Eurowizja 2025: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 885
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy  Empty CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy

Pon 2 Wrz - 20:53
CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy  Screenshot%202023-06-07%20at%2011.42.05

Ahoj! :czech: :czech: :czech:
Po trzech seriach tułaczki po różnych wyspach czas wrócić do Europy kontynentalnej. A moją czeską przygodę zaczynam od zespołu, na który od daaawna planowałem postawić w konkursie. No i tak sobie chłopaki czekały, czekały, aż się doczekały. I w sumie odkąd tylko podjąłem decyzję, że w tej serii osiedlam się w Europie Środkowej to dość mocno się zastanawiałem na który utwór z twórczości Lordofonu postawić. Ostatecznie wybór padł na singiel z płyty Passe (gorąco polecam!), z którym ostatnio dość mocno rezonuję.


:czech: :poland: :poland: :czech:

skrót od 1:53

Rahei lubi ten post

cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 164
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy  Empty Re: CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy

Wto 3 Wrz - 21:11
bop straszny

Aro lubi ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 627
Płeć : Male
Wiek : 28

CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy  Empty Re: CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy

Wto 3 Wrz - 21:15
cryo_official_profile napisał:bop straszny

Hejka, wracasz?

Aro lubi ten post

cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 164
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy  Empty Re: CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy

Wto 3 Wrz - 21:16
Daniell napisał:
cryo_official_profile napisał:bop straszny

Hejka, wracasz?
nw organizatorki nie namawiaja jakos i nie zachecaja nadawcuw do powrotu

Aro lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2244
Wiek : 24

CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy  Empty Re: CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy

Wto 3 Wrz - 21:27
cryo_official_profile napisał:nw organizatorki nie namawiaja jakos i nie zachecaja nadawcuw do powrotu
why takie okropne pomówienia stosuje. zapraszamy

Aro lubi ten post

cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 164
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy  Empty Re: CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy

Wto 3 Wrz - 21:28
Dawid napisał:
cryo_official_profile napisał:nw organizatorki nie namawiaja jakos i nie zachecaja nadawcuw do powrotu
why takie okropne pomówienia stosuje. zapraszamy
prosze mi powiedziec jakie benefity bede miala wynikajace z naszej spul pracy

Aro lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2244
Wiek : 24

CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy  Empty Re: CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy

Wto 3 Wrz - 21:46
cryo_official_profile napisał:
Dawid napisał:
cryo_official_profile napisał:nw organizatorki nie namawiaja jakos i nie zachecaja nadawcuw do powrotu
why takie okropne pomówienia stosuje. zapraszamy
prosze mi powiedziec jakie benefity bede miala wynikajace z naszej spul pracy
- darmowy wstęp na bankiety (wieczorki na w2g)
- wzrost ciśnienia (podczas wyników)
- doznania artystyczno-erotyczne

Aro lubi ten post

cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 164
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy  Empty Re: CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy

Wto 3 Wrz - 21:47
Dawid napisał:
cryo_official_profile napisał:
Dawid napisał:
cryo_official_profile napisał:nw organizatorki nie namawiaja jakos i nie zachecaja nadawcuw do powrotu
why takie okropne pomówienia stosuje. zapraszamy
prosze mi powiedziec jakie benefity bede miala wynikajace z naszej spul pracy
- darmowy wstęp na bankiety (wieczorki na w2g)
- wzrost ciśnienia (podczas wyników)
- doznania artystyczno-erotyczne
przekonala mnie pani, prosze wyslac umwoe

Dawid, marjuz, Aro and Sebek lubią ten post

Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 324
Płeć : Male
Wiek : 24

CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy  Empty Re: CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy

Czw 5 Wrz - 17:15
Uwielbiam  CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy  1f60d  Z resztą kiedyś zgłosiłem ich piosenkę "Opener" i zdziwiło mnie, że odpadło w semi. Życzę jak najlepszego wyniku!

Aro lubi ten post

hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 71
Płeć : Male
Wiek : 38
Skąd : Berlin

CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy  Empty Re: CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy

Czw 5 Wrz - 22:05
Powiem szczerze, że jest to mój pierwszy kontakt z jakąś nową, polską piosenką od ....... bardzo dawna. Nie to, że się obraziłem na polskich twórców czy nie daj Boże się zgermanizowałem za bardzo. Po prostu nie mam tutaj dostępu do rodzimych kawałków, a samemu mi się nie chce szukać na chybił trafił. I teraz nie wiem czy to efekt świeżości czy ta piosenka jest rzeczywiście dobra. Myślę, że to drugie, bo jakby była słaba, to nawet to że dawno nie słyszałem czegoś po polsku by tutaj nie pomogło. Kilka kawałków już ze stawki przesłuchałem i również uważam, że ten się mocno wyróżnia właśnie tym "czymś" Wink

Aro and Fenistil lubią ten post

Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 92
Płeć : Female

CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy  Empty Re: CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy

Wto 10 Wrz - 13:28
Dzień dobry! Dziękuję za miłe przywitanie, daje bardzo miłego kopa na start Serce
Zapoznając się z polskimi nowościami i zaszłościami (kiedyś stroniłam od naszego rynku muzycznego) gdzieś tam w propozycjach pojawił mi się Lordofon, ale totalnie nie skojarzył mi się z Polską i mi umknął (szczerze, to nazwa pasuje mi do jakiegoś metalowego zespołu, tylko miniatura teledysku mnie trochę skonsternowała) do tego tytuł piosenki - nie spodziewałam się tutaj języka polskiego!

Pasuje mi ta piosenka melodyjnie, wokalnie i instrumentalnie. Fajne odkrycie i na pewno zgłębię ich dyskografie.
Co do podkradania, mam nadzieję, że nieświadomie nic się takiego nie zdarzy, a jeżeli - to na pewno tylko na tym zyskasz, przynajmniej z mojej strony Wink

Aro lubi ten post

Sponsored content

CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy  Empty Re: CZECHY: Lordofon - Francoise Hardy

Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach