Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

WYNIKI Empty WYNIKI

Nie 11 Lut 2024, 22:01
I PÓŁFINAŁ



WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ



WYNIKI:

Dziękuje za udział w głosowaniu, zapraszam na finał!

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Liver, Darka, Drover and Sebek lubią ten post

Wilk nie lubi tego postu

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 11 Lut 2024, 22:15
Gdzie Francja i Hiszpania ?? Łezka

Drover and bing bing lubią ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 11 Lut 2024, 23:09
Brak awansu :france: totalny skandal

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid, Daniell, Drover and bing bing lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 12 Lut 2024, 22:46
Wyniki I semi masakryczne... Gdzie :france: Francja, gdzie :australia: Australia, gdzie słoneczna :slovakia: Słowacja... Z II semi też wolałbym :lux: Luksemburg i :sweden: Szwecję. Marny ten finał będzie moim zdaniem.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto 13 Lut 2024, 16:31
Prawda, że nie przeszło kilka porządnych utworów, ale ja oceniam tę edycję pozytywnie - według mnie jest bardzo dużo ciekawych piosenek i chyba nie było żadnej słabej, takiej, o której z pewnością mógłbym powiedzieć, że zasługuje na 0 punktów (a czasami się takie zdarzają)... Z I półfinału najbardziej mi szkoda :france: Francji i :spain: Hiszpanii, ale 31 pkt. dla :australia: Australii też zdaje się za mało. Wyniki II półfinału bardziej wyrównane - ciekawi mnie, czy to właśnie w I znajduje się zwycięzca.
yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 268
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto 13 Lut 2024, 21:39
no trudno takie są zasady, że ktoś odpaść musi, ale można się zawsze zrewanżować w następnej edycji Uśmiech ze swojej strony dzięki za awans :iceland: , nie spodziewałem się, ale miło że :armenia: język ormiański zagości w finale - jak wspominałem język ten stanowi odrębną rodzinę języków indoeuropejskich (wschodniormiański i powszechniejszy w użyciu zachodniormiański), alfabet powstał w V wieku i jest wypadkową alfabetu greckiego i aramejskiego (jednego z najstarszych na świecie, wywodzącego się od fenickiego, który był inspiracją dla alfabetów hebrajskiego i rodzimych alfabetów Bliskiego Wschodu np. syryjskiego). ufff... to był wątek naukowy.

Հարգանքներով !

Liver, Darka, Fenistil and CB93 lubią ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 260
Płeć : Male
Skąd : Poznań

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Czw 15 Lut 2024, 20:09
Ja to bym jeszcze z II semi wolał Lux i Polsze.

justi578 lubi ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 18 Lut 2024, 21:59
FINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

I PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

Dziękuję za tę edycję wszystkim zaangażowanym Zawstydzony. Składam serdeczne gratulacje wygranym  Zawstydzony

hasło do moich głosów: festival della canzone italiana

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid, Daniell, marjuz, Liver, Darka, Aro, Drover and lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 18 Lut 2024, 22:30
Gratulacje dla zwycięzcy i wszystkich zadowolonych ze swojego wyniku!

Spodziewałem się tego, że Norwegia może skończyć na ostatnim miejscu... Szkoda, bo piosenka jest super. Poza tym jak widać po punktacji moi faworyci skończyli w drugiej połowie tabeli, ale z drugiej strony te różnice nie były duże, a edycja myślę, że była naprawdę udana.

Dzięki za wszystkie pkt. dla mojej propozycji i za miejsce w top10. Miejmy nadzieję, że następna edycja będzie równie niezła.
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 19 Lut 2024, 11:31
Gratulacje dla zwycięzcy, wygrał absolutny BOP, kibicowałem od pierwszego odsłuchu! Już teraz wiem, że razem z :suk: to będzie moje top serii.

Ze swojej strony dziękuję za wysokie 4 miejsce! Długo zastanawiałem się czy postawić akurat na ten utwór, jak widać ryzyko się opłaciło 😊

CB93 lubi ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach