Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+10
zatecki65
CB93
Sebek
Darka
bing bing
KarolStark
marjuz
Skrzeczek
Dawid
cryo_official_profile
14 posters
Go down
olśa
olśa
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 24
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Wto 25 Lip - 13:12
zatecki65 napisał:wow kolejna niesamowita edycja w moim wykonaniu 👍

nie martw się, w kolejnej masz dwie okazje, żeby się popisać Całus
ps: mi się podobał twój song w tej edition

KarolStark lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Wto 25 Lip - 13:21
Nie spodziewałem się, ze przy obecnym tempie szukania piosenek, żeby zgłosić się w ostatniej chwili, będę w stanie znaleźć coś godnego wygranej, tym razem mocno dopisało szczęście w losowaniu rocznika Uśmiech Serdecznie dziękuję za wszystkie punkty, dawno nie widziałem zwycięzcy, który nie dostał żadnego zera, więc tym bardziej miło.

Kolejna edycja jest podwójna, więc zapraszam do miasta, które wg legendy zostało założone przez braci bliźniaków (wychowanych na własnej piersi przez praprababcię jednego z naszych użytkowników Szeroki uśmiech)
Do zobaczenia w Rzymie

Dawid, KarolStark, marjuz, Darka, Fenistil, Łosoś and CB93 lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Wto 25 Lip - 16:03
Szkoda, że PJ nie udało się zdobyć chociaż miejsca w TOP10, ale przynajmniej teraz udał się finał. Mnie się twoje wybory bardzo podobają Zatecki, natomiast mam wrażenie, że na forum większość osób słucha popu, dlatego z takimi piosenkami trudniej wbić się gdzieś wyżej.

Gratulacje dla Morisona. Podoba mi się ten zwycięzca, chociaż piosenka to tzw. "kotlet", tak samo "Ready or Not", ale nie będę się tego czepiać i nie brałem tego pod uwagę przy wystawianiu ocen, bo edycja była dość trudna.

Edycja była całkiem udana i finał był mocny, dzięki za wszystkie pkt. Piosenki Katie Melua i La Bouche też nie były złe, ale nie mogłem przyznać więcej punktów. Jedynie zamieniłbym Empress Of na propozycję Dawida (sorry, ale ta moda na dyskotekowe rytmy już mi wychodzi bokiem, więc mogę być tu biased) i może coś jeszcze na Mandragorę.

Teraz będzie ciekawie, bo mamy podwójną, której fanem nie jestem i uważam ją za męczącą, a w tym rockową, do której nie jestem zbytnio przekonany. Ale pożyjemy zobaczymy.

KarolStark, zatecki65, CB93 and justi578 lubią ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 28 Sie - 15:39
Uważam że Win Lily to prawdziwy HIT słucham nałogowo od kilku dni

Dawid and CB93 lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach