Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sny eurowizyjne

+11
Wilk
Fenistil
Triss
Poland
Dastame
Dawid
Mrs.Nobody
Kuba
Luna
Nela_30
iguś
15 posters
Go down
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 911
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Sny eurowizyjne Empty Sny eurowizyjne

Sro 8 Mar - 15:27
Na poprzednim forum był taki temat, to czemu tutaj miałoby nie być. :P
Otóż dziś w nocy śniło mi się, że Mariette została ogłoszona zwyciężczynią naszych polskich KE, po czym na scenę wbiegła Carmell i oznajmiła, że to ona chce jechać na Eurowizję i wtedy Mariette oddała jej wygraną.
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Sny eurowizyjne Empty Re: Sny eurowizyjne

Pon 20 Mar - 17:41
Mi się dzisiaj w nocy śniło, że Węgry wygrały tegoroczną Eurowizję. Jako jedyny kraj ze wszystkich wyszedł z półfinału, bo ludzie głosowali tylko na ten jeden :P i wszystkie pozostałe miały 0 punktów :P
avatar
Mrs.Nobody
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 48
Płeć : Female
Wiek : 22
Skąd : Ślunsk

Sny eurowizyjne Empty Re: Sny eurowizyjne

Sro 13 Lut - 13:34
Może to nie jest sen stricte o Eurowizji, ale raz na jakiś czas śni mi się pewna osoba z pewnej eurowizyjnej grupy na fb. Kto to jest i co to za grupa zostawię dla siebie
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

Sny eurowizyjne Empty Re: Sny eurowizyjne

Sob 16 Lut - 8:36
Wiem, że muszę zdawkować Eurowizję, kiedy wraca do mnie w snach :|

Na ostatnią chwilę okazało się, że studio zostało przez kogoś zajęte, więc :latvia: Supernova 2019 odbyła się na zewnątrz, w centrum któregoś z łotewskich miast. Koncert był darmowy, więc sam skorzystałem z okazji i się na niego wybrałem. Do finałowej czwórki przeszli Markus Riva, Carousel, Double Faced Eels i Edgars Kreilis. Po fenomenalnym wykonanie That Night, wszyscy - łącznie z komentatorem - byli przekonani o zwycięstwie Carousel. Ku ogólnemu zdziwieniu, do superfinału zakwalifikowali się Markus Riva i Edgars Kreilis, a do Tel Avivu koniec końców pojechał ten drugi. Na koniec Cherry Absinth zostało wykonane ponownie - wciąż na świeżym powietrzu... atmosfera przypominała duży polski festiwal muzyczny, jak Opener.
Luna
Luna
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 86
Płeć : Female

Sny eurowizyjne Empty Re: Sny eurowizyjne

Pon 4 Mar - 16:39
Śniło mi się, że oglądałam próbny występ Tulii. Śpiewały piosenkę Pali się, ale to była jakaś dziwna wersja. Sam występ też był pełen jakichś dziwnych przerw. Przy czym ciężko mi zdefiniować co było w tym takiego dziwnego. Ostatecznie stwierdziłam we śnie, że mi się nie podoba.
avatar
Gość
Gość

Sny eurowizyjne Empty Re: Sny eurowizyjne

Pon 4 Mar - 23:36
Dwa lata temu śniła mi się Eurowizja. Pamiętam moment podawania rezultatów. Polska wygrała, Rosja zajęła drugie miejsce. To wszystko wydawało się być nader realistyczne, a kiedy wstałam, to zdziwiłam się, iż na kalendarzu widniał napis "marzec". Na początku myślałam, że obudziłam się w niedzielę po sobotnim finale.
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

Sny eurowizyjne Empty Re: Sny eurowizyjne

Wto 2 Kwi - 10:30
! :sanmarino: Serhat w finale!
avatar
Mrs.Nobody
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 48
Płeć : Female
Wiek : 22
Skąd : Ślunsk

Sny eurowizyjne Empty Re: Sny eurowizyjne

Wto 2 Kwi - 17:08
Kuba napisał:! :sanmarino: Serhat w finale!


I może to być proroczy sen patrząc na jego pozycję startową w półfinale Szeroki uśmiech
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

Sny eurowizyjne Empty Re: Sny eurowizyjne

Sob 20 Kwi - 10:28
Po świetnym występie :netherlands: Duncana i zwycięstwie głosowania jury wydawało się, że formalnością będzie podanie punktów telewidzów. SMS niespodziewanie zdominował jednak :france: Bilal i to właśnie Francja wygrała ESC 2019, zostawiając niedaleko za sobą :netherlands: Holandię na drugim miejscu, a potem :italy: Włochy, :russia: Rosję i :sweden: Szwecję.

Półfinaliści awansowali jak dla mnie bez zaskoczeń (z wyjątkiem porażki :czech: Czech), a oprócz wcześniej wymienionej piątki także i :cyprus: Tamta dała radę na scenie i znalazła się w TOP 10 zarówno tele jak i jury.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

Sny eurowizyjne Empty Re: Sny eurowizyjne

Sro 24 Kwi - 12:33
Ni stąd ni zowąd dziś mi się przytrafił eurowizyjny sen! Niewiele już pamiętam, ale na pewno był to finał Eurowizji i podawanie zwycięzcy. Z jakiegoś powodu podane było tylko podium, bez żadnych punktowych emocji. Wygrał :netherlands: Duncan, który wystąpił w białej koszuli i nowej krótszej fryzurze. Drugie miejsce zajął :italy: Mahmood, a trzecie :romania: Ester. :bounce: Wszyscy troje stali na scenie ze statuetkami. Sama scena była idealnie w centrum ogromnej hali.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 789
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Sny eurowizyjne Empty Re: Sny eurowizyjne

Sro 24 Kwi - 22:05
Mnie śniło się coś co przypominało coś co przypominało bardziej alternatywne ESC 2010 (bo była Słowacja która w finale dostała wysoką notę bo 12-tkę) ale można też to odczytać w odniesieniu do tegorocznej edycji bo konkurs wygrała pani z naszego regionu a na podium była też Rosja i... Słowenia co mnie też zadziwiło.
avatar
Mrs.Nobody
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 48
Płeć : Female
Wiek : 22
Skąd : Ślunsk

Sny eurowizyjne Empty Re: Sny eurowizyjne

Czw 25 Kwi - 9:35
Mnie się śniła taka jakby alternatywa tegorocznej ESC (bo była Ukraina) i były wyniki jurorów gdzie maruv razem z hatari czyścili dno, ale ta pierwsza wygrała televoting. Ostatecznie wygrały Włochy, Holandia była na 2-gim. Nie pamiętam co było z Polską
Luna
Luna
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 86
Płeć : Female

Sny eurowizyjne Empty Re: Sny eurowizyjne

Sob 4 Maj - 14:36
Znowu mi się śniła próba Tulii, tym razem z pełną choreografią.
Spoiler:
Przypominało to trochę występ Maruv z finału Vidbiru. Rekwizytem była jakaś biała kostka, na której siedziały/tańczyły dziewczyny. I byli też dwaj tancerze w lateksie.
EDIT: Kurde, jak się robiło te spoilery?
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

Sny eurowizyjne Empty Re: Sny eurowizyjne

Sob 4 Maj - 15:50
Tak Tuliaski będą tańczy jak Maruv w preselekcjach <3
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 789
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Sny eurowizyjne Empty Re: Sny eurowizyjne

Sob 4 Maj - 18:00
To że jedna Tulianka ma nieco prowakacyjne dla obcokrajowców nazwisko nieznaczy że cały zespół jest taki.
Sponsored content

Sny eurowizyjne Empty Re: Sny eurowizyjne

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach