Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty WYNIKI

Nie 10 Wrz - 23:19
I PÓŁFINAŁ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ



WYNIKI:

Ogromne brawa dla finalistów!

vestmann, Radek and yngve lubią ten post

Dawid, KarolStark, marjuz, Szymek79, Batiooo, Drover, Sebek and nie lubią tego postu

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 11 Wrz - 12:44
Dzięki za awans WYNIKI 1f604

:slovakia: :croatia: :macedonia: :serbia: :slovenia: chętnie widziałbym w finale.

Fenistil lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 935
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 11 Wrz - 15:27
hahahahaha leje z was vsech . ; d

Dawid, Daniell, KarolStark, marjuz, Łosoś and Sebek lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 11 Wrz - 17:35
Porażka :serbia: "Nails" jest jedną z najbardziej bolesnych w historii moich startów. Słucham na okrągło. W mojej głowie winner vibes.

Od początku edycja nie napawała mnie optymizmem. Sporo naciąganej azjatyckości. Podczas odsłuchu stawka nie powaliła na kolana, ale w każdym zestawie można znaleźć coś dla siebie. Niestety, za sprawą wczorajszych wyników, już tych jakościowych wyborów się pozbyliśmy. Składam wyrazy współczucia delegacjom :lebanon: Libanu oraz :sweden: Szwecji, dla mnie te utwory to absolutna topka. Państw, które bym podmienił w wynikach jest nawet więcej.

Zawiedziony, ale nie zaskoczony. Przestaję czerpać z konkursu wystarczająco dużo inspiracji, aby równoważyć wkład. Jakoś skleję finałową topkę, ale co mi po tym. Chyba pora głębiej zastanowić się nad kontynuowaniem udziału.

Batiooo, Drover and Sebek lubią ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 11 Wrz - 17:58
Masakra te wyniki, tyle Wam powiem
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 11 Wrz - 18:33
Nawet i w edycji azjatyckiej nie obyło się bez hejtu na Dode, mam już tego dosyć

Fenistil and CB93 lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 11 Wrz - 18:48
A mi się wyniki w miarę podobają, bywało o wiele gorzej. Jednak do pełni szczęścia brakuje mi Słowenii i Słowacji w stawce finałowej.
(no i dzięki za awans)
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 11 Wrz - 20:40
Mnie te wyniki też się nie podobają, a samą edycję uważam niestety za jedną z gorszych od przynajmniej mojego powrotu, po prostu większość utworów to totalnie nie moje gusta. W moim półfinale aż połowa piosenek nie przypadła mi do gustu, a rzadko się to zdarza (5 pkt. dałem piosence, której raczej bym nigdy sam z siebie nie włączył). Niestety dwóch moich faworytów nie zaszło nawet do finału, ale mam wrażenie, że ten trzeci dobrze sobie poradzi, a bardzo możliwe, że nawet wygra... Fajnie, że chociaż Danii się udało, bo nie spodziewałem się tego. Ale myślę, że to bardziej jest wynik takiej edycji, bo wiadomo czego można było się po niej spodziewać. Myślę, że ogólnoświatową będzie dużo lepsza.
zatecki65
zatecki65
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 54
Płeć : Male
Wiek : 20
Skąd : z dupy miasta lublin

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 11 Wrz - 22:21
NIGDY. WIĘCEJ. AZJATYCKIEJ.

Dawid, Drover and Dastame lubią ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto 12 Wrz - 0:41
To jest najgorsza edycja ever powinno w niej miejsce byc dalekowschodnia 2

Drover lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 18 Wrz - 22:52
FINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

I PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

Opinie o tej edycji były mieszane, ale to co na pewno jej się udało, to wzbudzenie emocji. Uśmiech W kolejnej, zapewne nieco mniej kontrowersyjnej edycji stery ponownie obejmie @Dawid.

hasło do moich głosów: Hiny

Daniell, marjuz and Morison lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 18 Wrz - 23:46
Myślałem, że jednak Peggy Gou ma gwarantowane miejsce na podium, ale i tak jest nieźle. Szczerze to spodziewałem się gorszych wyników. Mój faworyt na drugim miejscu? Gratuluję (jak i zwycięzcy, i innym zadowolonym ze swojego wyniku). Co prawda Dania zdecydowanie za nisko, ale tego można było się spodziewać.

CB93 lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto 19 Wrz - 18:31
Daniell napisał:No cóż, zawsze jakiś BOP musi być poza TOP10 : )

:-)
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sro 20 Wrz - 18:54
Gratulacje :italy: Italio. Piękny winner do kolekcji.

Morison lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Czw 21 Wrz - 0:04
No i oczywiście zabrakło czasu, żeby pokomentować piosenki w tematach... Ale przynajmniej na koniec się wypowiem.

Moim zdaniem to była przyjemna edycja. Co prawda kryteria dopuszczenia do niej okazały się zaskakująco nieścisłe i łatwe do obejścia, ale muzycznie połączyliśmy kilka zupełnie różnych światów i ogólny poziom piosenek bardzo mi się podobał.

Ze :italy: zwycięzcy jestem bardzo zadowolony - od początku świetnie się tego słuchało i choć miałem pewne poczucie, że brakuje jakiegoś efektu wow, to z czasem piosenka tylko umocniła się u mnie na swojej wysokiej pozycji. Rewelacja, że :belgium: Belgii udało się być tak wysoko, bo piosenka jest wyjątkowa, a patrząc na ten love-hate w półfinale mogło skończyć się różnie. Moje top 2 skończyło w top 2 konkursu, więc jak dla mnie blisko ideału.

Bardzo Wam dziękuję za to :unitedkingdom: swoje 7. miejsce. Pójście w Gruzję było zmianą planów i pomysłem z ostatniej chwili, a takie zdarzają się u mnie dość rzadko. Fajnie, że się Wam spodobało i że mogę być z tej zmiany zadowolony.

Morison lubi ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach