Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

+19
Valhalla
Justi
vestmann
Łosoś
Skrzeczek
Drover
Szymek79
iguś
Nela_30
Fenistil
Qweir
IgorBielak
mercator
Aro
DanielW
Alpaka
Liver
Naar
Yngwie / admin
23 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Polsce?

11 - 48%
7 - 30%
3 - 13%
1 - 4%
1 - 4%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 23
 
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 4 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Pią 7 Kwi - 22:43
Dla mnie mamy szansę na.....wygraną, serio!
Mamy mroczny, tajemniczy, intrygujący utwór, bardzo dobry głos Kasi Moś a jak jeszcze wizualizacja będzie w stylu piosenki........Polska 2018!
avatar
iksinskyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 8
Skąd : Piotrków Trybunalski

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 4 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Sob 8 Kwi - 13:46
Swój pierwszy post na forum poświęcam naszej Kasi.

Flashlight pokochałem bezgranicznie właściwie odkąd się pojawiła w DDTVN. Jest inna, mroczna, to nie to samo, co 20 ballad na jedną modłę w tegorocznej edycji. Jak bardzo lubię ballady, tak ścierpieć tej edycji nie mogę, z małymi wyjątkami, no i z wyjątkiem Kasi oczywiście. Wokal petarda, jeden z lepszych wśród tegorocznych wokalistów (a może najlepszy?). Rozpływam się w zachwytach nad tym utworem, ale ma jedną kardynalną wadę - trudno się go zapamiętuje i to zamiast zwycięstwa z idealną piosenką może przynieść 11-12 albo i niższe miejsce. Tym bardziej, że mamy sporo pewniaków w naszym semi. Mimo to jestem w dobrej myśli, co roku mieliśmy w półfinałach odpadać, a trzy razy z rzędu zdarzyło nam się wejść. Polonia jak już jest, to trzeba to wykorzystać, na pewno pomoże. Ale ja trzymam mocno kciuki za Grand Prix, a przynajmniej TOP10.

#KasiaMusisz !!!!!!!
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 4 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Nie 9 Kwi - 17:06
cud, miód i orzeszki Serce



Serce Serce Serce

#Kasia #Moś #Eurovision in Concert

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 4 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Sro 19 Kwi - 17:44
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 4 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Sob 29 Kwi - 11:53
Dzisiejszy reportaż z przygotowań Kasi przed Eurowizją 2017 w PNŚ

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/30177310/kasia-mos-przed-eurowizja

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 4 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Czw 5 Gru - 13:32
Piosenka świetna ale jednak całość zrobił występ który był wręcz perfekcyjny - tam jedynie strój samej Kasi mógł być inny. Flashlight rzeczywiście jest filmowe jak na przykład "Birds" Anouk z 2013 roku ale to tylko obu piosenkom dodawało uroku.
avatar
nitrogenic
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 16

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 4 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Nie 3 Sty - 14:48
Mogło być lepiej, ale nie było źle
Sponsored content

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 4 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach