Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wrożby eurowizyjne

+10
cryo_official_profile
marjuz
Mrs.Nobody
ravenovsky
Morison
Luna
mercator
Yngwie / admin
Łosoś
Nela_30
14 posters
Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

Wrożby eurowizyjne  - Page 4 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 18 Lut - 21:11
^ Alicja Szemplińska z songiem o uchodźcach winner...

Sebek lubi ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1239
Wiek : 23

Wrożby eurowizyjne  - Page 4 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 18 Lut - 23:59
Nela_30 napisał:Kto wygra Eurowizję 2023?

W kartach wychodzi mi, że będzie to osoba przechodząca transformację, utwór może dotyczyć nieuchronności zmian i etapów życiowych. W kartach pokazuje mi się gwałtowna zmiana. Najprawdopodobniej Eurowizję wygra kobieta. Będzie energiczna, będzie mieć utwór z przesłaniem. Będzie zwracać uwagę swoim temperamentem. I kolejny raz w kartach mam manipulacje i oszustwa. Ten konkurs też nie obędzie się bez dram i afery. Będą manipulacje w punktacji i przekupstwa.

ea ea aea

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Sebek and Luna lubią ten post

avatar
Mrs.Nobody
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 48
Płeć : Female
Wiek : 22
Skąd : Ślunsk

Wrożby eurowizyjne  - Page 4 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pią 2 Cze - 16:05
Nela_30 napisał:Kto wygra Eurowizję 2023?

W kartach wychodzi mi, że będzie to osoba przechodząca transformację, utwór może dotyczyć nieuchronności zmian i etapów życiowych. W kartach pokazuje mi się gwałtowna zmiana. Najprawdopodobniej Eurowizję wygra kobieta. Będzie energiczna, będzie mieć utwór z przesłaniem. Będzie zwracać uwagę swoim temperamentem. I kolejny raz w kartach mam manipulacje i oszustwa. Ten konkurs też nie obędzie się bez dram i afery. Będą manipulacje w punktacji i przekupstwa.




Wykrakała
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 4 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 13 Sty - 19:00
Kto wygra Eurowizję 2024?
Eurowizję wygra w tym roku mężczyzna. Będzie to pewny siebie człowiek, ognisty (może ognisty znak zodiaku - Baran, Lew, Strzelec). Raczej w okolicach 35-40, albo po prostu poważniejszy - mający jakieś doświadczenie w branży muzycznej. Może mieć piosenkę związaną z ogniem, prędkością, raczej szybszy utwór. Nie ballada. Jego zwycięstwo nie będzie takie pewne aż do samego końca, będą kontrowersje wokół niego. Będzie atakowany i krytykowany. Może pokonać innego faworyta. Będzie dynamika i ogień w jego utworze i to najbardziej się pokazuje w kartach.

Dawid and CB93 lubią ten post

Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 4 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 13 Sty - 19:03
Czy Justyna Steczkowska będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2024?
Nie. Niestety nie będzie. Pokazuje mi się smutek w kartach. Zostanie wybrana inna kobieta. Jakaś mocno wrażliwa, albo będzie to piosenka w typie ballady, o uczuciach. Jednak wg kart nie będzie to jakiś zły utwór, bo będzie mieć potencjał.

Osobiście jednak trzymam kciuki za Justynę Uśmiech

Dawid and CB93 lubią ten post

cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 141
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

Wrożby eurowizyjne  - Page 4 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 13 Sty - 19:04
Czyżby Luna?

vestmann lubi ten post

cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 141
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

Wrożby eurowizyjne  - Page 4 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 13 Sty - 19:04
A winner to UK.
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 4 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 13 Sty - 19:18
Czy Izrael weźmie udział w Eurowizji 2024?
W związku z obecną sytuacją chciałam sprawdzić również to.
Izrael weźmie udział, bo ktoś się uprze, aby jednak wziął udział chociaż nadal Izraelczycy będą niepewni. Chyba do samego końca będą podejmować decyzję co zrobić. Ktoś ich jednak wesprze w tym udziale.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

Wrożby eurowizyjne  - Page 4 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 13 Sty - 19:37
@Nela_30 ja ufam twoim wróżbom bardziej niż sobie

Nela_30 and Sebek lubią ten post

yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 230
Płeć : Male

Wrożby eurowizyjne  - Page 4 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pon 15 Sty - 21:36
Odciążę wyjątkowo Nele w eurowizyjnych wróżbach, bo wyjątkowo zapytałem o polskiego reprezentanta/tkę na Eurowizji 2024  

karty:

przeszłość - Rycerz buław - osoba charyzmatyczna i porywcza, nastawiona na cel.
nacisk - Księżyc - karta symbolizuje kobiecą energię, ponadto osoba o dużej intuicji, interesująca się ezoteryką, osoba przesadnie dbająca o swój wizerunek
nadrzędna energia otaczająca - Szóstka pucharów - wspomnienia! osoba rozpatrująca swoją przeszłość, czerpiąca inspirację ze swojej historii, karta odnosi się do czegoś co było i co pozytywnie może wpłynąć na przyszłość
podrzędna energia otaczająca - Królowa denarów - osoba dbająca o siebie i otoczenie w którym przybywa (znowu osoba dbająca o swój dobry wizerunek), wskazuje na kobietę, otaczanie się pięknymi przedmiotami, dbałość o modę i ubiór, przyjazne nastawienie.
wyzwanie - Ósemka denarów - realizacja własnych i długo przygotowywanych planów, pozytywne nastawienie do przyszłości, wskazuje na osobę doświadczona, ale chcącą stawiać sobie wyzwania i wciąż się uczyć, pracoholizm.
wynik - Paź denarów - Odkrycie nowych umiejętności lub zmiana własnych granic. Skupienie się na materialnym aspekcie świata. Możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy lub nabytych doświadczeń.

Podsumowanie: Karty wskazują na kobietę, doświadczoną i dbającą o wizerunek, zainspirowana własną historią stawia sobie nowy cel, który wymaga od niej zmiany, karta Księżyca wprowadza tu elementy ezoteryczne/ magiczne - mi tu pasuje tylko jedna osoba Justyna Steczkowska , czy wszechświat dobrze zrozumiał postawione przeze mnie pytanie? zobaczymy.


*użyta talia: klasyczna RWS (Rider-Waite-Smith), wszystkie karty w pozycji prostej.

Nela_30 lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

Wrożby eurowizyjne  - Page 4 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pon 15 Sty - 22:05
pojedynek wróżek. Justyna lub nie Justyna pokaże nam kto zasługuje na uznanie na forum

Nela_30, CB93 and yngve lubią ten post

yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 230
Płeć : Male

Wrożby eurowizyjne  - Page 4 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Wto 16 Sty - 19:00
cóż za presja, karty tylko sugerują, twierdzenie jest moje.. Nela i tak tu jest szefową! ; )

Nela_30 lubi ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 665
Płeć : Male
Wiek : 20

Wrożby eurowizyjne  - Page 4 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pon 19 Lut - 10:21
Nela_30 napisał:Czy Justyna Steczkowska będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2024?
Nie. Niestety nie będzie. Pokazuje mi się smutek w kartach. Zostanie wybrana inna kobieta. Jakaś mocno wrażliwa, albo będzie to piosenka w typie ballady, o uczuciach. Jednak wg kart nie będzie to jakiś zły utwór, bo będzie mieć potencjał.

Osobiście jednak trzymam kciuki za Justynę Uśmiech

@Nela_30 jak zawsze niezawodna, dziękujemy Modlitwa Modlitwa Modlitwa

Dawid, KarolStark, marjuz, Nela_30, Łosoś and yngve lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 926
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Wrożby eurowizyjne  - Page 4 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pon 19 Lut - 12:29
Olbrzymie brawa za tą okrutną i rzetelną predykcje
Teraz poprosimy o wróżbe jaki bedzie calosciowy resultat

Nela_30 and CB93 lubią ten post

yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 230
Płeć : Male

Wrożby eurowizyjne  - Page 4 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pon 19 Lut - 18:16
yngve napisał:
nacisk - Księżyc - karta symbolizuje kobiecą energię, ponadto osoba o dużej intuicji, interesująca się ezoteryką, osoba przesadnie dbająca o swój wizerunek

raczej źle zinterpretowałem karty bo odpowiedź była aż nadto klarowna, Luna Księżyc

Nela niezawodna Serce

Nela_30 lubi ten post

Sponsored content

Wrożby eurowizyjne  - Page 4 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach