Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

+40
Kuba
Versus
Łosoś
Nela_30
Yngwie / admin
Poland
Alpaka
pierniczek
Zaan Able
marjuz
Liver
Dawid
Skrzeczek
Sebek
iguś
Drover
Luna
Dastame
monkeyy
Contratiempo
Ilona
Iker
magou
Aleks
Bluee
Wilk
IgorBielak
Charmoiselle
Straciatelad
Justi
MaSza
simonwolfi
Fenistil
Finpo
Szafa
CzerwonePaznokcie
Cheb
Blue
Blue1998
fan
44 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś polskiej kompozycji?

1 - 7%
2 - 13%
6 - 40%
1 - 7%
0 - 0%
2 - 13%
1 - 7%
1 - 7%
0 - 0%
1 - 6%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 15
 
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 7 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Pią 22 Lut - 7:25
Ok tylko dlaczego nie ma oficjalnego komunikatu tylko mamy się sugerować jakimś śmiesznym artykułem z DE. Z niego wynika, że autor ma te informacje z live'a dziewczyn gdzie wcześniej osoby go oglądające mówiły o tym, że dziewczyny powiedziały, że piosenkę poznamy w tym tygodniu. Czy autor artykułu oglądał innego live'a?
avatar
MaSza
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 35

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 7 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Pią 22 Lut - 10:04
Autor artykułu z DE wyraźnie napisał, że to nie jest informacja z live'a dziewczyn tylko z ich późniejszych odpowiedzi na pytania internautów. Przypuszczam że na początku to rzeczywiście miał być ten piątek ale TVP jak zwykle się nie wyrobiła. W końcu to nie pierwszy raz kiedy zmienia (przesuwa) terminy. Zresztą przekonany się. Piątek już dzisiaj,więc wszystko się okaże. Jeśli dziś niczego się nie dowiemy to przyjdzie nam czekać do połowy marca. I wydaje mi się że tak właśnie będzie, bo to bardziej w stylu TVP.
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 7 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Pią 22 Lut - 10:29
MaSza napisał:Autor artykułu z DE wyraźnie napisał, że to nie jest informacja z live'a dziewczyn tylko z ich późniejszych odpowiedzi na pytania internautów. Przypuszczam że na początku to rzeczywiście miał być ten piątek ale TVP jak zwykle się nie wyrobiła. W końcu to nie pierwszy raz kiedy zmienia (przesuwa) terminy. Zresztą przekonany się. Piątek już dzisiaj,więc wszystko się okaże. Jeśli dziś niczego się nie dowiemy to przyjdzie nam czekać do połowy marca. I wydaje mi się że tak właśnie będzie, bo to bardziej w stylu TVP.

Tylko gdzie padały te pytania i gdzie są na nie odpowiedzi? Jest to gdzieś udokumentowane?
Wku***a mnie ta nasza telewizja. Jeżeli to prawda to w dalszym ciągu nie rozumiem po co każą nam tyle czekać na piosenkę, która rzekomo już jest.
avatar
MaSza
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 35

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 7 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Pią 22 Lut - 11:22
Mnie bardziej interesuje dlaczego nie podali jeszcze tytułu. Mam nadzieję że cokolwiek robią z tą piosenką to wyjdzie jej na dobre. W związku z tym wykluczam tłumaczenie jej na angielski. Skoro to ma być nasz folklor to absolutnie nie po angielsku.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 7 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 23 Lut - 11:03
Dzisiaj był wywiad z zespołem w PNŚ, niestety włączyłem tv w połowie. Oglądał ktoś całość?? Mówiły coś o piosence jaką zaprezentują w Tel Avivie?
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 7 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 23 Lut - 12:42
mercator napisał:Dzisiaj był wywiad z zespołem w PNŚ, niestety włączyłem tv w połowie. Oglądał ktoś całość?? Mówiły coś o piosence jaką zaprezentują w Tel Avivie?


http://pytanienasniadanie.tvp.pl/41448746/tulia-bedzie-reprezentowac-polske-na-eurowizji-2019


.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 7 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 23 Lut - 12:44
Tutaj występ z pnś
http://www.pytanienasniadanie.tvp.pl/41448410/scena-pns-tulia-jeszcze-cie-nie-ma

Kurcze jakie te dziewczyny są piękne ehh i weź człowieku postaw przed nimi tą całą maruv z łańcuszkami na sutkach.

Ktoś tutaj napisał i ja się pod tym podpisuje. Tulia obok Kaśki Moś to mój ulubiony reprezentant Polski bez względu na wynik!
Straciatelad
Straciatelad
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 6
Płeć : Female
Wiek : 21

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 7 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 23 Lut - 14:04
Wiadomo już z jaką piosenką będą reprezentować?
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 7 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 23 Lut - 17:02
Straciatelad napisał:Wiadomo już z jaką piosenką będą reprezentować?

Nic nie wiadomo, śmiem podejrzewać że poziom zgłoszonych piosenek do preselekcji był niski, więc TVP zaproponowało Tulii udział w ESC. Teraz dziewczyny na ostatnią chwilę przygotowują piosenkę pod kątem występu w Izrealu Wink . A tak na poważnie to z takim podejściem TVP i przez kolejne ćwierć wieku nie wygramy tego konkursu, bo obecnie nie dość że nie znamy piosenki, to nawet nie znany konkretnej daty kiedy poznamy piosenkę...
avatar
Charmoiselle
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Wiek : 27

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 7 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Nie 24 Lut - 15:47
Z tego co mówiły w PnŚ to nawet one nie znają daty konferencji prasowej, tylko sądzą, że będzie na początku marca. Wówczas też zaprezentują piosenkę. Nie rozumiem tylko, dlaczego robi się z tego taką tajemnicę, to jakaś specjalna zagrywka TVP, budowanie zainteresowania?

Według mnie najlepsze byłoby coś w rodzaju połączenia Pali Się i Trawnika.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 7 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 2 Mar - 9:51
Konferencja prawdopodobnie w następnym tygodniu, a ja mam nadzieję, że jednak wybiorą "Trawnik" - a to dlatego, że nie jest zbyt monotonna, panie nie brzmią jak chór, słychać różne barwy głosów, po za tym ma przyjemną melodię która ładnie sobie płynie..

i czy tylko ja zauważyłem, że "Trawnik" bez Kaśki trwa dokładnie 2:58 minuty! ? idealnie.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 7 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 2 Mar - 12:50
Yngwie napisał:Konferencja prawdopodobnie w następnym tygodniu, a ja mam nadzieję, że jednak wybiorą "Trawnik" - a to dlatego, że nie jest zbyt monotonna, panie nie brzmią jak chór, słychać różne barwy głosów, po za tym ma przyjemną melodię która ładnie sobie płynie..

i czy tylko ja zauważyłem, że "Trawnik" bez Kaśki trwa dokładnie 2:58 minuty! ? idealnie.


Też bym chciał Trawnik, ale wątpię. Na insta jak był live ktoś mówił, że chciałby Trawnik, a one, że też uwielbiają i na koncertach można go usłyszeć i mówiły to tak jakby to nie ten utwór pojedzie. Takie przeczucie xd. A może i błędne. Ale wątpię żeby Trawnik został zgłoszony, bo musiałyby mieć nagraną wersję już wtedy bez Kasi Kowalskiej. Kto wtedy śpiewa jej kwestie?
Największym pozytywnym zaskoczeniem było by zgodzenie się Kasi i wspólny występ haha, ale wiemy, że to się nie stanie.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 677
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 7 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 2 Mar - 14:39
Wyborem komisji jestem trochę rozczarowany gdyż poniekąd powielamy schematy z 2014 zupełnie niepotrzebnie, słowianki w kolorowych strojach już mieliśmy i do tego śpiewaliśmy przystępnym głosem Cleo a teraz totalnie będzie to śpiewane w dość specyficzny sposób który albo się spodoba albo nie przyjmie się wcale, obawiam się że jury znowu nas zniszczy... a także nie wierzę w to że spośród tylu zgłoszeń nie znalazło się nic innego, porządnego, w zasadzie to wolałbym już Clödie i jej Devil in disguise, wstydu by nie było, wręcz przeciwnie! Takiego stylu muzycznego jeszcze nigdy nie wysłaliśmy a piosenka naprawdę zapada w pamięć po pierwszym przesłuchaniu, szkoda bo mamy niski poziom konkursu w tym roku i można było to wykorzystać. IMO sama Margaret z Tempo niszczy wszystkie inne utwory do tej pory wybrane przez inne kraje, wielka szkoda że marnujemy tą dziewczynę a w zasadzie telewizja polska ją marnuje, od początku swojej kariery taka Margaret co najmniej dwa razy powinna nas reprezentować Thank You Very Much i Cool Me Down to były idealne petardy na tamte lata. Wracając do naszych reprezentantek jeśli miałbym wybierać wybrałbym najbardziej przystępne dla słuchacza "Pali Się" bo refren jest najmocniejszym punktem, ale mam wątpliwości i obawy czy to ten kawałek bo jeśli tak to czemu tyle zwlekają z ogłoszeniem? raczej nie ma sensu tworzyć polsko-angielskiej wersji w tym przypadku.
avatar
Bluee
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 33
Płeć : Male

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 7 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Sob 2 Mar - 14:51
Przez to jak zachowuje się TVP zapominam że Polska bierze udział w Eurowizji.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 7 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Wto 5 Mar - 21:34
Prezentacja utworu eurowizyjnego :poland: Polski nastąpi w piątek, 8 marca (Dzień Kobiet).

Źródło: Dziennik Eurowizyjny
Sponsored content

POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love) - Page 7 Empty Re: POLSKA: Tulia (Pali się - Fire Of Love)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach