Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1241
Wiek : 23

WYNIKI Empty WYNIKI

Nie 13 Lis - 23:22
I PÓŁFINAŁ

WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ

WYNIKI:

Dziękuje za udział w głosowaniu, zapraszam na finał!

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid lubi ten post

Daniell and cryo_official_profile nie lubią tego postu

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 594
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 14 Lis - 10:06
Słabe wyniki. Irlandia znowu pokrzywdzona, Belgia też powinna na spokojnie wejść.

Łosoś and Aleks lubią ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1241
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 20 Lis - 23:17
FINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

I PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

Dziękuję za niesamowite emocje w tej edycji, dobra frekwencję i pełną mobilizację w głosowaniach!  Zakochany  Gratulacje dla zadowolonych z wyniku. Następna poprowadzi @Fenistil  Całus

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid, KarolStark and Sebek lubią ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 672
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 20 Lis - 23:17
wygrał gust... wygrała MEGA muza... gratki @KarolStark

Dawid, KarolStark, marjuz and Łosoś lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 927
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Lis - 7:24
gratki dla wszystkich uczestnikow. Top 10 bardzo ladnie ulozone tylko wyzej widzialbym SZWAJCARIE a poza tym wiekszosc rezultatów mi pasuje
diakuju za bale duze i male... arabskie i palestynskie ljudy v shoku Zaskoczony Krokodyle łzy tęcza Niewiarygodne zapraszamy do :tunisia: TUNIS

Dawid and marjuz lubią ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1241
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Lis - 12:51
Jako organizator tego konkursu przekazuje najszczersze gratulacje :tunisia: Tunezji, użytkownikowi @KarolStark oraz regionowi Maghrebu. Piosenka z pewnością miała miarę zwycięzcy i mimo że gdy spływały głosy Tunezja nie zawsze była nawet w TOP 3, to spodziewałem się że na koniec wyjdzie na przód - i tak właśnie było.

Fajnie wygląda kolejność w finale. 2 miejsce :netherlands: Holandii zaskakujące lecz i mi utwór się ostatnio wkręcił. HAEVN też kiedyś wystawiłem w PDF z trochę gorszym wynikiem; tu piosenka luźniejsza, zbierające głównie małe i średnie punkty i była o krok od wygranej.

Za 7 miejsce dla :denmark: dziękuję szczerze; jakoś po wyborze widziałem się w roli flopiary, ale tak nie było. Miejsce obok organizatorek z :portugal: i :ukraine: - urocze.

Jeśli ktoś nie zauważył, mieliśmy do czynienia z historycznym remisem w 2 półfinale. O awansie :portugal: nad :ireland: zdecydowała... większa liczba "5"! (Portugalia dwie, Irlandia jedna). Liczba "12" była taka sama (po 2), "10" było po jednej, 8-7 punktow nie zdobyły oba utwory, "6" znów po jednej. Portugalia finalnie zajęła 5 miejsce więc widać, jak istotne jest głosowanie w półfinale.


Hasło do moich głosów na pastebin:

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Fenistil lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Lis - 19:06
Pięknie dziękuję za kolejne podium i wszystkie duże lub mniejsze punkty, muszę odkopać więcej takich ciasteczek ze swojej starej playlisty jak Amanda Mair czy Donamaria, bo jak widać jakością nie odstępują od nowości.

marjuz napisał:Jeśli ktoś nie zauważył, mieliśmy do czynienia z historycznym remisem w 2 półfinale. O awansie :portugal: nad :ireland: zdecydowała... większa liczba "5"! (Portugalia dwie, Irlandia jedna). Liczba "12" była taka sama (po 2), "10" było po jednej, 8-7 punktow nie zdobyły oba utwory, "6" znów po jednej. Portugalia finalnie zajęła 5 miejsce więc widać, jak istotne jest głosowanie w półfinale

czyli serio wysprzęgliłeś się na wieczorku półfinałowym, że to Portugalia była ostatnim awansującym xD

marjuz lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Lis - 22:13
Dzia za :ukraine: 6. miejsce. Spodziewałem się, że się dobrze przyjmie song. :tunisia: Winner przeboski bopowski, ja'tadore po pprostu to wszystko!!!

KarolStark lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto 22 Lis - 20:39
No i skończyło się rumakowanie Jednorożec

Ja dziękuję siedmiu osobom za ustawienie mnie w top5 a w szczególności kisses dla @Daniell @Morison @Sier oraz @Poland za podarowanie najwyższej noty dla Dorotki Love
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach