Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wrożby eurowizyjne

+10
cryo_official_profile
marjuz
Mrs.Nobody
ravenovsky
Morison
Luna
mercator
Yngwie / admin
Łosoś
Nela_30
14 posters
Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Wrożby eurowizyjne  - Page 3 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Nie 24 Sty - 20:54
Nela_30 napisał:Kto będzie zwycięzcą Eurowizji 2021???

Pojawiła mi się tutaj osoba otwarta, towarzyska, która lubi naturę, zwierzęta....także doszukujcie się natury w piosence. Mam tutaj kartę Świat, która może też mówić o dalekim kraju....może Australia wygra tym razem. To będzie też osoba z silną wolą, ze zdolnościami przywódczymi, osoba pomysłowa. Być może piosenka będzie mówiła o czymś ważnym  i zwycięzca zgromadzi wokół siebie wielu zwolenników przed samym konkursem. Mam też kartę traumy,  walki i ostrożności. To będzie jakaś poważna piosenka z przesłaniem i poważna osoba. Tutaj również mam karty kombinowania i oszustwa. Znowu pojawi się afera. Zapytałam jeszcze raz karty czym się będzie charakteryzować piosenka, która wygra konkurs i mam Cesarzową. Także raczej kobieta ją zaśpiewa, może jakaś ballada. Cesarzowe zwracają na siebie uwagę pięknem i kobiecością.


Zażartowałem kiedyś wśród znajomych, że podobają mi się karty tarota tzn. zazwyczaj są ładnie wykonane i graficznie są bardzo ciekawe i tym sposobem dostałem w tym roku pod choinkę taką talię kart. Nie umiem wróżyć haha i po obejrzeniu odstawiłem karty do przysłowiowego "kąta" ale raz z ciekawości wylosowałem kartę z zapytaniem kto będzie reprezentował Polskę na eurowizji i wylosowałem wtedy Królową Pucharów.. z tym że nie wiem co to do końca oznacza.. Nela! rozwiej me wątpliwości! Szeroki uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 3 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pon 25 Sty - 6:37
Królowa pucharów to bardzo wrażliwa kobieta, która kieruje się zawsze sercem. Niestety często panują nad nią emocje, wszystko bardzo przeżywa co bywa również powodem, że często płacze i ma depresje. Królowe pucharów na ogół są bardzo delikatne (również z urody), ciepłe i życzliwe dla drugiego człowieka. Także podejrzewam, że jeżeli Alicja będzie nas reprezentować co na razie jest najbardziej prawdopodobne to czeka nas ... łzawa i emocjonalna piosenka.

Yngwie / admin lubi ten post

mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Wrożby eurowizyjne  - Page 3 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sro 27 Sty - 20:09
Nela_30 napisał:Także podejrzewam, że jeżeli Alicja będzie nas reprezentować co na razie jest najbardziej prawdopodobne to czeka nas ... łzawa i emocjonalna piosenka.

Tym bardziej, że za piosenkę będzie Piotr Walicki. Jakoś ostatnio przesłuchałem kilka jego utworów i raczej czarno widzę nasze szanse na zajęcie dobrego miejsca w tym roku na eurowizji...
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Wrożby eurowizyjne  - Page 3 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Czw 28 Sty - 20:27
Dobra koniec żarów, wyciągnąłem kartę z zapytaniem o piosenkę.. wynik: Kochankowie
Będzie duet jak nic. Już się w to nie bawię bo zaczyna mnie to przerażać. :bounce:

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 3 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 30 Sty - 17:58
Yngwie napisał:Dobra koniec żarów, wyciągnąłem kartę z zapytaniem o piosenkę.. wynik: Kochankowie
Będzie duet jak nic.  Już się w to nie bawię bo zaczyna mnie to przerażać. :bounce:

Tak to bardzo możliwe, aczkolwiek miałam tą kartę w 2017 roku, a wtedy na scenie też były dwie osoby, ale tylko Kasia śpiewała. No bardzo ciekawa jestem co z tego wyniknie.

Jeszcze zapytałam karty kiedy poznamy naszego reprezentanta na Eurowizję i karty pokazują, że już w pierwszym tygodniu lutego coś w tej sprawie zacznie się dziać. Mam kartę Sąd, której inna nazwa to zmartwychwstanie dlatego podejrzewam, że chodzi o Alicję. W ostatnim tygodniu lutego również będzie coś nowego wiadomo. Może piosenka się pojawi Wink

Yngwie / admin and Fenistil lubią ten post

Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 3 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 30 Sty - 18:23
Spróbowałam również dowiedzieć się kto dzisiaj okaże się reprezentantem Francji na Eurowizję 2021 i.....nie mam wyraźnej karty mówiącej o zwycięstwie. Dobre karty mają:

Ali (Paris me dit)
Barbara Pravi (Voila)   - tu ma Pani kartę Cesarzowa i obstawiam ją, bo mi ta karta najbardziej pasuje na zwycięzcę.
Philipinne (Bah non)
21 Juin Le Duo (Peux-tu me dire)
Andriamad (Alleluia)

Yngwie / admin and marjuz lubią ten post

avatar
Mrs.Nobody
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 48
Płeć : Female
Wiek : 22
Skąd : Ślunsk

Wrożby eurowizyjne  - Page 3 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pon 10 Maj - 11:20
Nela_30 napisał:Kto będzie zwycięzcą Eurowizji 2021???

Pojawiła mi się tutaj osoba otwarta, towarzyska, która lubi naturę, zwierzęta....także doszukujcie się natury w piosence. Mam tutaj kartę Świat, która może też mówić o dalekim kraju....może Australia wygra tym razem. To będzie też osoba z silną wolą, ze zdolnościami przywódczymi, osoba pomysłowa. Być może piosenka będzie mówiła o czymś ważnym  i zwycięzca zgromadzi wokół siebie wielu zwolenników przed samym konkursem. Mam też kartę traumy,  walki i ostrożności. To będzie jakaś poważna piosenka z przesłaniem i poważna osoba. Tutaj również mam karty kombinowania i oszustwa. Znowu pojawi się afera. Zapytałam jeszcze raz karty czym się będzie charakteryzować piosenka, która wygra konkurs i mam Cesarzową. Także raczej kobieta ją zaśpiewa, może jakaś ballada. Cesarzowe zwracają na siebie uwagę pięknem i kobiecością.




Czemu na myśl nasunęły mi się Rosja, San Marino i Francja?
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 3 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pon 24 Maj - 17:38

Czas na analizę mojej wróżby Uśmiech Zastanawiałam się teraz co mi karty pokazały i jaki błąd popełniłam. Podejrzewałam najpierw, że Cesarzowa czyli kobieta może mówić o Francji. Barbara Pravi była moją faworytką do wygranej. Raczej mi karty pokazały kilka sytuacji jakie miały miejsce na Eurowizji, a nie o zwycięzcy podobnie jak dwa lata temu. Okazało się, że delegacja Mołdawii, Grecji i Bułgarii manipulowali wynikami (Kirkorov i te sprawy). Chyba, że ta Cesarzowa mówiła właśnie o Natalii Gordienko, że to z nią będą afery. No i z Polską i San Marino też była wymiana dwunastkami :P coś sporo tych oszustw z punktacją w tym roku. Więcej niż ostatnio.
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 3 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sro 2 Cze - 15:40
Jak pójdzie Polsce na Eurowizji w kolejnych latach?

2022 rok -  mamy kartę mówiącą o kreatywności. To nie jest karta zwycięstwa, ale powinniśmy być zadowoleni z wyniku. Będzie jakiś pomysł na piosenkę, występ. Coś oryginalnego się pojawi z Polski 🙂

2023 rok -  mam kartę PEŁNI SZCZĘŚCIA. Czy to jest zwycięstwo to nie wiem, ale chyba będzie bardzo dobrze. Karta mówi, że emocji nam nie zabraknie w tym roku.

2024 rok - tutaj będzie jakaś mocna pozycja z Polski, jakiś czarny koń.

2025 rok - tu mam kartę obrażania się na świat, także tutaj żadnego sukcesu raczej nie będzie.

2026 rok - .myślę, że to taka romantyczna i lekka piosenka dająca nam nadzieję na dobre miejsce.

Także jak dobrze wróżę to w najbliższych 3 latach będą sukcesy.


Ostatnio zmieniony przez Nela_30 dnia Czw 3 Cze - 12:11, w całości zmieniany 2 razy

Yngwie / admin, Dawid, KarolStark, Darka, Fenistil, Sebek and Mrs.Nobody lubią ten post

Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 3 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Czw 3 Cze - 12:01
Gdzie będzie organizowana Eurowizja 2022? Czy to będzie któreś z tych miast?


Bolonia – kiepska karta 3 mieczy – cios w plecy…. nie będzie tam Eurowizji za rok.
Mediolan – tutaj również karta poddania się. Nie będzie tam Eurowizji.
Neapolto miasto będzie poważnie brane pod uwagę do organizacji, ale nie wydaje mi się, aby się ostatecznie udało.
Pesaro - tu jest również bardzo dobra karta. Mogą organizować Eurowizję i będą brani pod uwagę.
Reggio Emilia – raczej nie uda się. Organizatorzy stwierdzą, że fajne miejsce, będą je rozpatrywać, ale też nie widać, aby ostatecznie udało się. Coś im będzie przeszkadzać.
Rimini – nie….tutaj mam kartę mówiącą o zablokowaniu, już na starcie przegrają.
Rzym – tutaj pojawią się jakieś problemy i kłótnie…nie zgodzą się na Rzym.
Turyna tutaj piękna karta – 3 pucharów mówiącą o radości i zabawie. Bardzo możliwe, że to oni będą organizować Eurowizję.  
Florencjato też będzie miasto brane pod uwagę, ale władze będą mieć jakieś warunki. Tu mam kartę ostrożności…wydaje mi się, że raczej nie uda się, bo nie dogadają się ostatecznie.
Werona – tutaj też będzie rozważanie za i przeciw….i na tym się skończy.

Najlepsze karty mają TURYN i PESARO. Poważni kandydaci dla organizatorów to będą także Neapol i Florencja.

Yngwie / admin, Dawid, KarolStark, Darka, Fenistil and Sebek lubią ten post

Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 3 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pią 12 Lis - 20:26
Kogo TVP wybierze na reprezentanta Polski na konkurs Eurowizji 2022?


W kartach pojawił mi się mężczyzna, który już ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku. To będzie ktoś (raczej) znany, twardo stąpający po ziemi i może być spod znaku BYKA (ale nie bierzcie tego za pewnik). Bardzo możliwe, że ta osoba już miała jakiś związek z Eurowizją. Mogła już brać udział w tym konkursie, albo w preselekcjach, ale nie zdobyła wtedy uznania. Jaką piosenkę ta osoba przygotuje? To będzie utwór o miłości bądź o emocjach. Możemy się spodziewać jakiegoś popisu wokalnego. Piosenka będzie dość poważna i dojrzale zaśpiewana.

To kolejna wróżba mojej znajomej Uśmiech

No więc tak. Mnie wychodzi, że to będzie raczej para albo grupa. Może to być ktoś, kto miał jakieś niepowodzenia wcześniej ale teraz coś zostało zmienione i jest to przedstawione jako nowy zespół. Czyli na przykład jedna osoba już kiedyś brała udział i nic z tego nie wyszło więc teraz będzie jako część grupy albo duet. Ta osoba to ktoś bardzo ambitny i nastawiony na sukces za wszelką cenę. A piosenka moim zdaniem będzie o nauce? Może o szkole życia, coś w tym guście. Z perspektywy osoby młodej i nie mającej wiedzy, ale z wielką chęcią i determinacją żeby coś osiągnąć.

Yngwie / admin, Dawid and Fenistil lubią ten post

avatar
Mrs.Nobody
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 48
Płeć : Female
Wiek : 22
Skąd : Ślunsk

Wrożby eurowizyjne  - Page 3 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 13 Lis - 10:30
Pierwsza myśl o osobie z pierwszej wróżby: Michał Szpak. A z drugiej...jakiś collab Gromee'go z Tulią? Szeroki uśmiech
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 3 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Wto 8 Lut - 18:41
Kto wygra Konkurs Piosenki Eurowizji 2022 w Turynie?
Moja pierwsza myśl była taka – konkurs nie odbędzie się, ale miejmy nadzieję, że pandemia znowu nie przekreśli konkursu. Karta wskazuje na to, że mogła to być osoba, która już kiedyś brała udział w Eurowizji, ale nie powiodło się jej. Chyba, że będzie to osoba budząca lęk wśród innych, poczucie zagrożenia, może to będzie niespodziewana i niesprawiedliwa wygrana….. oby wojny nie było, bo taka opcja też wisi w powietrzu.
Charakter osoby – osoba opiekuńcza, troszcząca się o innych, zaangażowana w różne działalności. Mogą to też być dwie osoby na scenie, albo osoba spod znaku bliźniąt.
Charakter piosenki – piosenka o odkrywaniu czegoś, o przebiegłości, kiedy sytuacja wymyka się spod kontroli, o nieuczciwości.....

Nie wiem czego, ale ostatnio co roku mi w kartach jakie niejasności i oszustwa wychodzą zamiast pokazać zwycięzcę.

Dawid, marjuz, Darka, Fenistil and Mrs.Nobody lubią ten post

avatar
Mrs.Nobody
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 48
Płeć : Female
Wiek : 22
Skąd : Ślunsk

Wrożby eurowizyjne  - Page 3 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Nie 13 Lut - 9:54
Nela_30 napisał:Kto wygra Konkurs Piosenki Eurowizji 2022 w Turynie?
Moja pierwsza myśl była taka – konkurs nie odbędzie się, ale miejmy nadzieję, że pandemia znowu nie przekreśli konkursu. Karta wskazuje na to, że mogła to być osoba, która już kiedyś brała udział w Eurowizji, ale nie powiodło się jej. Chyba, że będzie to osoba budząca lęk wśród innych, poczucie zagrożenia, może to będzie niespodziewana i niesprawiedliwa wygrana….. oby wojny nie było, bo taka opcja też wisi w powietrzu.
Charakter osoby – osoba opiekuńcza, troszcząca się o innych, zaangażowana w różne działalności. Mogą to też być dwie osoby na scenie, albo osoba spod znaku bliźniąt.
Charakter piosenki – piosenka o odkrywaniu czegoś, o przebiegłości, kiedy sytuacja wymyka się spod kontroli, o nieuczciwości.....

Nie wiem czego, ale ostatnio co roku mi w kartach jakie niejasności i oszustwa wychodzą zamiast pokazać zwycięzcę.


Od razu nasunął mi się jeden kraj: Armenia
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 3 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 18 Lut - 20:04
Kto wygra Eurowizję 2023?

W kartach wychodzi mi, że będzie to osoba przechodząca transformację, utwór może dotyczyć nieuchronności zmian i etapów życiowych. W kartach pokazuje mi się gwałtowna zmiana. Najprawdopodobniej Eurowizję wygra kobieta. Będzie energiczna, będzie mieć utwór z przesłaniem. Będzie zwracać uwagę swoim temperamentem. I kolejny raz w kartach mam manipulacje i oszustwa. Ten konkurs też nie obędzie się bez dram i afery. Będą manipulacje w punktacji i przekupstwa.



Dawid, marjuz, Fenistil, Sebek and Mrs.Nobody lubią ten post

CB93 nie lubi tego postu

Sponsored content

Wrożby eurowizyjne  - Page 3 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach