Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

+15
Fenistil
Liver
Skrzeczek
Naar
Aro
Yngwie / admin
domi10
Jasiek
DanielW
KarolStark
Radek
mercator
IgorBielak
Szymek79
iguś
19 posters
Go down

Na ile punktów oceniasz propozycję holenderskich wokalistek?

3 - 20%
0 - 0%
3 - 20%
2 - 13%
3 - 20%
1 - 7%
1 - 7%
1 - 7%
0 - 0%
1 - 6%
 
Wszystkich Głosów: 15
 
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows - Page 2 Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Sob 4 Mar - 2:36
Jedyną ciekawą rzeczą w tym utworze jest świetne i bardzo ciekawe brzmienie połączonych głosów dziewczyn, natomiast sam w sobie póki co mnie nie przekonuje. Jestem bardzo ciekawy, jak wypadnie to na żywo.
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows - Page 2 Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Sob 4 Mar - 9:15
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1252
Wiek : 23

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows - Page 2 Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Sob 4 Mar - 17:19
Cóż, piosenka ma dość dobre oceny i opinie, co raczej mnie martwi. Po OG3NE spodziewałem się co prawda gorszego utworu, ale ten i tak nie zrobił na mnie większego wrażenia. Jako że Holandia trafiła do drugiego półfinału, zapowiadanego proroczo jako półfinał śmieci, obawiam się że Niderlandy zameldują się w finale. Liczę jednak, że skończy się jak w 2015 roku.
avatar
Gość
Gość

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows - Page 2 Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Sob 4 Mar - 17:39
Także się spodziewałem czegoś z mocniejszym powerem, bo skoro to trzy dziewczyny o niesamowitych głosach to jak najbardziej mogły by pokazać swoje umiejętności, nie ma czegoś takiego ale całkiem przyjemnie się słucha, tak płynnie, nie nudzi jednak dużo już jest tego typu ballad to swoje ulubione mam gdzie indziej i stąd nie mogę dać więcej niż 6 na tą propozycję..na duży plus piosenka lepsza od zeszłorocznej >Uśmiech
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows - Page 2 Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Wto 7 Mar - 23:32
Kolejna dawka wykonań na żywo "Lights and Shadows"

Live @ 538

Dodatkowo po premierowym występie w RTL utwór dziewczyn oraz Eurowizję w Szwecji oceniła Zara Larsson (od 4:35) KLIK KLIK

A co do utworu dziwczyn to przyznam, że początkowo byłem bardzo na nie, ale po dwóch przesłuchaniach ich utwór utkwił mi tak w głowie, że dziś cały dzień chodziłem w pracy i nuciłem "LaS". Holendrzy na pewno zadbają o to by prezentacja sceniczna znów była na najlepszym poziomie, a jak do tego doda się super wokal OG3NE to możemy mieć prosta drogę do top10 finału.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows - Page 2 Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Sro 8 Mar - 22:13
Jakie to jest beznadziejne... Kojarzy mi sie z jakimis girlsbandami w stylu Little Mix. Takie slodkie nie wiadomo co. Niestety, ale slabiutko. Nijako, do bolu popowo, sztucznie, zle! To jest po prostu takie bezbarwne, ze jednym uchem wlatuje, a drugim wylatuje. Nic z tego nie zostaje w pamieci.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows - Page 2 Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pią 10 Mar - 18:06
Czyż ni podobne? Wink

avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows - Page 2 Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pon 27 Mar - 0:57
Nie przepadam za twórczością sióstr. W przypadku ich eurowizyjnej propozycji nie jest aż tak źle jak na przykład z "Magic" którego nie mogę znieść. "Lights and Shadows" brzmi zaskakująco przyzwoicie w stosunku do oczekiwań jakie miałem co do OG3NE. Nie należy do grona moich faworytów, ponieważ nie jest to muzyka która do mnie przemawia, ale na plus muszę zaliczyć synchronizację wokalną wszystkich sióstr - w trakcie występów na żywo robi to naprawdę duże wrażenie.

5/12
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows - Page 2 Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pon 27 Mar - 18:24
Szymek79 napisał:Czyż ni podobne? Wink

Tak podobne jak kamień do wody. Czyli nie, nie jest podobne.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows - Page 2 Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Pon 27 Mar - 18:31
Wiadomo, że ta piosenka z 1990 może w porównaniu do tegorocznej Holandii brzmieć nieco archaicznie, ale pewne podobieństwo melodii jest (podczas zwrotek, bo refreny się bardziej różnią).
Sponsored content

HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows - Page 2 Empty Re: HOLANDIA: O'G3NE - Lights and Shadows

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach