Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

AZERBEJDŻAN: Sunday Service Choir - Revelations 19:1 Empty AZERBEJDŻAN: Sunday Service Choir - Revelations 19:1

Czw 5 Lis - 22:58
[You must be registered and logged in to see this image.]

Witajcie pięknie w IV serii, życzę wszystkim uczestnikom zaspokojenia muzycznej żądzy. Zapisy już za nami i nie ukrywam, że nie jestem zachwycony ich rozstrzygnięciem, hihi. Liczyłem bardzo mocno na :russia: Rosję, ale jak się okazało - nie tylko ja. W tej sytuacji czeka mnie trochę większe wyzwanie, ale oczywiście podejmuję się go. Przywitajcie się po raz pierwszy w PdF z :azer: Azerbejdżanem! Strefa wschodnia kusi nas swoimi amerykańskimi wdziękami, więc nie omieszkam z nich skorzystać. Prezentuję państwu Sunday Service Choir ze :usa: Stanów Zjednoczonych. Tak jak nazwa wskazuje - jest to chór. Nie jest to jednak chór byle jaki, bo w jego skład wchodzi 150 czarnoskórych chórzystów i wokalistów, a także kilkunastoosobowa grupa instrumentalistów, aranżerów i kompozytorów. Śmiem twierdzić, że nikt dotychczas tyle osób nie wystawił przy jednym zgłoszeniu, więc mam nadzieję, że i Wam się udzieli wyjątkowość tego entry. Grupa powstała z inicjatywy Kanyego Westa, jest on równocześnie ich producentem. Tematyka utworów Sunday Service kręci się oczywiście wokół Boga, wiary i Kościoła. Podczas tej edycji posłuchacie "Revelations 19:1" co jest totalnym gospelowym szaleństwem, a moja miłość do tego utworu nie stygnie. Alleluja kochani!



Skrót: 4:42 - 5:32
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

AZERBEJDŻAN: Sunday Service Choir - Revelations 19:1 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Sunday Service Choir - Revelations 19:1

Sob 14 Lis - 13:10
Już nawet te typowo chórowe fragmenty wystarczają, żeby przyciągnąć moją uwagę, bo wszystko jest na swoim miejscu, a w ich głosach piękna, poruszająca harmonia i szczere emocje. Gdy dochodzi do tego jednak jeszcze w połowie utworu niespodziewane przełamanie odważniejszym instrumentalem, to dopełnia to dla mnie całość. No i oczywiście doceniam, że postawiłeś na "coś innego", choć w Twoim przypadku to akurat nie nowość. Wink

Dawid lubi ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

AZERBEJDŻAN: Sunday Service Choir - Revelations 19:1 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Sunday Service Choir - Revelations 19:1

Nie 15 Lis - 12:55
Mnie się wydaje, że te gospelowe piosenki Kanye'a są trochę zbyt podobne do siebie i w ogóle te nowe utwory tak średnio mi podchodzą... Tęsknię za jego starą muzyką. Szkoda, że nie zdecydowałeś się na Ultralight Beam. Szeroki uśmiech Mimo wszystko uważam, że zasługiwałeś na finał i ostatnie miejsce trochę razi w oczy, ale zapewne się z tym liczyłeś wystawiając coś tak różniącego się od gustu przeciętnego forumowicza. Ciekawe, co dalej dla nas zaprezentujesz. Uśmiech

Dawid lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

AZERBEJDŻAN: Sunday Service Choir - Revelations 19:1 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Sunday Service Choir - Revelations 19:1

Pon 15 Mar - 9:35
Mega graty dla "Jesus is King" (poprzedni album Kanyego o JEZUSIE) za zdobycie Grammy w kategorii "Najlepszy album współczesnej muzyki chrześcijańskiej" ❤ 🙏

Fenistil lubi ten post

Sponsored content

AZERBEJDŻAN: Sunday Service Choir - Revelations 19:1 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Sunday Service Choir - Revelations 19:1

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach