Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

+19
Valhalla
Justi
vestmann
Łosoś
Skrzeczek
Drover
Szymek79
iguś
Nela_30
Fenistil
Qweir
IgorBielak
mercator
Aro
DanielW
Alpaka
Liver
Naar
Yngwie / admin
23 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Polsce?

11 - 48%
7 - 30%
3 - 13%
1 - 4%
1 - 4%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 23
 
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Wto 7 Mar - 14:14
Trochę z początku bałem się, że Polska w tym roku nie awansuje do finału, ale piosenka Flashlight bardzo pozytywnie wyróżnia się na tle tegorocznego planktonu eurowizyjnego. TOP10 jest w zasięgu K. Moś. Ciekawy jestem jak w tym roku jury potraktuje Polskę.

PS. Buki póki co uważają że Polska może wygrać pierwszy półfinał...
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Wto 7 Mar - 14:43
mercator napisał:Trochę z początku bałem się, że Polska w tym roku nie awansuje do finału, ale piosenka Flashlight bardzo pozytywnie wyróżnia się na tle tegorocznego planktonu eurowizyjnego. TOP10 jest w zasięgu K. Moś. Ciekawy jestem jak w tym roku jury potraktuje Polskę.

PS. Buki póki co uważają że Polska może wygrać pierwszy półfinał...
Nie wygrać pierwszy półfinał ale ma według nich największe szanse razem ze Szwecją by awansować do finału.

Swoją drogą marzy mi się że Polska kiedyś wystawi do konkursu jakiś mega utwór w całości po polsku np coś takiego.
https://www.youtube.com/watch?v=TPdZFlrxyxU
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Sro 8 Mar - 18:09
To, że podobno TVP nie jest wstanie dać Kasi funduszy na dobre wizualizacje jest jakimś nieśmiesznym żartem. Jakoś akurat na to kasy nie znaleźli... Boję się, że sama piosenka i głos mogą nie wystarczyć na awans, musi być w tle jakiś ładny obrazek. Aż się boję pomyśleć, co by było gdybyśmy wygrali ESC, skoro na wizualizacje niby nie ma kasy, co dopiero by było z tak wielkim widowiskiem muzycznym. :P
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Sro 8 Mar - 19:07
Szkoda :( Kasia ma pomysł i chce coś zrobić , a nie może. Piosenka według mnie jest świetna, ale mamy dużo ballad w naszym półfinale, także przydałaby się jakaś ciekawa prezentacja i wizualizacje.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Sro 8 Mar - 19:27
No cóż, sam nie wiedziałem do wczoraj (dopóki nie oglądnąłem wywiadu z K. Moś i A. Orzechem), że wszystko tyle kosztuje na ESC. Sam "wiatr we włosach" to wydatek 8. tyś euro. A TVP nie ma zamiaru dofinansować występu Kasi Moś. "Wykosztowali" się jedynie na bilet lotniczy do Kijowa. Pewnie jakby ESC odbywało się trochę dalej, to by nawet na to nie wydali pieniędzy...
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Sob 11 Mar - 17:11
Oficjalna okładka singla Kasi.

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Kasia-mos-flashlight-official-cover
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Sob 11 Mar - 17:28
mercator napisał:No cóż, sam nie wiedziałem do wczoraj (dopóki nie oglądnąłem wywiadu z K. Moś i A. Orzechem), że wszystko tyle kosztuje na ESC. Sam "wiatr we włosach" to wydatek 8. tyś euro. A TVP nie ma zamiaru dofinansować występu Kasi Moś. "Wykosztowali" się jedynie na bilet lotniczy do Kijowa. Pewnie jakby ESC odbywało się trochę dalej, to by nawet na to nie wydali pieniędzy...
A najlepsze że jakby Kasia osiągnęła jakiś tam sukces to będą się szczycić jaką to piosenke wysłali do Kijowa... To jest właśnie TVP. Wymagać to oni by chcieli nie wiadomo ile (abonament itp) a nic nie dają w zamian.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Sob 11 Mar - 19:02
Bardzo sie ciesze, ze to wlasnie Kasia wygrala i bedzie nas reprezentowac. Szeroki uśmiech Moim zdaniem miala zdecydowanie najlepsza piosenke, a jak jeszcze zaspiewala tak swietnie live to juz chyba nikt nie mial watpliwosci co do jej zwyciestwa... W sumie to bylem nawet "zmuszony" kibicowac jej, bo komu innemu? Brzozowskiemu? Olafowi? Isabel? Paulli? :lool: Kasia ma mocny glos i mysle, ze moze wywalczyc dosc dobre miejsce. Final bedzie na pewno. Uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Pią 17 Mar - 21:25
są już pierwsze Europops Uśmiech

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Tumblr_omlp7uGuMh1rgx9pgo1_400

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Wto 21 Mar - 17:22
Trwająca od naszego powrotu w 2014 passa reprezentujących nas utworów, które mnie przekonują, nie została przerwania. Piosenka Kasi jest mroczna, tajemnicza i dzięki temu intrygująca. Jest inna od pozostałych piosenek na swój sposób. Podoba mi się bardziej od poprzedniej propozycji, czyli Addiction. Razem z Carmell Kasia była moją faworytką KE. Zeszłoroczny Michał Szpak jednak przekonywał mnie dużo bardziej Wink. Mam nadzieję, że problem z funduszami nie spowoduje jakichś dużych szkód w występie. Co do wyniku - nie wiem, czego po tej piosence się spodziewać. Przeważają u mnie myśli optymistyczne, ale jednocześnie jest we mnie jakiś niepokój. Nie ważne, co się wydarzy, jestem z Kasi dumny.
8/12
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Sob 25 Mar - 21:58

.....................................


Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Laura-poldvere-laura
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Sob 25 Mar - 22:40
Jest bardzo dobrze. Jak Kasia tak zaśpiewa w maju będzie super. Widziałem kilka komentarzy, żeby nie zmieniała drugiej zwrotki i refrenu, ale bez tego byłoby chyba nudno. Może faktycznie odrobinę mniej mogłaby kombinować.
Szkoda mi by było gdyby nie weszła do finału, bo bardzo lubię nasza piosenkę w tym roku i mocno kibicuję Kasi. Mam nadzieję, że występ będzie ładny i dopracowany również pod względem wizualnym
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Sob 25 Mar - 22:44
omg jak czyściutko Serce pięknie.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Nie 26 Mar - 11:11
strasznie się cieszę, że Kasia wzięła do serca wiele komentarzy i popracowała nad swoim wokalem! W Rydze zaśpiewała o wiele lepiej niż w Krajowych Eliminacjach i wierzę że po dodaniu ładnych wizualizacji Kasia z łatwością przejdzie do finału Serce
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Nie 26 Mar - 11:49
Kasia cudnie się zaprezentowała. Serce Z każdym dniem coraz bardziej wierzę, że uda się nam przecisnąć do tego finału. Szeroki uśmiech
Sponsored content

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 2 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach