Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

BELGIA: Blanche - City Lights

+18
Fenistil
Qweir
monkeyy
IgorBielak
Skrzeczek
mercator
Liver
yourraxus
Aro
Jasiek
marjuz
KarolStark
iguś
DanielW
Naar
Szymek79
Alpaka
Yngwie / admin
22 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś reprezentantce Belgii?

13 - 76%
1 - 6%
0 - 0%
0 - 0%
3 - 18%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 17
 
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

BELGIA: Blanche - City Lights Empty BELGIA: Blanche - City Lights

Pią 3 Mar - 21:25
:belgium: Podczas Eurowizji w Kijowie, Belgię będzie reprezentować młoda, zaledwie 17 letnia piosenkarka Blanche (właściwie: Ellie Delvaux) w utworze City Lights. Na początku 2016 roku wzięła udział w The Voice Belgique, gdzie odpadła w fazie "bitew". Blanche została wybrana wewnętrznie przez walońskiego nadawcę RTBF - 22 listopada 2016 roku.


Dotychczasowa twórczość Blanche skupiała się wokół gatunku indie pop, natomiast jak utrzymuje waloński nadawca piosenka, która będzie reprezentować Belgię w Kijowie "oczarowała" wewnętrzne jury. Utwór powstał przy współpracy z Pierre Dumoulin.


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Sro 8 Mar - 11:58, w całości zmieniany 2 razy
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

BELGIA: Blanche - City Lights Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Pią 3 Mar - 22:24
Mam nadzieję, że jej piosenka oczaruje również i mnie XD bardzo podoba mi się jej głos więc lepiej żeby nie pozwolili jej zmarnować takiego ochrypłego potencjału
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

BELGIA: Blanche - City Lights Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Wto 7 Mar - 22:09
"City Lights" to tytuł belgijskiej propozycji. Premiera 8 marca.

Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

BELGIA: Blanche - City Lights Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Wto 7 Mar - 22:51
Zapowiada się BARDZO obiecująco! Coś czego na tegorocznej ESC jeszcze nie ma + głos Blanche Serce Czuję, że jutro moje top3 ulegnie sporym zmianom
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

BELGIA: Blanche - City Lights Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Wto 7 Mar - 22:54
Uważam tak samo, jak Naar, zapowiada się coś niezwykle interesującego Serce Nie mogę się doczekać! Szeroki uśmiech
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

BELGIA: Blanche - City Lights Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Wto 7 Mar - 22:55
Nie chcę się przesadnie nakręcać, ale ten urywek brzmi niesamowicie... *-* Jeśli całość będzie równie dobra co ten początek to mam od jutra nowego lidera. ^^
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 929
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

BELGIA: Blanche - City Lights Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Wto 7 Mar - 23:35


pełna wersja
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

BELGIA: Blanche - City Lights Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Wto 7 Mar - 23:48
Belgio Serce czegoś takiego potrzebowałem na ESC, czegoś "nieeurowizyjnego" czego jeszcze wcześniej nie było.

Niech na żywo zaśpiewa tak jak w wersji studyjnej i przenosi Eurowizję do Brukseli lub Antwerpii Uśmiech
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1244
Wiek : 23

BELGIA: Blanche - City Lights Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Wto 7 Mar - 23:54
Zacytuję jeden z komentarzy pod piosenką:

"This is how you do a modern song with a dark production. Take notes, Kasia Moś!"

I rzeczywiście przy tej perełce, Flashlight wygląda dość blado. Na taką piosenkę czekałem, dziękuje Belgio. Żeby tylko nie spartoliła wykonania na żywo.

Zresztą opis pod filmem mówi wszystko:

"Officially, the winner of Eurovision Song Contest 2017"

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

BELGIA: Blanche - City Lights Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Wto 7 Mar - 23:57
Nie wiem dlaczego, ale od samego początku kiedy ogłoszono jako reprezentankę Belgii czułem, że to może być coś extra. Szeroki uśmiech Spodziewałem się jednak raczej ballady a tu otrzymujemy w zestawie nowoczesny instrumental najeżony genielnymi wstawkami elektronicznymi oraz tejemniczy, ciemny głos Ellie świetnie współgrający z warstwą muzyczną, rozpływam się. Szeroki uśmiech No i ta końcówka Serce , która powoduje że chce się odpalić jeszcze raz. 12/12!
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

BELGIA: Blanche - City Lights Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 8 Mar - 0:05
Omg, nie zawiodłem się, to jest genialne :O Na początek wokal - głęboki, nadający tajemniczości i głębi temu utworowi. Sama piosenka - świetna! Nowoczesna, nienachalna, wpadającą w ucho, wręcz magnetyczna. I jeszcze ta końcówka - wydała mi się baaardzo creepy, to nagłe obniżenie tonu, aż mnie ciary przeszły, ale to dobrze Szeroki uśmiech No no, Belgia ląduje w moim rankingu bardzo wysoko i raczej tak pozostanie Uśmiech
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

BELGIA: Blanche - City Lights Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 8 Mar - 0:17
Dzisiejszy dzień miał niby należeć do Australii... a tu niepozorna, 17-latka z Belgii skradła całe show. Właśnie na taką piosenkę czekałem przez cały sezon preselekcyjny. To jest coś niesamowitego, z jednej strony mrocznie, z drugiej bardzo przyjemnie. Po prostu odpalam tę piosenkę, zamykam oczy i odpływam do zupełnie innego świata. No i Chryste, ta zmiana tonacji w końcówce! DZIĘKUJĘ, BELGIO! :king: Ta piosenka mnie tak niesamowicie wzruszyła, nie wiem czemu nawet, ale mam łzy w oczach. Życzę wygranej w Kijowie z całego serduszka. #Bruksela2018 Serce

Najbardziej pozytywne zaskoczenie tego sezonu preselekcyjnego. Na pewno dostanie ode mnie niejeden głos w maju. "City Lights" gniecie połowę dotąd wybranych piosenek do Kijowa razem wziętych, niestety mogę dać tylko 12/12 , a to stanowczo za mało.


Ostatnio zmieniony przez iguś dnia Sro 8 Mar - 0:27, w całości zmieniany 1 raz
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

BELGIA: Blanche - City Lights Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 8 Mar - 0:24
Zacznę od tego, że refren bardzo przypomina mi Let's hurt tonight. Jednak potem piosenka idzie w zupełnie inną stronę muzyczną. To jest takie świeże, takie nietuzinkowe, tak pięknie wybija się spośród tegorocznego chłamu Serce A ten fragment od 1:50 :333 Do tego ten głos (momentami mam skojarzenia z Birdy). Wow, wow, wow, za ten świetny klimat leci pierwsza w tej edycji 12. Taka piękna niespodzianka, a po ogłoszenia Blanche na reprezentantkę oczekiwania wobec Belgii miałem absolutnie żadne.
I czemu większość dobrych piosenek musi być w naszym półfinale, aeh :(
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

BELGIA: Blanche - City Lights Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 8 Mar - 0:29
Brawa dla Belgii a w szczególności dla Walońskiego nadawcy, która po Loicku daje nam Blanche, życzę co najmniej takiego samego wyniku w Kijowie jak w Wiedniu.
Robi się coraz ciaśniej w naszym półfinale. A tutaj jeszcze Armenia, Azerbejdżan, Szwecja, Islandia.
yourraxus
yourraxus
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Pride

Liczba postów : 51
Płeć : Female
Wiek : 24

BELGIA: Blanche - City Lights Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 8 Mar - 0:36
Żegnajcie Włochy, Belgia wskakuje na pierwszą pozycję w moim rankingu i właśnie stała się moim zwycięzcą <3
Takich prostych, a zarazem intrygujących piosenek brakowało mi na Eurowizji. Właściwie wszystko co miałam zamiar napisać o tym arcydziele zostało wymienione przez innych, więc nie ma sensu się trudzić. Szeroki uśmiech 12/12!


Ostatnio zmieniony przez yourraxus cr dnia Sro 8 Mar - 0:37, w całości zmieniany 1 raz
Sponsored content

BELGIA: Blanche - City Lights Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach