Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IX seria PdF - ogólna dyskusja

+9
Drover
KarolStark
CB93
Fenistil
Łosoś
Traveler
marjuz
cryo_official_profile
Wilk
13 posters
Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 Empty Re: IX seria PdF - ogólna dyskusja

Pią 22 Gru 2023 - 12:47
Uważam jedynie, że przemilczenie swoich zastrzeżeń byłoby nie w porządku wobec uczestników. Nie każdy musi mieć czas na dogłębne analizowanie. My jako organizatorzy musimy, bo Wasze pomysły obieramy w jakieś ramy i wcielamy w życie.

marjuz and CB93 lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 Empty Re: IX seria PdF - ogólna dyskusja

Pią 22 Gru 2023 - 16:44
Jak ja nie znoszę tych podwójnych edycji... Ale widzę, że niestety jestem w mniejszości...

Przemek and Wilk lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 Empty Re: IX seria PdF - ogólna dyskusja

Pią 22 Gru 2023 - 18:29
Dobry wieczór, ja z wnioskiem formalnym.
Nie zauważyłem, żeby ten temat był poruszany, aczkolwiek gorąco apeluję, aby podwójna edycja damsko-męska była edycją strefową. Tak samo nie widziałbym przeszkód, żeby Nowi Artyści oraz Lata '60 & '70 były strefowe. Ostatnio wybór konkretnego kraju i strefy jest istotne tylko w przypadku edycji normalnych/krajowych, przez co wybór staje się drugorzędny i symboliczny, a chyba nie końca o to chodzi. A nadchodzące tematy są na tyle uniwersalne i "łatwe", że łatwo było takie ograniczenie zastosować.

PS: RIP moje pomysły [*]

vestmann lubi ten post

vv.
vv.
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kaliopi

Liczba postów : 47
Płeć : Other / Decline to state

IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 Empty Re: IX seria PdF - ogólna dyskusja

Pią 22 Gru 2023 - 18:36
Ja mam zastrzeżenie przeciwko zastrzeżeniom wobec Iren Santor w konkursie - a Strefy czasowe mi się prywatnie nie podobają, bo mój muzyczny smak ma rozciągłość zdecydowanie bardziej chronologiczną niż geograficzną. Może lepiej zrobić normalną (z jakimś ew. urozmaiceniem) zamiast debaty nad tymi dwoma?

marjuz, Łosoś and CB93 lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 Empty Re: IX seria PdF - ogólna dyskusja

Pią 22 Gru 2023 - 21:09
@Aro Jeżeli w dogrywce wygra opcja "Nowych Artystów ze strefami" to będziemy mieć balans 5 strefowych i 5 bez stref, który w przeszłości bywał postulatem sporej części uczestników. Żadna z edycji "dekadowych" nie miała nigdy stref, więc raczej nie przewidujemy wyjątku tutaj. No jakie RIP, przecież "Normalną z językiem" ty proponowałeś i zajęła 1. miejsce w głosowaniu. IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 1f600

@vv. Chcemy uszanować zasadnicze głosowanie na tematy w ankiecie. Wyjątkowo potrzebna jest dogrywka, ale nie chcemy teraz wszystkiego odwołać i ulgowo traktować nowy pomysł.

Dziękuję za żywe zaangażowanie. Przez wyrównane wyniki dogrywka była niezbędna, aby nie było żadnych wątpliwości.

Aro lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 Empty Re: IX seria PdF - ogólna dyskusja

Sob 23 Gru 2023 - 18:10
WYNIKI ANKIETY PRZED IX SERIĄ PDF
(CZ. 2)

Obiecana kontynuacja analizy waszych głosów z ankiety. Tym razem odniosę się do odpowiedzi do pytań otwartych. Starałem się pogrupować odpowiedzi w bloki tematyczne. IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 1f609

Skróty
czasami brakuje skrotu finalu
Może skróty ciut wcześniej, a tak wszystko bossko
Termin startu głosowania jest wyjątkowo niefortunny jeśli chodzi o skróty. Zgłoszenia/wyniki kończą się późnym niedzielnym wieczorem, więc robienie jeszcze wtedy skrótu nie wchodzi w grę. Potem mamy 5 dni roboczych, gdzie każdy ma swoje obowiązki. Stąd skróty z opóźnieniem. Niezależnie od premiery skrótu wszystkie Wasze głosy spływają coraz później. Bywało tak, że przez tydzień było po 5-6 zestawów, a hurtowe głosowanie ruszało dopiero w weekend. Podczas finału można się posiłkować skrótami półfinałowymi, ale staramy się robić je także w finale.

Organizacyjnie
Nie wie. Czasem denerwuje to, że wyniki nie odbywają się w terminie, gdzie np mógłby wieczorek przejąć inny prowadzący (w koncu jest was 3). Ale po dalszej analizie mojej opinii stwierdzam, ze to nie takie proste ponieważ należy przygotowaci filmik... a gdy np mapox television pul dnia wczesniej dowie sie ze nie moze zrobic filmiku bo cos wypadlo to tera np dwg lub fenistil musieliby rzucic wszystko i to robici. Ale poza tym jest w porzo... zdarza sie to zatko.
Każdy prowadzący prowadzi całą edycję niezależnie (oczywiście pozostając w kontakcie w celu konsultacji różnych spraw). Jedna osoba trzyma wszystkie scorewizy, filmy z wynikami, posty czy playlisty. W tym systemie nie ma pola do zastępowania się. Myślę, że takich zmian terminów i tak było niewiele.
sprawdzajcie swe posty, co chwile jakies literwuki w glownych postach, wynikach, zasadach, polecam zapoznac sie z opcja edytuj
Dziękuję za czujność... Proszę zatem zgłaszać błędy do nas na bieżąco.

Pozytywy
Wszystkie działania PDF są zgodne z prawem i spełniają najwyższe standardy międzynarodowe.
Wszystko gitówa.
uważam, że oragnizacja jest naprawdę na wysokim poziomie Szeroki uśmiech
Dziękuję. Wszystko robione jest dla Was!

O komentowaniu piosenek
wiem, że to nie wina organizatorów, ale trochę smutno, że upadła tradycja komentowania piosenek w tematach
Takie spostrzezenie... szkoda ze tak malo osob komentuje caloksztalt danych edycji pdf. Jest malo komentarzy co do piosenek, malo komentarzy pod wynikami itd. Kiedys bylo to powszechniejsze... nie wiem czy daloby sie namowic pozostalych uczestnikow do komentowania.. wydaje mi sie ze nie.. ale jak juz mowilem takie jest moje SPOSTRZEZENIE... niestety bardzo okrutne...
Zachęcam do komentowania. Żywe zaangażowanie w kształtowanie przyszłej serii pokazuje, że ludzie i chęci są!

O promocji konkursu
fakt, że od lat liczba uczestników jest prawie taka sama sprawia, że szybko mi się konkurs nudzi
Tendencja jest taka, że liczba uczestników oscyluje wokół całkowicie akceptowalnych liczb. Chcę również powiedzieć, że nie uważam, iż stałe grono uczestników jest problemem per se. Zdecydowanie bardziej cenię sobie doświadczonych niż świeżaków przy których nie ma pewności czy poziom w ogóle podniosą. Celebrujemy jednak różnorodność i każdy kto do konkursu chce dołączyć, ma taką możliwość! Pragnę zauważyć, że mieliśmy w ostatnim czasie sporo nowych uczestników np. olśa, brk, floorentines, Krzyzak99. Powtarzam swój apel - po prostu zaproście swoich znajomych do konkursu. Jeśli każdy uczestnik namówi tylko jedną osobę to mamy absolutny rekord frekwencji. Doskonale wiecie komu konkurs mógłby się spodobać. Na moje zaproszenia ludzie się pojawili (może nie wszyscy zostali na stałe), zachęcam Was do tego samego.
Kiedys ktos zarzucil pomyslem zeby rozeklamowac forum na twitterze (teraz X). uwazam ze to jest idea ktora trzeba N A T Y C H M I A S T O W O wprowadzic... powtarzam NATYCHMIASTOWO. Idealnym okresem do tego bedzie okres eurowizyjny choc juz wczesniej mozna zaczac cos postowac pod danymi hasztagami. Uwazam ze trzeba nam troche swiezej krwi na forum. A nuz sie przyjmie taka formuła forumowa czesci nowego spoleczenstwa a tym samym bedziemy mialy dodatkowe uczestniczki PdF. NALEGAM aby powstala specjalna komisja ktora sie tym zajmie skladajaca sie z admina, 1 dodatkowego prowadzacego i 2 uczestnikow pdf ktorzy by sie za to wzieli. Powtarzam to nie sa zarty i prosze wziac moj postulat na POWAZNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Problem z Twitterem jest taki, że forum ma już swoje konto, które kiedyś prowadził admin yngve. Niemniej nie jest on w stanie odzyskać do niego dostępu, więc i ja trochę porzuciłem ten pomysł promocji na Twitterze w kąt. Wróciłem do tematu, ale najpewniej potrzebne będzie nowe zdublowane konto. Natomiast niezmiernie się cieszę, że istnieje w Was zaangażowanie, aby podjąć się promocji. Czyny, a nie słowa są najważniejsze, więc doceniam. Niniejszym pragnę wyznaczyć @KarolStark na osobę pełnomocniczą ds. promocji konkursu PdF poza granicami Forum. Przedyskutujemy z Karolem temat w niedalekiej przyszłości.

O walorach muzycznych
Zauważyłam, że w PDF zapanowała tendencja/ moda na nowoczesny, ambitny pop? Nie jestem dobra w określaniu nurtów/gatunków muzycznych, więc przepraszam z góry za moją niekompetencje. Słuchając poprzedniego zwycięzcy tak sobie pomyślałam, że z 30-50 edycji wstecz ta piosenka by przepadła totalnie. Nie jest to przytyk, broń Boże, tylko takie drobne, subiektywne spostrzeżenie. W sumie czemu się dziwię? to całkiem naturalne zjawisko towarzyszące zmianie uczestników:)
Smętową to wy tworzycie co każdą edycje...
Okrutne słowa.

Uwagi do pytań w ankiecie
Pytanie wyżej [czy weźmiesz udział w nadchodzącej serii] nie dopuszcza możliwości innej niż twierdząca - nie to, żebym od razu chciał udzielać negatywnej, ale mój udział bardzo mocno zależy od ostatecznego rozkładu tematów, więc nie chciałbym składać kategorycznych deklaracji na tym etapie, żeby nikogo potem nie zawieść :-))
To pytanie to zachęta do udziału. Odpowiedź nie jest wielce wiążąca. IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 1f609 Mam nadzieję, że wybrane tematy (po dogrywce) spełnią oczekiwania.

O wyjawianiu głosów
Zastanawiam się nad kwestią wyjawienia głosów i tego, co pisał Wilk. Może byłaby opcja, by w analogicznej sytuacji, jak z Krzyżakiem zastosować łagodniejszą karę, by nie odstraszyć świeżaka od konkursu? W sensie, zastosować tylko jakąś naganę, albo mniejszy procent punktów odjąć, gdy istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś wyjawił głosy przez nieświadomość, a nie przez celowe działanie. Ale nw, czy takie rozwiązanie byłoby sprawiedliwie. Tak rzucam tylko swoje przemyślenia.
Pierwszorazowi ujawniający punkty mogą być traktowani ulgowo.
Chciałbym już zamknąć temat tamtej sytuacji. Nie ukrywam, że sam wyciągnąłbym wtedy inne konsekwencje, ale podjęta wspólnie decyzja była w stu procentach zgodna z regulaminem. Rozumiem, że był świeżakiem itd. niemniej dura lex sed lex. Większością głosów w ankiecie zdecydowano, że kara to dsq z obecnej i kolejnej edycji. To znacznie upraszcza sprawę. Mam nadzieję, że zauważyliście to już, ale my do regulaminu podchodzimy całkowicie na poważnie.
Wyjawienie głosów: dyskwalifikacja w trakcie głosowania jest kłopotliwa, bo wymusza albo ponowne zebranie głosów od tych, którzy już zagłosowali, albo głosowanie pozostałych ze świadomością, że ktoś nie otrzyma swoich punktów. Chyba tylko jakaś kara procentowa jak obecnie ma sens, może trochę bardziej elastycznie ustalana w zależności od okoliczności. Dla przypadku z pkt b: ok, może być dyskwalifikacja na kolejną edycję zamiast tego co obecnie.
To są tak jednostkowe sytuacje, że powinniśmy dać radę. Głosowanie nie będzie przerywane. Po prostu jedna piosenka zniknie z wyników. Sytuacja losowa jak każda inna, czy to w przypadku wykrycia nieregulaminowości w trakcie głosowania, czy innej dyskwalifikacji.

O godzinie zakończenia zgłoszeń
Nie uwazam zeby wczesniejsze zakonczenie zgloszen mialo cos zmienic. Wieczorki i tak na pewno rzadko odbywalyby sie w niedziele bo nastepnego dnia trzeba wstac do szkoly pracy uczelnie pole itd na to po prostu nie ma czasu o tej porze. Kazdy juz sie przygotowuje na nadchodzacy tydzien a dla chetnych i tak wieczorki sa organizowane w ciagu tygodnia. Wtedy latwiej wydaje mi sie zebrac chetnych.
chodzę na 6 do pracy w poniedziałki, zlitujcie się D;
I główna ankieta i dogrywka i Wasze komentarze pokazuja, że jest to najbardziej polaryzujący temat... Wieczorki nie mają ustalonego stałego terminu. Jeśli przejdzie wcześniejsze zamykanie zgłoszeń to będzie łatwiej robić je czasami w niedzielę (podobnie jak wyniki).

Pochwały dla sposobu wyboru edycji
okrutnie ciezki wybor... spasiba za mozliwosc wyboru
fantastyczne propozycje, roznorodnosc, pelna demokracja, mozliwosc wyboru i rzetelnosc - jak zawsze w tym konkursie Szeroki uśmiech
Też wydaje mi się, że wypracowany system się sprawdza. Każdy ma możliwość zgłoszenia swojego pomysłu, a lud decuduje prostym Tak lub Nie.

O edycjach
połączyć ekspresową z krótkotrwałą
Połączenie pomysłów z Ekspresowej i Krótkotrwałej w jedno wydaje się naturalnym krokiem (o ile oba zgarną dość poparcia).
Nie chwaląc się, przyznam, że sam też na to wpadłem. Niemniej oba tematy przepadły w głosowaniu.
Normalna z językiem tylko zamiast jednej z dwóch normalnych
Dokładnie to się wydarzyło.
Jak najmniej tematów wymyślanych na siłę. Od zawsze jestem zwolennikiem takiego rozwiazania Uśmiech
To czy coś jest "na siłę" podlega subiektywnej ocenie. Wydaje mi się, że tematy nie będą specjalnie udziwnione.
Byłbym ostrożny z edycjami zawężającymi temat do określonego jednego/dwóch gatunków muzycznych - myślę, że korzystniejsze są ograniczenia innego rodzaju (jak geograficzne czy te dot. "niekomercyjności"), ponieważ jednocześnie zawężają i uatrakcyjniają, moim zdaniem, pulę potencjalnych piosenek, a nie krępują zanadto swobody pod względem ekspresji prywatnych gustów muzycznych.
Opisałem to już w części pierwszej. Zauważyłem i ja, że uczestnicy obecnie wolą ograniczenia inne niż regionalne (a w kończącej się serii mieliśmy aż 2 takie edycje stąd może przesyt).

Pozostałe wypowiedzi
never
.
brak
braq
uwaga szczur
nie
cycki se usmaż
zrobiłem sobie dzisiaj hambuksy dobre byly
Ja nawet regulaminu pdf nie czytalam a co dopiero constitution...

Pozdrowienia i miłe słowa
i love Tadeusz Ptaszycki
Dostaje za mało głosów w PDF!!! jak wam na mnie zależy to dawajcie mi punktosy/wyslij sms o treści pomagam bo inaczej odejdę i będę się ku*wić a tego nie chce
pozdrawiam prowadzącego
Kocham Was.
Pzdr cieplutko z TiVilandu z miłej i słonecznej emeryturki - Fur Deutschland danke fur alles
wesołych świąt
Pan Litewka Cię kocha
IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 K5f9dfW

Również dziękuję i życzę Jezuskowego Błogosławieństwa w te Święta! IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 1f384

i po co to wypelnialam
Żeby mieć wpływ na przyszłość!
IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 Uzyn7C7

KarolStark, marjuz, Sebek and CB93 lubią ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 Empty Re: IX seria PdF - ogólna dyskusja

Sob 23 Gru 2023 - 18:27
Wow, brawa i serdeczne gratulacje dla pani Ministry Se*u @KarolStark za objęcie tak ważnego stanowiska, życzę owocnych działań i satysfakcji z wykonywanej pracy 🥳

Dawid, Daniell and KarolStark lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 Empty Re: IX seria PdF - ogólna dyskusja

Wto 26 Gru 2023 - 10:47
WYNIKI ANKIETY PRZED IX SERIĄ PDF
(CZ. 3 - DOGRYWKA)

Po burzliwych naradach, głosowaniach, aferkach itp. dobrnęliśmy do końca. Dziękuję Wam za cierpliwość i demokratyczny udział w ankiecie dogrywkowej!

Zagłosowali: @Aleks @Aro @CB93 @Daniell @Dawid @Eyida @Fenistil @justi578 @KarolStark @Łosoś @marjuz @Morison @Radek @Sebek @syguu @Szymek79 @Traveler @zatecki65 Całus! IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 1f48b

Czy niedzielne zgłoszenia piosenek powinny kończyć się o godzinie wcześniejszej niż 23:59?
Tak - 9 głosów
Nie - 8 głosów
(nie mam zdania) - 1 głos
Dogrywka dalej nie dała jednoznacznej odpowiedzi. Sporo głosów za zmianą i sporo przeciw. Decyzja jest taka - skrócenie zgłoszeń zostanie wprowadzone na okres próbny (2 edycje) i potem zobaczymy czy się sprawdziło.

(jeżeli poprzednie pytanie zostanie przegłosowane) O której powinny kończyć się zgłoszenia?
22:00 - 9 głosów
21:00 - 6 głosów
(nie mam zdania) - 3 głosy
Czyli zgłoszenia skrócone do 22:00 na okres próbny.

I teraz coś na co wszyscy czekali, czyli edycje:

Wolał(a)byś, aby odbyła się edycja...
IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 Q5fvWkW
(można było wstrzymać się od głosu, więc nie sumuje się do 18)

Sprawa jest jasna. Pojedynek nr 1 wygrywa edycja Lata '60 & '70. Wyniki ostatniej batalii Nowi Artyści (bez stref) > Niekomercyjna > Nowi Artyści (ze strefami). Oznacza to oczywiście, że wygrywa opcja Nowi Artyści (bez stref).

W końcu mamy komplet edycji, które zostaną rozegrane w przyszłej serii! Są to:
Normalna
Normalna z językiem
Krajowa
Krajowa z językiem
Ogólnoświatowa
Anonimowa
Męski & Żeński Wokal
Niełacińska
Lata '60 & '70
Nowi Artyści

Kolejność zostanie w niedalekim czasie podana. Będzie trzeba zgrać kalendarz z Eurowizją 2024. Na start oczywiście tradycyjnie edycja Normalna. Poinformuję również o terminie zaklepywania. W zależności czy robimy dodatkowy tydzień przerwy, będzie to 7 lub 14 stycznia.

Dziękuję za uwagę!

marjuz and Radek lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 Empty Re: IX seria PdF - ogólna dyskusja

Wto 26 Gru 2023 - 22:52
Aro napisał:Dobry wieczór, ja z wnioskiem formalnym.
Nie zauważyłem, żeby ten temat był poruszany, aczkolwiek gorąco apeluję, aby podwójna edycja damsko-męska była edycją strefową.
PS: RIP moje pomysły

Jako że nowi artyści ze strefami przegrali w ankiecie ponawiam apel. Ewentualnie zrobienie edycji "mieszanej" - albo wokal męski albo damski musiałby być "strefowy" byłby według mnie sensowym kompromisem, bo inaczej wrócilibyśmy do punktu wyjścia użycia stref tylko w edycjach normalnych/krajowych.

A jeżeli chodzi o terminarz to z punktu widzenia szarego uczestnika wolałbym, żeby wyścig o państwa odbył się w szybszym terminie, a dodatkowy czas w razie potrzeby przeznaczyć na zgłoszenia/głosowanie. Myślę, że większość uczestników już raczej ma wypatrzone strefy/konkretne kraje, a jeżeli nie - lepiej ten dodatkowy tydzień poświęcić na przemyślenia i poszukiwania wiedząc gdzie celować.

Dawid napisał:No jakie RIP, przecież "Normalną z językiem" ty proponowałeś i zajęła 1. miejsce w głosowaniu. IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 1f600
.

Well, no tak xd

vestmann and CB93 lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 Empty Re: IX seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 27 Gru 2023 - 12:57
Zaklepywanie 7 stycznia gdzieś w okolicach 21:00. Podam dokładnie przedział czasowy.

Można rozważyć propozycję strefowości edycji Męsko-Żeńskiej. Niemniej wtedy strefy w obu tematach, aby nie mieszać poziomu trudności. Aby się rozejrzeć, proszę o zostawienie reakcji pod moim postem.
za strefowością - like
przeciw strefowości - antylajk

marjuz, Aro and justi578 lubią ten post

Dawid, KarolStark, Batiooo, vv. and CB93 nie lubią tego postu

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 Empty Re: IX seria PdF - ogólna dyskusja

Nie 31 Mar 2024 - 12:22
Przy rozpisywaniu kalendarza na początku serii popełniłem gafę i niestety nie wyrobimy się z 86. edycją przed Eurowizją... Musimy wybrać zatem plan działania i proszę Was o opinię.

Idąc z PdFem klasycznie bez przerw, finał 86. edycji wypadnie w tydzień eurowizyjny. Stąd pytanie czy w tak burzliwym okresie wszyscy będą mieć na uwadze PdF? Istnieje możliwość rozciągnięcia finału na dwa tygodnie (wyniki finału tydzień po eurowizji), ale skoro i tak już wszyscy będą znać piosenki to czy nie będzie to zbędne? Trzeci scenariusz - opcja atomowa, czyli 3 tygodnie przerwy po zakończeniu 85. edycji i powrót z PdF dopiero po zakończeniu Eurowizji.

IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 25b6 Szybka ankieta

@Sebek @cryo_official_profile @KarolStark @Darka @Łosoś @vv. @Daniell @justi578 @Fenistil @marjuz @CB93 @Radek @Aro @Traveler @bing bing @syguu @Batiooo @Wilk @zatecki65 @Szymek79 @Drover @olśa @Dastame @vestmann @yngve @Morison @Liver @Poland
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 Empty Re: IX seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 3 Kwi 2024 - 6:35
Ankieta nie dała definitywnego rozstrzygnięcia, ale na pewno 86. edycja wystartuje standardowo bez przerwy. Finał będzie trwał tydzień lub dwa w zależności od panujących w maju nastrojów. Edycję poprowadzi marjuz.

KarolStark, marjuz and yngve lubią ten post

Sponsored content

IX seria PdF - ogólna dyskusja - Page 4 Empty Re: IX seria PdF - ogólna dyskusja

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach