Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

+21
IgorBielak
Ilona
iguś
Nela_30
magou
DawidekFrancja
polskafanka
Kuba
slawek_es
Wonder
Dastame
monkeyy
Justi
Poland
Łosoś
fan
Yngwie / admin
MaSza
syguu
KarolStark
Triss
25 posters
Go down
avatar
slawek_es
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 3

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 4 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sob 2 Lut - 11:12
Witam wszystkich! Uśmiech

Przed chwilę w ESCE, podali że Natalia Szroeder planuje premierę swojego nowego kawałka na 8 lutego.
Przypadek?!
Nie sądzę! Wink
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 4 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sob 2 Lut - 15:20
Natalia Szroeder jest dla mnie obojętna, wg. mnie jest ona dość przeciętna muzycznie.

Ostatnio wpadła mi w ucho jedna z piosenek Saszan z jej najnowszego albumu "Hologram", niby nic "wow" ale dość przyjemne się słucha.


.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 4 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Nie 3 Lut - 13:54
slawek_es napisał:Witam wszystkich! Uśmiech

Przed chwilę w ESCE, podali że Natalia Szroeder planuje premierę swojego nowego kawałka na 8 lutego.
Przypadek?!
Nie sądzę! Wink

dziś w Pytanie na Śniadanie, była krótka rozmowa z Szymkowiakeim o tym kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2019. Oczywiście nic konkretnego nie powiedziano, Szmkowiak zachęcał do wysyłania zgłoszeń do 5 lutego. Ciekawe było jedynie to, że na telebimie za rozmawiającymi wyświetlany był non stop Szpak, Margaret i Szroeder, o ile dwoje pierwszych jakoś rozumiem to Szroeder nie za bardzo? może rzeczywiście tvp ma takie informacje, że Natalia tworzy utwór na Eurowizję, bądź już się zgłosiła i teraz czekają aby na ogłoszenie ją reprezentantką Polski?! nie wiem czy do końca byłoby to fair w stosunku do innych artystów, chyba że jej utwór rzeczywiście będzie najlepszy. Zobaczymy do 8 lutego pozostało jedynie pięć dni Uśmiech :escserce: :poland:

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 4 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Wto 5 Lut - 15:14
Ja wciąż liczę na powrót Szpaka, nadzieja umiera ostatnia Lol
avatar
polskafanka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 2

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 4 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sro 6 Lut - 15:23
Szpak przecież powiedział, że ma trasę i w PL i za granicą, więc z Eurowizją (przynajmniej w tym roku) jest mu nie po drodze.
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 4 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sro 6 Lut - 16:27
Szkoda bardzo, nie słyszałem o tym.
A śmieszy mnie szał na Clödie Lol
Propozycja niezła, ale tak max. na 13-14. miejsce w półfinale... choć z drugiej strony z publicznie zgłoszonych chyba jak na razie najlepsza dla nas opcja.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 4 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sro 6 Lut - 19:01
Higher Aims to utwór który został zgłoszony do krajowych Eliminacji 2019 przez Szymona Wydrę & Carpe Diem:



.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 4 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sro 6 Lut - 19:40
Utwór Natalii Szroeder będzie miał premierę jutro około godziny 11 w Radiu Zet oraz o 12 na youtube.
avatar
polskafanka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 2

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 4 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sro 6 Lut - 20:52
a od północy na wszystkich serwisach streamingowych
avatar
DawidekFrancja
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 2

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 4 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Sro 6 Lut - 22:33
https://sp-m.mu-mo.net/music/4643683


Nic mega niestety .... mam nadzieje ze ton jednak nie szroeder pojedzie
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 4 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Czw 7 Lut - 13:16
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 4 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Czw 7 Lut - 13:46
średnie mocno.
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 4 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Czw 7 Lut - 13:51
Standard w wykonaniu Natalii. Typowo bezpłciowy kawałkiem dziewczyny z dużym potencjałem. Ma wszystko żeby zostać gwiazdą, ale musi zatrudnić zagranicznego tekściarza.

Zresztą sama zainteresowana powiedziała w zetce że ten kawałek nie ma europejskiego wydźwięku i skierowany jest na nasz (biedny) rynek muzyczny.

Po cichu liczę jednak na jakieś duże nazwisko. Przy dobrym kawałku jestem nawet skłonny wysłać TULIĘ. Ten rok wydaje mi się bardzo ale to bardzo słabo bo nawet nie ma z czego wybierać. Jedynie Tulia i Enej przychodzi mi do głowy. Ciekawy jestem też piosenki Ciecierskiej której kibicowałem w The voicie.
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 4 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Czw 7 Lut - 18:53
Z tych wszystkich propozycji, które usłyszałam to aż się boję co jutro TVP nam ogłosi. Clodie owszem ma dobrą piosenkę, ale jakoś nie czuję tego na Eurowizji. To by przecież przepadło w półfinale. Dzisiaj trzeba stawiać na oryginalność, czymś zaskoczyć i wzruszyć. Bardzo bym chciała, aby to był ktoś znany na polskim rynku muzycznym, ale jeśli to ma być słaba piosenka to też dziękuję. Marzy mi się powrót Szpaka (wierzę, że mógłby jeszcze nas zaskoczyć), Dawid Podsiadło, Sylwia Grzeszczak, albo Krzysztof Zalewski. Natalia Szroeder w ogóle mnie nie przekonuje swoimi piosenkami. Dziewczyna marnuje tylko swój potencjał.
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 4 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Czw 7 Lut - 20:04
Jesteście gotowi na jutrzejszą informację o przedłużeniu obrad komisji? Szeroki uśmiech
Sponsored content

 Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku? - Page 4 Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2019 roku?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach