Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

+21
IgorBielak
Ilona
iguś
Nela_30
magou
DawidekFrancja
polskafanka
Kuba
slawek_es
Wonder
Dastame
monkeyy
Justi
Poland
Łosoś
fan
Yngwie / admin
MaSza
syguu
KarolStark
Triss
25 posters
Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 3 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sro 26 Gru - 19:07
Zwycięzca ostatniej edycji "The Voice" - Marcin Sójka, również jest zainteresowany uczestnictwem w Eurowizji. (LINK)
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 3 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Czw 27 Gru - 21:28
A co myślicie o tej piosence? ostry hejt poszedł na Julię, ale piosenka od razu wpadła mi w ucho, refren taki bardzo melo-kotelukowaty Szeroki uśmiech co oczywiście jest plusem, skrócić do 3 minut poprawić bridge.. i z tym utworem można zdziałać wiele na eurowizyjnej scenie (pod znakiem zapytania stoją jedynie możliwości wokalne na żywo Julii)

Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 3 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sro 9 Sty - 14:24
A tu dalej cisza , jestem ciekawa kiedy poznamy naszego reprezentanta, bo na preselekcje się nie zanosi. Strasznie niecierpliwa jestem, a to czekanie jest męczące. Też tak macie?
avatar
MaSza
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 35

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 3 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sro 9 Sty - 15:39
Też się nie mogę doczekać konkretnej informacji. Miałam nadzieję, że powiedzą coś podczas Sylwestra, a tu nic. Nawet nie wiadomo, czy z kimś rozmawiają na ten temat. Mam nadzieję, że nie czekają, aż ktoś się łaskawie zgłosi, bo tak to sobie możemy czekać do przyszłego roku. Smutno mi, bo nie ma nad czym podyskutować. Gdyby chociaż podali nazwisko, to już trochę byśmy wiedzieli, czego się spodziewać.
avatar
fan
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 11

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 3 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sro 16 Sty - 23:53
Nowa piosenka Clodie jest genialna!

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 3 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Czw 17 Sty - 1:15
^ Nah, doceniam starania, ale to brzmi jak randomowy song z 2008 roku podparty kwadratowym angielskim i niskiej jakości produkcją (jak Go hihi) - nawet albańskie dziadki z FIKmaska brzmią przy tym jak Suus.

Co do zainteresowania, to zbytnio go nie ma, bo jako jedyni oprócz Macedonii, TVP nie wydało żadnego oświadczenia. Ogółem nic nie wiadomo, w zeszłym roku już od 1 grudnia było faktem, że będą KE, to przynajmniej można było czegoś oczekiwać. Na ten moment można się facynować plotkami o Szroeder, czy też meh songami Gałuszewskiej.
avatar
fan
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 11

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 3 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Wto 22 Sty - 19:46
Instagram natalii szroeder sugeruje, że to być może ona nas będzie reprezentować na eurowizji
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 3 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sro 23 Sty - 11:46
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 3 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sro 23 Sty - 15:23
Wybór wewnętrzny - aplikować można do 5 lutego. 8 lutego poznamy artystę.


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Sro 23 Sty - 20:59, w całości zmieniany 1 raz
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 3 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sro 23 Sty - 16:03
Bardzo krótki czas pomiędzy terminem końca zgłoszeń, a datą ogłoszenia reprezentanta sugeruje, że mają już kogoś dogadanego (Szroeder?) i tylko zgłoszenie innego dużego nazwiska może ich skłonić do zmiany wyboru.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 3 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sro 23 Sty - 21:01
Eurowizja 2019 - kto z Polski? Pojawia się coraz więcej informacji, spekulacji i doniesień odnośnie reprezentanta naszego kraju. Jeszcze w styczniu fani podejrzewali, że na Eurowizję pojedzie Natalia Szroeder. Wszystko to za sprawą wpisów wokalistki na Instagramie, a dokładniej zapowiedzi przez nią samą nowych projektów. Gwiazda polskiej sceny muzycznej, która bierze udział w akcji ESKA Odwołuje Zimę, sprostowała, że nie chodzi o legendarny i prestiżowy konkurs

LINK
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 3 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sro 23 Sty - 21:32
fan napisał:Nowa piosenka Clodie jest genialna!


wcale bym się nie obraził, gdyby ta piosenka reprezentowała :poland: w Tel Awiwie, a to dlatego że te riffy gitarowe brzmią jak Nightwish i na pewno byłoby to coś zupełnie innego niż pop a'la Margaret i ballada a'la Edyta Górniak. Ciekawe też czy Clodie ma tak uroczy głos na żywo.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 3 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sro 23 Sty - 21:57
Yngwie napisał:
fan napisał:Nowa piosenka Clodie jest genialna!


wcale bym się nie obraził, gdyby ta piosenka reprezentowała :poland: w Tel Awiwie, a to dlatego że te riffy gitarowe brzmią jak Nightwish i na pewno byłoby to coś zupełnie innego niż pop a'la Margaret i ballada a'la Edyta Górniak. Ciekawe też czy Clodie ma tak uroczy głos na żywo.

Śledzę Klaudie od czasu jej udziału w voice of Poland i nie obrażę się jeśli nawet odpadłaby w półfinale. Jej barwa jest dla mnie idealna <3 W programie głos jej się dosyć często łamał, ale to było już 5 lat :o temu. Poszedł wtedy duże hejt jak odpadła, bo była jedną z ulubienic publiczności.
Wykonania na żywo:
https://www.youtube.com/watch?v=PDs4i_4cS_Y
https://www.youtube.com/watch?v=3FBU20IF6hQ

Co do piosenki. Duża szansa że skończyłaby jak rok temu Zibbz. Mnie się podoba i nie mam nic przeciwko żeby nas reprezentowała <3
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 3 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Czw 24 Sty - 17:46
Clodie na swoim instagramie potwierdziła zgłoszenie do wewnętrznych eliminacji.
avatar
MaSza
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 35

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 3 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sob 26 Sty - 18:22
Może się okazać, że Clodie będzie najlepszym wyborem spośród tych, którzy się zgłoszą. Oby tylko szacowna komisja nie uszczęśliwila nas kimś w stylu Pablossona. Bo to, że Clodie się zgłosiła nie znaczy jeszcze, że ją wybiorą. Ponoć zgłosił się też Fincz z koszmarkiem "Będziesz moja". Przy nim Zenek i Sławomir to mistrzostwo świata.
Sponsored content

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 3 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach