Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

+19
Valhalla
Justi
vestmann
Łosoś
Skrzeczek
Drover
Szymek79
iguś
Nela_30
Fenistil
Qweir
IgorBielak
mercator
Aro
DanielW
Alpaka
Liver
Naar
Yngwie / admin
23 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Polsce?

11 - 48%
7 - 30%
3 - 13%
1 - 4%
1 - 4%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 23
 
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Pon 27 Mar - 23:37
Wreszcie przyszedł czas na skomentowanie polskiej reprezentantki. Co prawda podczas Krajowych Eliminacji byłem raczej za Carmell (i nadal jestem - #teamCarmell Serce), to jednak jestem bardzo zadowolony z wyboru. Zwłaszcza jak pomyślę jak blisko był Rafał Brzozowski... "Flashlight" to jeden z najciekawszych utworów wystawionych przez nasz kraj w ostatnich kilku (kilkunastu) latach. Jest bardzo tajemniczy, a warstwa instrumentalna jest świetna. Posiada jednak dość nietypową budowę, co nie każdemu może się podobać. Mam jednak nadzieję, że Kasi uda się osiągnąć dobry rezultat w Kijowie, chociaż może być ciężko o awans z I półfinału (bardziej wyrównanego i silniejszego według mnie).

10/12
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Sro 29 Mar - 13:24
Mój pierwszy post na nowym forum, btw co się stało z tamtym? Mi osobiście bardzo podoba się piosenka naszej reprezentantki. Kasia była moją faworytką i jestem przeszczęśliwa że wygrała. Nie zgodzę się z tym że powinna śpiewać jak w teledysku. Oczywiście razem z teledyskiem tworzy to fajny klimat, natomiast na żywo fajnie jak pokazuje pazur. Nie każdemu może się to podobać i to rozumiem, ale takich komentarzy jak czytam jest niewiele. Pamiętacie jak w zeszłym roku właśnie tego pazura wszystkim brakowało w piosence Edyty? Bardzo podobał mi się występ Kasi w Rydze. Widać że szuka balansu między jednym a drugim, natomiast jak dla mnie było idealnie.
Valhalla
Valhalla
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Sro 29 Mar - 13:45
Justi tamto forum najpierw uległo kolejnej już z rzędu typowej awarii, a potem okazało się że jest na sprzedaż. A niestety nikt z nas nie był na tyle odważny i gotowy zarówno czasowo, mentalnie i umiejętnościowo, jak i finansowo oczywiście do tego by je odkupić i przejąć. Więc łatwiej było zrobić nowe - prostrze.
Co do Kasi. Ja uwielbiam muzykę rockową i wszelkie pazury. Ale niestety takie przedstawienie Flashlight też nie do końca mi pasowało. Choć oczywiście, żeby nie było, to moja faworytka i nie wyobrażałam sobie innego zwycięzcy w takim składzie. Po prostu ten utwór wymagał jednak nieco więcej delikatności. Nie jest to co prawda zwykły cukierkowy popik, a mroczna alternatywa, ale mimo wszystko jeszcze nie rock. Z drugiej strony w teledysku z kolei zgodzę się, że było zbyt delikatnie i mogło znowu znudzić odbiorce. Zwłaszcza że obrazy są tam bardzo monotonne. Myśle że szukanie balansu między jednym a drugim to właśnie najlepsze co Kasia może zrobić. Ludzie zresztą za granicą też są pod lepszym wrażeniem słysząc Kasię w Kijowie, czy Rydze w porównaniu do Warszawy. Myślę że trochę delikatności na początku nie zaszkodzi, żeby zbudować atmosferę przed ognistym końcem. I w ogóle to ta przedłużona końcówka na Ukrainie podobała mi się bardziej niż normalne zakończenie na Łotwie. A wy co myślicie?
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Sro 29 Mar - 14:01
Oczywiście nie chodziło mi o to by przez całą piosenkę było mocniej. Delikatny początek musi być, natomiast od drugiej zwrotki fajnie to podkreca i jest ciekawej. W Warszawie faktycznie było za agresywnie, ale kolejne występy Kasi pokazały że pracuje nad tym i jest coraz lepiej. Końcówka lepsza w Rydze niż w Kijowie jak dla mnie. Uśmiech
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Nie 2 Kwi - 20:55
Występ Kasi w London Eurovision Party

Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Nie 2 Kwi - 22:40
Kolejny naprawdę bardzo dobry występ. A co Wy sądzicie?
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Nie 2 Kwi - 22:45
według mnie 10/10 aż chce się ja zobaczyć na wielkiej scenie z wizualizacjami.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Nie 2 Kwi - 22:51
O co, jak o co, ale o wokal Kasi nie trzeba się martwić. Słychać, że czuje się pewnie z tym utworem i za każdym razem próbuje dodać coś nowego, nie śpiewa Flashlight cały czas tak samo. Piosenkę można lubić lub nie, ale na żywo wypada naprawdę dobrze.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Nie 2 Kwi - 23:32
Czysta perfekcja. Módlmy się do wszystko bóstw, żeby to cholerne TVPiS się zmotywowało i dało Kasi fundusze na niezapomniany występ.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Pon 3 Kwi - 18:31
ta nasza Kaśka to jednak perełka jest boję się tylko, że nie zostanie doceniona, satysfakcjonowałoby mnie miejsce w okolicach 10-12 miejsca w finale .. a tutaj zdjęcie Kasi z jakimś fanem:
Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 C8gD5psXYAAlWLV

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Wto 4 Kwi - 17:07
iguś napisał:Czysta perfekcja. Módlmy się do wszystko bóstw, żeby to cholerne TVPiS się zmotywowało i dało Kasi fundusze na niezapomniany występ.

Ja bym niestety na to nie liczył. Chociaż w przypadku występu minimalizm jest wskazany...
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Wto 4 Kwi - 17:13
Racja. Nie chcę żadnych fajerwerków czy złotych deszczy tylko coś minimalistycznego, mrocznego i robiącego wrażenie. Szeroki uśmiech
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Sro 5 Kwi - 23:34


Gorzej niż w Rydze czy Londynie , nw co się stało podczas pierwszego refrenu , równiez nie pomógł Kasi błąd ze strony organizatorów gdyż Kasia miała być 15 (A była 4) , do tego problemy z dzwiękiem na całej imprezie. Wszyscy śpiewają pod dźwiękiem. Mam nadzieję że to jednokrotny błąd i Kasia znowu da popis w Amsterdamie. (I tak lepiej wyszło niż Izrael czy Macedonia..)
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Czw 6 Kwi - 10:25
I w końcu jakieś nagranie w naprawdę dobrej jakości. Jest moc.
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Czw 6 Kwi - 13:35
Występ w Londynie najbardziej mi się podobał ze wszystkich. Mam nadzieję, że właśnie tak zaśpiewa w Kijowie. To w jaki sposób zaśpiewała wczoraj w Tel Awiwie w pierwszym refrenie już nie brzmiało tak fajnie.
Boję się o te wizualizacje. Brakowało nam tego w zeszłym roku i mam nadzieję, że dzięki jakiejś mrocznej, pomysłowej scenerii Kasia może zajść daleko. Myślę, że samej piosenki mogą nie docenić. To nie jest przecież jedynie konkurs piosenki, ale cały występ i show się liczą. W zeszłym roku Jamala miała świetny występ. Ukraina taki biedny kraj, a widać, że tam ludzie pomysły mają i zdolni są.
Sponsored content

Eurovision - POLSKA: Kasia Moś - Flashlight - Page 3 Empty Re: POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach