Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś albańskiej piosence?

0 - 0%
1 - 6%
3 - 17%
6 - 33%
2 - 11%
2 - 11%
3 - 17%
0 - 0%
1 - 5%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 18
 
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ALBANIA: Arilena Ara (Fall From The Sky) - Page 2 Empty Re: ALBANIA: Arilena Ara (Fall From The Sky)

Wto Mar 10, 2020 8:59 pm
O ile wersja pierwsza mi się podobała, choć z czasem zaczęła się mi już nudzić, to wersja po revampie jak dla mnie jest kiepska. Nie wiem też po co wprowadzono na końcu tą wstawkę. Zeszłoroczną piosenkę Albanii uwielbiałem, tegoroczna jest mi obojętna. Co do awansu, to trudno przewidywać, niby półfinał drugi jest słabszy i bardziej wyrównany, to jest kilka piosenek z "tego gatunku", które są lepsze od Fall From The Sky.
Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

ALBANIA: Arilena Ara (Fall From The Sky) - Page 2 Empty Re: ALBANIA: Arilena Ara (Fall From The Sky)

Sro Mar 11, 2020 10:29 am
Okropny de-vamp Albanii, już któryś raz na Eurowizji ma miejsce. Szkoda, bo to była jedna z moich ulubionych piosenek tegorocznej Eurowizji, w swojej wersji z FikU byłoby to miejsce 4 na tę chwilę.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 683
Płeć : Male
Wiek : 20

ALBANIA: Arilena Ara (Fall From The Sky) - Page 2 Empty Re: ALBANIA: Arilena Ara (Fall From The Sky)

Czw Mar 12, 2020 1:30 pm
Usunęli chyba wszystko co mi się podobało w oryginalnej wersji. Festiwalowy klimat, piękny język albański, lekko bałkańskie rytmy. Wszystko to poszło się je%*ć, a zamiast tego mamy kolejną plumkającą balladę w stylu Duncan Laurence Arcade tylko, że w wersji bieda. Angielska wersja może nie jest najgorsza, ale czegoś jej brakuje. W oryginale było w tej piosence coś magicznego, a teraz jest dużo bardziej przeciętnie. Tragedii i tak nie ma, bo zawsze mogło być tak fatalnie jak z Fairytale. Ciekawe jaki wyniki Albańczycy osiągną w maju biorąc pod uwagę, że mamy już kilka propozycji w podobnym stylu, które są jednak lepsze.
Ocena spada do 6/12
avatar
denis
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 34
Płeć : Male

ALBANIA: Arilena Ara (Fall From The Sky) - Page 2 Empty Re: ALBANIA: Arilena Ara (Fall From The Sky)

Sob Maj 02, 2020 11:19 am
Wolałem wersję z Fiku, chociaż revamp nie okazał się aż taką zbrodnią jak w przypadku 'Përrallë'.
Sponsored content

ALBANIA: Arilena Ara (Fall From The Sky) - Page 2 Empty Re: ALBANIA: Arilena Ara (Fall From The Sky)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach