Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Empty Söngvakeppnin 2017 (Islandia)

Sob 25 Lut - 23:41
Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Songvakeppnin_16-620x330

Lista siedmiu finalistów islandzkich preselekcji:
Arnar Jónsson & Rakel Pálsdótir - "Til mín"
Rúnar Eff Rúnarsson - "Mér við hlið"
Aron Hannes Emilsson - "Nótt"
Aron Brink - "Hypnotised"
Daði Freyr Pétursson - "Hvað með það?"
Svala Björgvinsdóttir - "Paper"
Dzika karta:
Hildur - "Bammbaramm"

Finał odbędzie się 11 marca o 20.45 i transmitowany będzie w internecie oraz w telewizji RUV.


Ostatnio zmieniony przez Naar dnia Nie 5 Mar - 11:10, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Blainers
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 17

Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Empty Re: Söngvakeppnin 2017 (Islandia)

Pon 27 Lut - 5:19
Jeżeli wygra Svala to w końcu ktoś zrzuci Włochy z mojego Top1. Katuję od wczoraj, i nie ważne czy to wersja oryginalna czy angielska.
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Empty Re: Söngvakeppnin 2017 (Islandia)

Wto 28 Lut - 16:06
Z drugiego półfinału liczę na awans Daði Freyr Pétursson i Svala Björgvinsdóttir.
No i jednoczesnie szkoda, ze z pierwszego nie udało się wydostać Hildur ://
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Empty Re: Söngvakeppnin 2017 (Islandia)

Sro 1 Mar - 21:11
Blainers napisał:Jeżeli wygra Svala to w końcu ktoś zrzuci Włochy z mojego Top1. Katuję od wczoraj, i nie ważne czy to wersja oryginalna czy angielska.

Posłuchałam jej piosenkę, bo byłam ciekawa i masz rację. Za pierwszym razem już mi się spodobała. Trochę tam przypomina Madonnę. Reszta piosenek islandzkich trochę nudna jest.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Empty Re: Söngvakeppnin 2017 (Islandia)

Sob 4 Mar - 22:26
Z drugiego półfinału awansowali:
Svala Björgvinsdóttir
Daði Freyr Pétursson
Aron Brink
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Empty Re: Söngvakeppnin 2017 (Islandia)

Sob 4 Mar - 22:29
ta Svala nie jest taka zła. Ładna piosenka i jeszcze ładniejszy islandzki Serce :iceland: niech wygra (bo z tego co czytam, to nie ma zbyt mocnej konkurencji?)

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Empty Re: Söngvakeppnin 2017 (Islandia)

Sob 4 Mar - 22:31
+Hildur i "Bambarambambam" dostało dziką kartę, tak mi się przynajmniej wydaje xD

EDIT: Tak właśnie się stało, źródło: http://esctoday.com/141986/iceland-semi-final-2-results-songvakeppnin-2017/
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Empty Re: Söngvakeppnin 2017 (Islandia)

Sob 4 Mar - 22:35
Dzisiejsze wieści z Islandii są tak dobre że aż nie chce mi się wierzyć XD Bardzo fajnie, że Daði udało się awansować + zasłużona dzika karta dla Bambarambambam Serce
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Empty Re: Söngvakeppnin 2017 (Islandia)

Sob 4 Mar - 23:11
Wyniki islandzkiego półfinału częściowo mi odpowiadają, oczywiście cieszę się z awansu mojej faworytki do wygranej, Svali, miło też, że za tydzień zobaczymy Daðiego, natomiast za Arona widziałbym w gronie awansujących Sólveig, jej piosenka była o niebo lepsza (zresztą nie tylko jej...). Kolejnym pozytywem jest dzika karta dla Hildur, także podoba mi się ten utwór. Będę trzymał kciuki za Svalę w finale Wink
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Empty Re: Söngvakeppnin 2017 (Islandia)

Nie 5 Mar - 9:41
Heh, cała moja zdecydowana trójka faworytów przed półfinałami ostatecznie znalazła się wśród pięciu utworów, które odpadły - brawo ja! Szeroki uśmiech Choć trzeba przyznać, że "Heim til þín", "Þú og ég" i "Treystu á mig" rzeczywiście jakoś szczególnie na żywo nie zachwyciły.

Ale ogólnie wszystkie piosenki w preselekcjach były fajne, więc skład finału jakoś mnie nie razi. W drugim półfinale bardzo ucieszyło mnie, że awansował Daði Freyr Pétursson, bo jego występ dużo zyskał na żywo i był "jakiś" na scenie. Svala pokazała się z dobrej strony wokalnie, a wiadomość i dzikiej karcie dla Hildur też jest bardzo na plus.

Póki co jeszcze nie wiem, kto będzie moim faworytem za tydzień. Trzeba jeszcze raz wszystko przesłuchać.
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Empty Re: Söngvakeppnin 2017 (Islandia)

Nie 5 Mar - 11:14
Svala oraz Aron Brink zdecydowali, że w finale zaśpiewają swoje piosenki po angielsku. Od pozostałych finalistów jeszcze nie ma potwierdzenia, który język wybiorą.

A co do wyników to to był jedyny pozytywny punkt wczorajszego wieczoru preselekcyjnego. Jakby Svala odpadła to bym już całkowicie przestał wierzyć, że cokolwiek uratuje tegoroczną Eurowizję przed tragicznym poziomem muzycznym. Niech wygra preselekcje i może z łutem szczęścia przeniesie ESC do Rejkiawiku Uśmiech
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Empty Re: Söngvakeppnin 2017 (Islandia)

Sro 8 Mar - 22:19
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Empty Re: Söngvakeppnin 2017 (Islandia)

Pią 10 Mar - 13:07
Powróżyłam i wychodzi na to, że Svala nie pojedzie na Eurowizję. Chyba Aaron z piosenką "Tonight" wygra :( Liczę jednak na Svalę. Chyba żadna piosenka tak mi się nie podobała w tym roku ze wszystkich preselekcji w krajach oprócz jej.
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Empty Re: Söngvakeppnin 2017 (Islandia)

Sob 11 Mar - 11:20
Nela_30 napisał:Powróżyłam i wychodzi na to, że Svala nie pojedzie na Eurowizję. Chyba Aaron z piosenką "Tonight" wygra :( Liczę jednak na Svalę. Chyba żadna piosenka tak mi się nie podobała w tym roku ze wszystkich preselekcji w krajach oprócz jej.

Obyś miała rację, podoba mi się ta piosenka Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Empty Re: Söngvakeppnin 2017 (Islandia)

Sob 11 Mar - 12:30
Oj, słaby ten finał na Islandii. 🇳🇴 Konkurencję rzecz jasna miażdży genialna Svala, moim zdaniem tylko z nią mają szanse na finał. Patrząc jednak, co Europa odstawia w tym roku w większości preselekcji, to szczerze wątpię, że ona wygra. 😢
Sponsored content

Söngvakeppnin 2017 (Islandia) Empty Re: Söngvakeppnin 2017 (Islandia)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach