Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend

+15
Naar
Fenistil
Alpaka
DanielW
marjuz
Skrzeczek
Jasiek
Darka
iguś
Aro
IgorBielak
Liver
mercator
Yngwie / admin
Szymek79
19 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś reprezentantowi Chorwacji?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
2 - 14%
0 - 0%
1 - 7%
3 - 21%
3 - 21%
2 - 14%
3 - 21%
 
Wszystkich Głosów: 14
 
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend

Pią 3 Mar - 17:09
Czarnych Myśli Kłąb napisał:....nie. 1/12
Szkoda strzępić klawiatury.
amen
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend

Sob 4 Mar - 2:22
Sam nie wiem, co o tym sądzić. Wczoraj się załamałem po usłyszeniu piosenki, bo jest muzycznym bałaganem pod każdym względem. Ale dzisiaj miałem ochotę kilka razy ją przesłuchać i, wbrew wszelkiemu rozsądkowi, zaczynam nawet dostrzegać w tym utworze jakieś pozytywy (choć sam nie umiem zdefiniować jakie :P ). Chyba wolę taki właśnie nieszczególnie udany eksperyment od odtwórczych i szablonowych ballad jak Słowenia czy Gruzja.

No i jestem bardzo ciekawy występu na żywo, bo choć na 95% wyjdzie to wtedy katastrofalnie, to jest też te 5% szans na coś niezwykłego. Uśmiech
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend

Sob 4 Mar - 13:38
Za dużo w tym wszystkiego! Chcieli zrobić eurowizyjny mix by każdy coś w tym znalazł dla siebie, a wyszło wielkie bagno.

Przypomniał mi się zwycięski występ Kasi Skrzyneckiej z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdy wcieliła się jednoczesnie w Sarah Brightman i Andree Bocelliego i czuje, że Jacques zrobi podobnie, ale w tym przypadku wyjdzie z tego kaszana...
avatar
Gość
Gość

CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend

Sob 4 Mar - 17:49
Z wyglądu pan troszku mi przypomina pana z Belgii co był w 2014.
Odnośnie piosenki dodam, że zmarnowany został cały potencjał utworu, który mógłby zostać ładnie a nawet świetnie ukazany, dlaczego tak nie jest...wszystko przez to zmianę śpiewania stylu i języku :/ tak niemiłosiernie psuje ten klimat, cóż zostało postawione na wyróżnienie, ale z tej drugiej strony to się udało, gdzie jak najszybciej ma się ochotę od tego uciec, naprawdę szkoda bo inaczej top 5 byłoby u mnie a tak to ni ma, moja ocena 3 i nie chcę tego w finale.
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend

Sob 4 Mar - 18:45
Xytros napisał:Z wyglądu pan troszku mi przypomina pana z Belgii co był w 2014.
Z wyglądu to on przypomina Boczka z Kiepskich :oops:
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend

Nie 19 Mar - 23:45
Widać, że Jacques miał wiele pomysłów na swój wyczekiwany eurowizyjny utwór. Niestety realizowanie ich wszystkich naraz nie jest najlepszym pomysłem. Kompletnie nie kupuję pomysłu śpiewania duetu samemu ze sobą (o ironio w piosence zatytułowanej "My Friend"). Początek zapowiadał się nieźle, ale od momentu wprowadzenia operowych wstawek w języku włoskim utwór już tylko traci, zwłaszcza na spójności kompozycji. Na plus warstwa instrumentalna, przesłanie oraz mimo wszystko wokal Jacquesa (szkoda, że jego potencjał został zmarnowany w tym "dziele").

3/12
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend

Wto 4 Kwi - 15:26


Co jak co, ale teledysk jest super. Uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend

Wto 4 Kwi - 18:12
Niezłego skilla dają te jego okulary. Chcę takie. Szeroki uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend

Wto 4 Kwi - 19:38
teledysk nie zmienia faktu, że piosenka to totalna szmira. Chociaż zabawne, że Jacques zmienia swoje alter-ego za pomocą okularów. Chociaż mi też mówią, że jak zakładam okulary zamiast soczewek to robię się poważny 8) :lool:

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
avatar
iksinskyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 8
Skąd : Piotrków Trybunalski

CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend

Sob 8 Kwi - 14:18
Oczywiście, że okulary dodają powagi, sam noszę okulary i mówią mi, że bez okularów wyglądam jak nastolatek. A tak to stary grzyb.
Co do Jacquesa, to nie widzę, żeby zakładał i zdejmował okulary co 5 sekund, bo to wyjdzie kicha, ogólnie coś tworzy innowacyjnego podobno, ale coś mi się wydaje, że na miarę tego beznadziejnego maga i miliona kiecek AD 2011. Chciałem bardzo zobaczyć Houdka na ESC, ale ludzie kochani, przecież to jest mieszanina Disney'a z szambem. Bez finału absolutnie.
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend

Sob 22 Kwi - 2:11
Jak słucham tej piosenki to zadaję sobie pytanie, co to ma być? opera włoska? piosenka w stylu disneya? To jest tak chaotyczne że nie wiem co mam zapisać, ale wiecie co? napisze coś na koniec.
2/12.
Sponsored content

CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Jacques Houdek - My Friend

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach