Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ESTONIA: Victor Crone (Storm)

+16
Mrs.Nobody
Skrzeczek
Bluee
Aro
Luna
Ilona
Sebek
Fenistil
marjuz
iguś
Drover
monkeyy
Kuba
IgorBielak
mercator
Łosoś
20 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś reprezentantowi Estonii?

0 - 0%
1 - 6%
1 - 6%
1 - 6%
4 - 22%
1 - 6%
3 - 17%
4 - 22%
2 - 11%
0 - 0%
1 - 6%
 
Wszystkich Głosów: 18
 
avatar
Mrs.Nobody
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 48
Płeć : Female
Wiek : 22
Skąd : Ślunsk

ESTONIA: Victor Crone (Storm) - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Victor Crone (Storm)

Sro 20 Lut - 17:02
Takie to baaaardzo średnie :/ Takie Avicii vibes, ale jest na czwartym miejscu w mojej topce, bo na razie nie ma nic lepszego, ale ogółem: 6/12
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ESTONIA: Victor Crone (Storm) - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Victor Crone (Storm)

Sob 2 Mar - 9:12
Meh, meh, meh kolejna piosenka bez większej historii która nie zapiszę się niczym w karty historii ESC Szeroki uśmiech Po prostu można odznaczyć Estonię że brała udział w konkursie i nic więcej, piosenka taka jak milion innych, nawet żeby do radia trafić trzeba mieć coś bardziej zapamiętywalnego, tutaj schemat radiowy jest ale brakuje całej reszty. Zgadzam się z większością komentarzy ^ ^ 4/12
avatar
Gość
Gość

ESTONIA: Victor Crone (Storm) - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Victor Crone (Storm)

Sob 9 Mar - 0:10
Nie dziwię się wygraną Victora. To jeden z najlepszych występów tegorocznych estońskich preselekcji, jednak jako utwór na Eurowizję wypada to dość nijako, średnio. Sama nie słucham takich piosenek. Radiówka na raz, a potem idąca w nicość.
avatar
pierniczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 25

ESTONIA: Victor Crone (Storm) - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Victor Crone (Storm)

Sob 9 Mar - 12:14
Jeju! To jest tak obrzydliwie pospolite. Nic w tej piosence nie jest oryginalnego. Mam wrażenie, że słyszałem ją już tysiące razy. Ten drop to kpina. Nie znoszę jej tak bardzo. :roll:
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 341
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

ESTONIA: Victor Crone (Storm) - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Victor Crone (Storm)

Nie 24 Mar - 23:06
Luna napisał:Cienko śpiewający Szwed wygrywający nieszwedzkie preselekcje za sprawą głosów telewidzów? Mam déjà vu. Pasowałoby jeszcze, gdyby Eesti pozostała w półfinale. Utwór to radiówka jakich tysiące. Nie boli mnie jej słuchanie (chyba że słucham Victora na żywo, hue hue) ale w żadnym przypadku nie jest to utwór, którego słuchałabym sama z siebie a tym bardziej wydała piniondz na zagłosowanie na niego.

O to to Szeroki uśmiech Jakbym czytał swoją własną opinię. Bardziej przeciętnego utworu Estonia nie mogła wybrać. Brzmi jak jak radiówka jakich wiele można usłyszeć na co dzień. I to jedna z tych, na które nie zwraca się uwagi, a jeśli już to ma się ochotę przełączyć stacje. Wokal również nie poprawia odbioru.
W ostatnich latach praktycznie co roku (no prawie - 2017...) estońskie propozycje przypadały mi do gustu i liczyłem na to, że uda im się osiągnąć dobry rezultat. Tym razem niestety tak nie będzie. Mam nadzieję że "Storm" powtórzy los "Verony" i polegnie w półfinale.

3/12
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ESTONIA: Victor Crone (Storm) - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Victor Crone (Storm)

Sro 3 Kwi - 19:47
:estonia: Estonia w tym roku nie zachwyca, Storm to słaby EDMowy utwór z okropnym piskliwo-krzykliwym wokalem którego nie znoszę, nie podoba mi się również koncepcja występu, nie przepadam za komputerowymi efektami specjalnymi.. to jest konkurs piosenki - chcę poczuć chociaż trochę występu na żywo a nie oglądać videoclip (to się odnosi również do Margaret i jej występu w melo). Gdyby to ode mnie zależało to Estonia została by w półfinale.. ale z uwagi że występuje pośród dziwnych utworów to może uda się awansować z 10 miejsca. jak dla mnie :2: na 10.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sponsored content

ESTONIA: Victor Crone (Storm) - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Victor Crone (Storm)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach