Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

+21
IgorBielak
Ilona
iguś
Nela_30
magou
DawidekFrancja
polskafanka
Kuba
slawek_es
Wonder
Dastame
monkeyy
Justi
Poland
Łosoś
fan
Yngwie / admin
MaSza
syguu
KarolStark
Triss
25 posters
Go down
avatar
slawek_es
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 3

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 5 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Czw 7 Lut - 21:41
Autentycznie boję się, że wybiorą coś z Disco Polo. Tym bardziej, że podobno dużo jest zgłoszeń z tego "gatunku"
Błagam niech TVP choć raz nas pozytywnie zaskoczy.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 5 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Czw 7 Lut - 22:35
Ja jestem gotowy na wiadomość że będzie nas reprezentował Rafał Brzozowski Uśmiech
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 5 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Czw 7 Lut - 22:37
Ja jestem gotowy na chyba wszystko włącznie z tym, że "ze względu na OLBRZYMIE zainteresowanie przedłużamy termin zgłoszeń o 2 tygodnie, a finał HolFestivalen 2 marca na żywo z Corridor Arena." Szeroki uśmiech
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 5 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Czw 7 Lut - 22:49
Nie wydaje mi się że Kurski mimo swoich zapedów pojedzie po bandzie i wybierze kogoś pokroju Sławomira. Mi też się wydaje żeby tradycji było zadość szanowne tvp przedłuży nabór piosenek do środy.

Jedno mnie w wyborze wewnętrznym denerwuje. Mianowicie duże nazwiska boją się ogłosić że wysłały kawałek i nic nie będzie ogłoszone poza zwycięzcą. Przecież w tej zalewie miernot może być jakaś perełka ale bez nazwiska.

Mam nadzieję że nie będzie to ktoś bezjajeczny, nie będzie to Gałuszewska, Uniatowski ze smętną jazzową piosenką, Blue cafe, Kwiatkowski, Grzeszczak itp itd.

Mogłaby to być Cleo, jak ktoś wyżej napisał Zalewski, może Carmell, Ufi Ude.

Idąc tropem że tvp będzie promować swoje gwiazdki stawiam na Brzozowskiego aka Milk&honey.
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 5 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Pią 8 Lut - 16:49
Polskiego reprezentanta poznamy do przyszłego piątku. Polskie wybory znowu niepoważne.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 5 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Pią 8 Lut - 16:52
S Z O K

Ale na serio, mogliby już ogłosić tego Brzozowskiego.
avatar
MaSza
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 35

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 5 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Pią 8 Lut - 18:56
Komisja Konkursowa zawzięcie pracuje - tak, jak w tamtym roku i wtedy uszczęśliwili nas między innymi Pablossonem. Aż strach się bać, co będzie w tym roku.
avatar
Ilona
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 42

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 5 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Pią 8 Lut - 19:19
Hej, ja tak z innej beczki. W zeszlym roku korzystalam z forum escforum.pl.
Bylo tam mnóstwo informacji o eurowizji itp.
Czy to forum zostalo zamkniete? Zlikwidowane? Bo nie moge nigdzie znaleźć informacji, a podczas wejścia na ww strone pokazuje mi, ze jest to niemożliwe.
Gdzie teraz oprócz tego forum dyskutują milosnicy esc?
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 5 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Pią 8 Lut - 19:30
Ilona napisał:Hej, ja tak z innej beczki. W zeszlym roku korzystalam z forum escforum.pl.
Bylo tam mnóstwo informacji o eurowizji itp.
Czy to forum zostalo zamkniete? Zlikwidowane? Bo nie moge nigdzie znaleźć informacji, a podczas wejścia na ww strone pokazuje mi, ze jest to niemożliwe.
Gdzie teraz oprócz tego forum dyskutują milosnicy esc?

Aktualnie, nic nie wiadomo co do forum. Adminka nie odzywa się od sierpnia i w tym momencie można powiedzieć że forum jest w stanie likwidacji  :(

Nie wiadomo nic, co do jego przyszłości, do czerwca działa domena.
avatar
Ilona
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 42

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 5 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Pią 8 Lut - 19:51
A szkoda, tam mozna było wchodzić codziennie i bylo pełno newsow..
Jakos tak bez tego pusto, bardzo lubilam to miejsce i te pozytywne emocje ludzi, ktorzy tam sie wypowiadali..
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 5 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Pią 8 Lut - 20:11
Ilona napisał:A szkoda, tam mozna było wchodzić codziennie i bylo pełno newsow..
Jakos tak bez tego pusto, bardzo lubilam to miejsce i te pozytywne emocje ludzi, ktorzy tam sie wypowiadali..

znamy ten ból...

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 5 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Pią 8 Lut - 20:38
Wszystko to przez słabą koniunkturę na Eurowizję. W PL kojarzona jest tylko i wyłącznie z kiczem dlatego nawet nie ma porządnego forum, o zainteresowaniu mediów i artystów nie wspominam
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 5 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sob 9 Lut - 13:32
wracając do tematu: miałem sen, że TVP wybrało na Eurowizję Reni Jusis. Pomyślałem, że to jakieś głupoty mi się śnią.. wchodzę na google a tam Reni wydała nową płytę, wchodzę na jej singiel Aureola a tam serduszka od Gromeego.. nic już z tego nie rozumiem :scratch:

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 5 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sob 9 Lut - 15:50
Hmm klip do Aureoli trochę wpisuje się w kanony esc. Tęczowa aureola, Piróg heh. Ale sorry nie wierzę że Reni Jusis bawić się będzie w esc.

Bynajmniej jedno ze źródeł mówiło że tvp rozmawia z jednym dużym nazwiskiem które ostatnio się trochę przykurzyło. Tutaj wszystko pasuje. Kim może być jeszcze to duże nazwisko? Górniak? No way...
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 5 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sob 9 Lut - 16:12
Śniło mi się dziś, że to właśnie Edyta została wybrana jako nasza reprezentantka z mocną balladą i była porównywana do Dami Im. Niestety tylko sen xD Ogólnie żałosne to TVP xD Czeka nas jakaś losowa osoba z voice tak coś czuję.
Sponsored content

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 5 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach