Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

GRECJA: Yianna Terzi - Karma Empty GRECJA: Yianna Terzi - Karma

Pią Lip 26, 2019 8:30 pm
W 8. Edycji PdF, :greece: Grecję reprezentować będzie zwyciężczyni preselekcji "Ellinikós Telikós '08" - :greece: Yianna Terzi z utworem "Karma".

GRECJA: Yianna Terzi - Karma B43ebc6a76e2d



Życzę miłego odsłuchu - poniżej dostępne są wyniki preselekcji. Uśmiech

Ellinikós Telikós '08

GRECJA: Yianna Terzi - Karma 5dcd1863a4375

Bardzo dziękuję za głosy moim siskom :netherlands: @Fenistil , :estonia: @Dastame , :belarus: @Skrzeczek , :sweden: @Sebek , :unitedkingdom: @Wonder , :finland: @Xytros , :spain: @Morison! Serce
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

GRECJA: Yianna Terzi - Karma Empty Re: GRECJA: Yianna Terzi - Karma

Sob Lip 27, 2019 7:56 pm
nie mogłem pominąć cudownej Yianny w ocenie i chociaż nie brałem udziału w wewnętrznych preselekcjach to przyznaję wybór jest zacny. Grecki jest wyjątkowym językiem, tak jak i ten utwór połączenie nowoczesności z elementami tradycyjnymi, zawsze wychodzi na plus. Zostałem pozytywnie zaskoczony i życzę powodzenia w półfinale.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

GRECJA: Yianna Terzi - Karma Empty Re: GRECJA: Yianna Terzi - Karma

Nie Lip 28, 2019 1:43 pm
Niby wzięcie niedawnej artystki eurowizyjnej do zbyt kreatywnych nie należy, ale jednak czuć w tym wyborze coś więcej niż tylko pójście za nazwiskiem. Utwór jest na pierwszy rzut oka niepozorny, ale jednak zaskakująco ciekawy, a miks elementów tradycyjnych z nowoczesnością wypada naprawdę spójnie. Powodzenia! Uśmiech
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

GRECJA: Yianna Terzi - Karma Empty Re: GRECJA: Yianna Terzi - Karma

Sob Sie 03, 2019 4:49 pm
Osobiście w selekcjach głosowałem na inną piosenkę ale nie mam wątpliwości, że z tą propozycją masz dużo większe szanse na sukces, może nie przypadło mi to tak bardzo do gustu jak utwór z eurowizji ale uważam, że to jeden z lepszych numerów tego półfinału, czy będę miał okazję sypnąć punktami za tydzień? Oby tak. Dawid dostał przydomek "Drugi", to może Tobie przyjdzie cieszyć się z serii trzecich miejsc Szeroki uśmiech
Sponsored content

GRECJA: Yianna Terzi - Karma Empty Re: GRECJA: Yianna Terzi - Karma

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach