:poland: Polska gospodarzem Eurowizji Junior w 2019 roku. Miasta chcące gościć konkurs to: Kraków (Tauron Arena), Gliwice (Gliwice Arena), Łódź (Atlas Arena) oraz Katowice (Spodek).
:poland: ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ EUROWIZJI JUNIOR W MIŃSKU. Utwór Anyone I Want To Be otrzymał najwięcej: 215 punktów w głosowaniu ogólnym. SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!
:israel: Poznaliśmy już oficjalny, tegoroczny slogan reklamujący Eurowizję 2019 w Izraelu: #DareToDream .
:star: :star: :star: Trwa "awaria" EscForum.pl i nie wiadomo ile potrwa, póki co należy uzbroić się w cierpliwość // Dodatkowo na czas "awarii" zachęcam do korzystania z forum zastępczego eurowizyjnie.forumpolish.com :star: :star: :star:
Więcej informacji o uczestnikach i piosenkach 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie w zakładce "Europa Wybrała".

Share
Go down
Łosoś
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 171
Dołączył/a : 11/03/2017

Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

on Sro Gru 26 2018, 19:07
Zwycięzca ostatniej edycji "The Voice" - Marcin Sójka, również jest zainteresowany uczestnictwem w Eurowizji. (LINK)
Yngwie
Admin
Admin
Liczba postów : 409
Dołączył/a : 22/02/2017
http://eurowizyjnie.forumpolish.com

on Czw Gru 27 2018, 21:28
A co myślicie o tej piosence? ostry hejt poszedł na Julię, ale piosenka od razu wpadła mi w ucho, refren taki bardzo melo-kotelukowaty Very Happy co oczywiście jest plusem, skrócić do 3 minut poprawić bridge.. i z tym utworem można zdziałać wiele na eurowizyjnej scenie (pod znakiem zapytania stoją jedynie możliwości wokalne na żywo Julii)

Justi
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 20
Dołączył/a : 29/03/2017

on Sro Sty 09 2019, 14:24
A tu dalej cisza , jestem ciekawa kiedy poznamy naszego reprezentanta, bo na preselekcje się nie zanosi. Strasznie niecierpliwa jestem, a to czekanie jest męczące. Też tak macie?
MaSza
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 6
Dołączył/a : 02/12/2018

on Sro Sty 09 2019, 15:39
Też się nie mogę doczekać konkretnej informacji. Miałam nadzieję, że powiedzą coś podczas Sylwestra, a tu nic. Nawet nie wiadomo, czy z kimś rozmawiają na ten temat. Mam nadzieję, że nie czekają, aż ktoś się łaskawie zgłosi, bo tak to sobie możemy czekać do przyszłego roku. Smutno mi, bo nie ma nad czym podyskutować. Gdyby chociaż podali nazwisko, to już trochę byśmy wiedzieli, czego się spodziewać.
fan
Zaciekawiony Eurowizją
Zaciekawiony Eurowizją
Liczba postów : 3
Dołączył/a : 02/12/2018

on Sro Sty 16 2019, 23:53
Nowa piosenka Clodie jest genialna!

Łosoś
✸ Hunter of Stars ✸
✸ Hunter of Stars ✸
Liczba postów : 171
Dołączył/a : 11/03/2017

on Czw Sty 17 2019, 01:15
^ Nah, doceniam starania, ale to brzmi jak randomowy song z 2008 roku podparty kwadratowym angielskim i niskiej jakości produkcją (jak Go hihi) - nawet albańskie dziadki z FIKmaska brzmią przy tym jak Suus.

Co do zainteresowania, to zbytnio go nie ma, bo jako jedyni oprócz Macedonii, TVP nie wydało żadnego oświadczenia. Ogółem nic nie wiadomo, w zeszłym roku już od 1 grudnia było faktem, że będą KE, to przynajmniej można było czegoś oczekiwać. Na ten moment można się facynować plotkami o Szroeder, czy też meh songami Gałuszewskiej.
Sponsored content

Powrót do góry