:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu: #DareToDream .
:poland: Zespół TULIA reprezentantem Polski na Eurowizji 2019 w Izraelu. Zespół wykona bilingwalną wersję utworu "Pali Się" (Fire Of Love). Więcej w zakładce Europa Wybrała - zapraszamy do dyskusji :poland:
sercee Zespół Tulia jako polski reprezentant wystąpi 14 Maja 2019 podczas pierwszej połowy I półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji sercee
pins Rozpoczęło się głosowanie w forumowym konkursie piosenki. Głosowanie trwa od 16.03 do 22.03 (godzina 20:00).
:poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej: 215 punktów w głosowaniu ogólnym. SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:star: :poland: Gliwice gospodarzem Eurowizji Junior w 2019 roku. Finał konkursu odbędzie się 24 listopada 2019 w Arena Gliwice. :poland: :star:
:star: :star: :star: Trwa "awaria" EscForum.pl i nie wiadomo ile potrwa, póki co należy uzbroić się w cierpliwość // Dodatkowo na czas "awarii" zachęcam do korzystania z forum zastępczego eurowizyjnie.forumpolish.com :star: :star: :star:

Share
Go down
Łosoś
Łosoś
My Number One!
My Number One!
Liczba postów : 318
Dołączył/a : 11/03/2017

Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

on Sro Gru 26 2018, 19:07
Zwycięzca ostatniej edycji "The Voice" - Marcin Sójka, również jest zainteresowany uczestnictwem w Eurowizji. (LINK)
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 495
Dołączył/a : 22/02/2017
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

on Czw Gru 27 2018, 21:28
A co myślicie o tej piosence? ostry hejt poszedł na Julię, ale piosenka od razu wpadła mi w ucho, refren taki bardzo melo-kotelukowaty Very Happy co oczywiście jest plusem, skrócić do 3 minut poprawić bridge.. i z tym utworem można zdziałać wiele na eurowizyjnej scenie (pod znakiem zapytania stoją jedynie możliwości wokalne na żywo Julii)

Justi
Justi
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 34
Dołączył/a : 29/03/2017

on Sro Sty 09 2019, 14:24
A tu dalej cisza , jestem ciekawa kiedy poznamy naszego reprezentanta, bo na preselekcje się nie zanosi. Strasznie niecierpliwa jestem, a to czekanie jest męczące. Też tak macie?
MaSza
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 32
Dołączył/a : 02/12/2018

on Sro Sty 09 2019, 15:39
Też się nie mogę doczekać konkretnej informacji. Miałam nadzieję, że powiedzą coś podczas Sylwestra, a tu nic. Nawet nie wiadomo, czy z kimś rozmawiają na ten temat. Mam nadzieję, że nie czekają, aż ktoś się łaskawie zgłosi, bo tak to sobie możemy czekać do przyszłego roku. Smutno mi, bo nie ma nad czym podyskutować. Gdyby chociaż podali nazwisko, to już trochę byśmy wiedzieli, czego się spodziewać.
fan
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 11

on Sro Sty 16 2019, 23:53
Nowa piosenka Clodie jest genialna!

Łosoś
Łosoś
My Number One!
My Number One!

on Czw Sty 17 2019, 01:15
^ Nah, doceniam starania, ale to brzmi jak randomowy song z 2008 roku podparty kwadratowym angielskim i niskiej jakości produkcją (jak Go hihi) - nawet albańskie dziadki z FIKmaska brzmią przy tym jak Suus.

Co do zainteresowania, to zbytnio go nie ma, bo jako jedyni oprócz Macedonii, TVP nie wydało żadnego oświadczenia. Ogółem nic nie wiadomo, w zeszłym roku już od 1 grudnia było faktem, że będą KE, to przynajmniej można było czegoś oczekiwać. Na ten moment można się facynować plotkami o Szroeder, czy też meh songami Gałuszewskiej.
fan
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 11

on Wto Sty 22 2019, 19:46
Instagram natalii szroeder sugeruje, że to być może ona nas będzie reprezentować na eurowizji
Justi
Justi
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Dołączył/a : 29/03/2017

on Sro Sty 23 2019, 11:46
Łosoś
Łosoś
My Number One!
My Number One!

on Sro Sty 23 2019, 15:23
Wybór wewnętrzny - aplikować można do 5 lutego. 8 lutego poznamy artystę.

Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Sro Sty 23 2019, 20:59, w całości zmieniany 1 raz
monkeyy
monkeyy
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 46
Dołączył/a : 26/02/2017

on Sro Sty 23 2019, 16:03
Message reputation : 100% (2 votes)
Bardzo krótki czas pomiędzy terminem końca zgłoszeń, a datą ogłoszenia reprezentanta sugeruje, że mają już kogoś dogadanego (Szroeder?) i tylko zgłoszenie innego dużego nazwiska może ich skłonić do zmiany wyboru.
Łosoś
Łosoś
My Number One!
My Number One!

on Sro Sty 23 2019, 21:01
Message reputation : 100% (1 vote)
Eurowizja 2019 - kto z Polski? Pojawia się coraz więcej informacji, spekulacji i doniesień odnośnie reprezentanta naszego kraju. Jeszcze w styczniu fani podejrzewali, że na Eurowizję pojedzie Natalia Szroeder. Wszystko to za sprawą wpisów wokalistki na Instagramie, a dokładniej zapowiedzi przez nią samą nowych projektów. Gwiazda polskiej sceny muzycznej, która bierze udział w akcji ESKA Odwołuje Zimę, sprostowała, że nie chodzi o legendarny i prestiżowy konkurs

LINK
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin

on Sro Sty 23 2019, 21:32
@fan napisał:Nowa piosenka Clodie jest genialna!

wcale bym się nie obraził, gdyby ta piosenka reprezentowała :poland: w Tel Awiwie, a to dlatego że te riffy gitarowe brzmią jak Nightwish i na pewno byłoby to coś zupełnie innego niż pop a'la Margaret i ballada a'la Edyta Górniak. Ciekawe też czy Clodie ma tak uroczy głos na żywo.

.........................

i don't like boring popstars
Dastame
Dastame
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 144
Dołączył/a : 21/06/2018

on Sro Sty 23 2019, 21:57
@Yngwie napisał:
@fan napisał:Nowa piosenka Clodie jest genialna!

wcale bym się nie obraził, gdyby ta piosenka reprezentowała :poland: w Tel Awiwie, a to dlatego że te riffy gitarowe brzmią jak Nightwish i na pewno byłoby to coś zupełnie innego niż pop a'la Margaret i ballada a'la Edyta Górniak. Ciekawe też czy Clodie ma tak uroczy głos na żywo.

Śledzę Klaudie od czasu jej udziału w voice of Poland i nie obrażę się jeśli nawet odpadłaby w półfinale. Jej barwa jest dla mnie idealna <3 W programie głos jej się dosyć często łamał, ale to było już 5 lat Surprised temu. Poszedł wtedy duże hejt jak odpadła, bo była jedną z ulubienic publiczności.
Wykonania na żywo:
https://www.youtube.com/watch?v=PDs4i_4cS_Y
https://www.youtube.com/watch?v=3FBU20IF6hQ

Co do piosenki. Duża szansa że skończyłaby jak rok temu Zibbz. Mnie się podoba i nie mam nic przeciwko żeby nas reprezentowała <3
monkeyy
monkeyy
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 46
Dołączył/a : 26/02/2017

on Czw Sty 24 2019, 17:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Clodie na swoim instagramie potwierdziła zgłoszenie do wewnętrznych eliminacji.
MaSza
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją

on Sob Sty 26 2019, 18:22
Może się okazać, że Clodie będzie najlepszym wyborem spośród tych, którzy się zgłoszą. Oby tylko szacowna komisja nie uszczęśliwila nas kimś w stylu Pablossona. Bo to, że Clodie się zgłosiła nie znaczy jeszcze, że ją wybiorą. Ponoć zgłosił się też Fincz z koszmarkiem "Będziesz moja". Przy nim Zenek i Sławomir to mistrzostwo świata.
Łosoś
Łosoś
My Number One!
My Number One!

on Pon Sty 28 2019, 01:16
Kochani, jesteśmy uratowani Serce Serce

Wonder
Wonder
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Dołączył/a : 22/06/2018

on Pon Sty 28 2019, 01:42
@Łosoś napisał:Kochani, jesteśmy uratowani Serce Serce

MSKR, kamień z serca. Jeszcze tylko czekam aż ogłosi, że Ylva&Lynda napisały jej songa i mamy winnerkę Very Happy

BarbaraSantanaVEVО
Jamala mowi”Krym jest Ukrainski??” Maruv:”Ukrainski oczywiscie” JEST KODEM WOJNY EGO W TWOIM CIELE

BarbaraSantanaVEVО
MARUV SYRENA PIOSENKA JEST KODEM EGO W TWOICH POCHWACH I ODBYTACH STYMULUJAC PENETRACJE

BarbaraSantanaVEVО
„Pali sie pali sie milosny ogien plonie w nas plonie w nas jak suchy las” JEST KODEM FOLKLORU W TWOIM MOZGU

Dastame
Dastame
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 144
Dołączył/a : 21/06/2018

on Pon Sty 28 2019, 02:05
@Łosoś napisał:Kochani, jesteśmy uratowani Serce Serce

HA! Mówiłem Wam a wy że nie ja wiedziałem że ona nigdy nie odpuści xD
MaSza
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją

on Pon Sty 28 2019, 08:49
Otrębus. Tradycji stało się zadość. Ciekawe z czym wyskoczy. Oby dała radę to zaśpiewać.
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin

on Wto Sty 29 2019, 14:34
DO preselekcji zgłosił się także niejaki Ian Rooth  ale to zapodaje tylko w formie ciekawostki.

slawek_es
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 3
Dołączył/a : 02/02/2019

on Sob Lut 02 2019, 11:12
Witam wszystkich! Smile

Przed chwilę w ESCE, podali że Natalia Szroeder planuje premierę swojego nowego kawałka na 8 lutego.
Przypadek?!
Nie sądzę! Wink
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin

on Sob Lut 02 2019, 15:20
Natalia Szroeder jest dla mnie obojętna, wg. mnie jest ona dość przeciętna muzycznie.

Ostatnio wpadła mi w ucho jedna z piosenek Saszan z jej najnowszego albumu "Hologram", niby nic "wow" ale dość przyjemne się słucha.

Yngwie
Yngwie
Admin
Admin

on Nie Lut 03 2019, 13:54
@slawek_es napisał:Witam wszystkich! Smile

Przed chwilę w ESCE, podali że Natalia Szroeder planuje premierę swojego nowego kawałka na 8 lutego.
Przypadek?!
Nie sądzę! Wink

dziś w Pytanie na Śniadanie, była krótka rozmowa z Szymkowiakeim o tym kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2019. Oczywiście nic konkretnego nie powiedziano, Szmkowiak zachęcał do wysyłania zgłoszeń do 5 lutego. Ciekawe było jedynie to, że na telebimie za rozmawiającymi wyświetlany był non stop Szpak, Margaret i Szroeder, o ile dwoje pierwszych jakoś rozumiem to Szroeder nie za bardzo? może rzeczywiście tvp ma takie informacje, że Natalia tworzy utwór na Eurowizję, bądź już się zgłosiła i teraz czekają aby na ogłoszenie ją reprezentantką Polski?! nie wiem czy do końca byłoby to fair w stosunku do innych artystów, chyba że jej utwór rzeczywiście będzie najlepszy. Zobaczymy do 8 lutego pozostało jedynie pięć dni Smile sercee :poland:

Kuba
Kuba
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 68
Dołączył/a : 05/02/2019

on Wto Lut 05 2019, 15:14
Ja wciąż liczę na powrót Szpaka, nadzieja umiera ostatnia lol
polskafanka
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 2
Dołączył/a : 06/02/2019

on Sro Lut 06 2019, 15:23
Szpak przecież powiedział, że ma trasę i w PL i za granicą, więc z Eurowizją (przynajmniej w tym roku) jest mu nie po drodze.
Kuba
Kuba
LoveWave Warrior
LoveWave Warrior
Liczba postów : 68
Dołączył/a : 05/02/2019

on Sro Lut 06 2019, 16:27
Szkoda bardzo, nie słyszałem o tym.
A śmieszy mnie szał na Clödie lol
Propozycja niezła, ale tak max. na 13-14. miejsce w półfinale... choć z drugiej strony z publicznie zgłoszonych chyba jak na razie najlepsza dla nas opcja.
Sponsored content

Powrót do góry