Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive

+13
Naar
iguś
yourraxus
IgorBielak
Skrzeczek
Szymek79
mercator
KarolStark
Aro
Liver
DanielW
Yngwie / admin
Daniell
17 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Izraelowi?

0 - 0%
1 - 11%
2 - 22%
0 - 0%
2 - 22%
0 - 0%
1 - 11%
1 - 11%
1 - 11%
1 - 11%
 
Wszystkich Głosów: 9
 
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive

Pią 10 Mar - 13:09
Nie wiem czemu, ale spodziewałem się asłuchalnej rąbanki. No i dostaliśmy rąbankę, ale dobrze wyprodukowaną, której słucha się całkiem nieźle. Oczywiście nie są to jakieś wyżyny artystyczne, ale czy każda piosenka musi taka być? Jednak zgodzę się z Szymkiem - Nadav i Hovi byli lepsi.
Mocna 6.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive

Pią 10 Mar - 13:45
Nuuda... Jednym uchem wpada, a drugim wypada. Brzmi jak jakas pierwsza lepsza piosenka z radia Eska. Nie dla mnie.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive

Pią 10 Mar - 22:40
Cóż. Jest lepiej niż spodziewałem się po tym snippecie. Ba, ten utwór ma zadatki na moje tegoroczne guilty pleasure. Zazwyczaj nie przepadam za tego typu piosenkami, musi to być jakiś wyjątek i ta piosenka takowym jest. Co prawda zwrotki są typowymi łupankami, jednak baaardzo podobają mi się refreny oraz bridge (ten ze skrzypkami czy co to tam jest :P I ta część bezpośrednio po tym). W efekcie Izrael znalazł się na razie w okolicach mojego TOP10. Co prawda zeszłorocznego Hoviego nie przebija, jednak nie jest źle, a nawet wręcz przeciwnie :P
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive

Sob 11 Mar - 14:57


Izrael zewsząd poznikał, więc dopóki nie pojawi się na oficjalnym kanale można go tu odsłuchać. Wink

A sam utwór... no cóż, podoba mi się! "Golden Boya" po pewnym czasie polubiłem, na "Made of Stars" mam alergię a "I Feel Alive" jest dla mnie najlepsze z tego wszystkiego! Nóżka chodzi, chce się tańczyć a do tego piosenka rośnie we mnie z dnia na dzień. A do tego brzmi dużo nowocześniej i nietandetnie w odróżnieniu od Grecji (którą i tak lubię już ;-; ). A i mistera ESC '17 chyba mamy już z głowy. Szeroki uśmiech 8 punktów, nie wykluczam że w przyszłości będzie ich więcej! 🇩🇯 (brakuje mi tej emotki :< <- tej też XD)
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive

Pon 13 Mar - 11:26
wkurza mnie to określenie na muzykę bo kojarzy mi się z moimi rodzicami którzy wyłączają każde radio, nazywając tak piosenki które są dla nich za szybkie, ale...
nie da się tego inaczej opisać niż HAŁAS
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive

Pon 20 Mar - 21:46
Nie miałem wielkich oczekiwań względem Izraela w tym roku, więc nie mogę że jestem zawiedziony. Jeśli jedyną rzeczą która pozostaje w głowie po przesłuchaniu piosenki jest ciągłe "łup łup łup" to chyba nie najlepiej świadczy o jakości utworu. Szukając pozytywnych elementów - "I Feel Alive" nie jest aż tak irytujące jak hiszpańskie "Do It For Your Lover".

2/12


Ostatnio zmieniony przez vestmann dnia Wto 11 Kwi - 12:11, w całości zmieniany 1 raz
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive

Czw 23 Mar - 18:16
Z każdym kolejnym dniem coraz bardziej podoba mi się izraelska piosenka, z tych umpa-umpa to chyba najlepsza. Muszę koniecznie zaktualizować swoje TOP. zostawiam 8/12

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sponsored content

IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Imri Ziv - I Feel Alive

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach