowanie swoich wulgarnych wypocin, niż komentarz który nawet nie był do niej.

Darka, iguś, Łosoś, Sebek and cryo_official_profile lubią ten post

justi578
justi578
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 199
Płeć : Female
Wiek : 25
Skąd : Wilkowice

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 11:45
Miałam się nie wtrącać, ale przeraża mnie to, co się tu dzieje. Kurczę, nie znam całej sytuacji, bo tak jak pisałam, nawet nie wiedziałam, że czat istnieje, więc nie chcę tutaj się opowiadać za żadną ze stron, ale tak wulgarnych wypowiedzi to nie czytałam nawet na konwersacji na studiach, gdy profesor uwali wszystkich na roku. Naprawdę, mega źle się na to patrzy. Moglibyście coś z tym zrobić, bo z perspektywy osoby takiej jak ja, która na forum nie jest jakoś długo, to to wygląda jakby tu jakaś patologia siedziała.


Ostatnio zmieniony przez justi578 dnia Sro 22 Cze - 18:38, w całości zmieniany 1 raz

Darka, vestmann and CB93 lubią ten post

cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 141
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 11:50
dziewczyno nie wychylaj sie bo oberwiesz rykoszetem jeszcze

Fenistil, Dastame and cryo_official_profile lubią ten post

avatar
Gość
Gość

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 12:07
VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 0_0_0_138101377
cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 141
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 12:47

Dawid, Sebek and cryo_official_profile lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 22 Cze - 13:09
@Yngwie @Łosoś @Liver może ktoś w końcu sprzątnąć koleżankę?
Sponsored content

VI seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: VI seria PdF - ogólna dyskusja

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach