Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hydepark - otwarta dyskusja

+20
Dastame
Drover
Łosoś
Kuba
Poland
Nela_30
Fenistil
Aro
yourraxus
Skrzeczek
Dawid
adrian11p
KarolStark
domi10
Liver
IgorBielak
iguś
Valhalla
Daniell
Yngwie / admin
24 posters
Go down
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 2 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 28 Lut - 21:33
Yngwie napisał:
IgorBielak napisał:Hahahaha tak to ja xD Jestem Uśmiech Cieszę się, że się jakoś udało Szeroki uśmiech I co teraz będzie. Właściwie dlaczego tak się stało?

to bardzo długa historia. Tak czy inaczej za wszytko można obwiniać starego admina, z którym kontakt (nawet teraz) jest bardzo ograniczony.


No trudno :( Jakoś damy radę Uśmiech Ale się cieszę, że Was znalazłem xD A Wy jak się poznajdowaliście? :P
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 2 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 28 Lut - 21:35
IgorBielak napisał:
Yngwie napisał:
IgorBielak napisał:Hahahaha tak to ja xD Jestem Uśmiech Cieszę się, że się jakoś udało Szeroki uśmiech I co teraz będzie. Właściwie dlaczego tak się stało?

to bardzo długa historia. Tak czy inaczej za wszytko można obwiniać starego admina, z którym kontakt (nawet teraz) jest bardzo ograniczony.


No trudno :( Jakoś damy radę Uśmiech Ale się cieszę, że Was znalazłem xD A Wy jak się poznajdowaliście? :P

część osób była na fejsbukowej grupie, część sama się odnalazła.. w sumie to cały czas się odnajduje, ty jesteś przykładem Szeroki uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 2 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 28 Lut - 21:40
Valhalla napisał:Nie wiem czemu, ale od kiedy wrocilismy i lepiej nam sie dzieje na Eurowizji mam takie przeczucie ze Polska wygra jeszcze przed 2020 rokiem hmm...
iguś napisał:A mi się z kolei wydaje, że do 2020 będziemy w TOP5 chociaż raz, ale nadal nie widzę oczyma wyobraźni naszej wygranej w najbliższych latach. Oczywiście, to tylko gdybania. Wink
Nie wiem co z Polską, ale jeżeli odkryta przeze mnie prawidłowość się spełni to w 2018 wygra nasz południowy sąsiad, :czech: Czechy Uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 2 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 28 Lut - 21:44
Liver napisał:
Valhalla napisał:Nie wiem czemu, ale od kiedy wrocilismy i lepiej nam sie dzieje na Eurowizji mam takie przeczucie ze Polska wygra jeszcze przed 2020 rokiem hmm...
iguś napisał:A mi się z kolei wydaje, że do 2020 będziemy w TOP5 chociaż raz, ale nadal nie widzę oczyma wyobraźni naszej wygranej w najbliższych latach. Oczywiście, to tylko gdybania. Wink
Nie wiem co z Polską, ale jeżeli odkryta przeze mnie prawidłowość się spełni to w 2018 wygra nasz południowy sąsiad, :czech: Czechy Uśmiech

serio? teraz jestem ciekawy co to za prawidłowość, czyżby miała związek z Azerbejdżanem? Szeroki uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 594
Płeć : Male
Wiek : 28

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 2 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 28 Lut - 21:44
IgorBielak napisał:
Yngwie napisał:
IgorBielak napisał:Hahahaha tak to ja xD Jestem Uśmiech Cieszę się, że się jakoś udało Szeroki uśmiech I co teraz będzie. Właściwie dlaczego tak się stało?

to bardzo długa historia. Tak czy inaczej za wszytko można obwiniać starego admina, z którym kontakt (nawet teraz) jest bardzo ograniczony.


No trudno :( Jakoś damy radę Uśmiech Ale się cieszę, że Was znalazłem xD A Wy jak się poznajdowaliście? :P

Pisałem Ci na yt o facebookowej grupie, do której możesz dołączyć jak każdy użytkownik forum;)
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 2 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 28 Lut - 21:45
Daniell napisał:
IgorBielak napisał:
Yngwie napisał:
IgorBielak napisał:Hahahaha tak to ja xD Jestem Uśmiech Cieszę się, że się jakoś udało Szeroki uśmiech I co teraz będzie. Właściwie dlaczego tak się stało?

to bardzo długa historia. Tak czy inaczej za wszytko można obwiniać starego admina, z którym kontakt (nawet teraz) jest bardzo ograniczony.


No trudno :( Jakoś damy radę Uśmiech Ale się cieszę, że Was znalazłem xD A Wy jak się poznajdowaliście? :P

Pisałem Ci na yt o facebookowej grupie, do której możesz dołączyć jak każdy użytkownik forum;)

Wiem Uśmiech Na razie już nie trzeba xD Ale kiedyś czego nie Uśmiech
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 2 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 28 Lut - 22:01
Yngwie napisał:
Liver napisał:Nie wiem co z Polską, ale jeżeli odkryta przeze mnie prawidłowość się spełni to w 2018 wygra nasz południowy sąsiad, :czech: Czechy Uśmiech
serio? teraz jestem ciekawy co to za prawidłowość, czyżby miała związek z Azerbejdżanem? Szeroki uśmiech

2010 - wygrywają :germany: Niemcy
2011 - wraca :austria: Austria

2014 - wygrywa :austria: Austria
2015 - wracają :czech: Czechy

2018 - wygrywają :czech: Czechy?
2019 - wraca :slovakia: Słowacja? :scratch:
avatar
domi10
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 2

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 2 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sro 1 Mar - 23:44
Cześć wszystkim, założyłem konto na dzień przed tymczasową "śmiercią" głównego forum i przez ten cały czas zastanawiałem się kiedy ono powroci, ale na szczęście trafiłem tutaj dzięki komentarzowi Igora pod filmikiem z preselekcji Wink
EDIT Czy ktoś mógłby podać nazwę grupy na fb, bo chcę dołączyć do tej właściwej Wink
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 2 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 15:06
Ło matko, jaki śliczny nowy wygląd. Serce Serce Serce
Valhalla
Valhalla
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 2 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 15:37
Hej to... co z tym karaoke? Juz marzec sie zaczal ;p A za chwile bedzie maj i powiedzcie ze nie ma na to czasu ;p
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 2 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 15:46
Ekstraklasa, chociaż niekoniecznie polska Szeroki uśmiech Yngwie jak zawsze stanął na wysokości zadania Wink
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 594
Płeć : Male
Wiek : 28

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 2 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 15:56
Yngwie kupuj forum i będzie pięknie Szeroki uśmiech
Valhalla
Valhalla
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 2 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 16:00
A mi sie nie podoba. Czerwono-czarne motywy mielismy rok temu z Michalem. Kasi piosenka wogle mi sie z czerwienia nie kojarzy :/ Pozatym warto by bylo ten caly obrazek wysrodkowac. A zamiast wklejanych ptaszkow zrobilam po prostu tlo z nimi zwiazane. Jakas foto tapete...
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 2 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 16:12
Walhallo, tu nie chodzi bynajmniej o piosenkę Kasi, ale motyw graficzny tegorocznej Eurowizji, który prezentuje się w czerwono/ciemnoniebieskich barwach. Wink A wyglądem serio się jaram, śliczniejszy niż na pierwotnym escforum. Szeroki uśmiech Brawo Yngwie!! Szeroki uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 2 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 16:23
cały czas zmieniam. to nie jest finalna wersja. elo

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sponsored content

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 2 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach