Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 09 Kwi 2022, 23:08
WYNIKI FINAŁU 51. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/527665/pdf51final/tgy3kaAG


































1. :spoland: POLSKA: Su Yunying - Shi Hou - 94 pkt. (Sebek)

2. :sfrance: FRANCJA: Aluna George - Not Above Love - 91 pkt. (Dastame)

3. :sukraine: UKRAINA: Caroline Polachek - Billions - 82 pkt. (Przemek)

4. :sliechtenstein: LIECHTENSTEIN: Eefje de Visser - Bitterzoet - 78 pkt. (Łosoś)
5. :suk: WIELKA BRYTANIA: Jake Bugg - All I Need - 76 pkt. (Morison)

WYNIKI Pdf51w10

Głosów nie oddała @Darka
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Serdeczne gratulacje dla Sebka za rekordowe, szóste, zdobyte w niecodziennych okolicznościach zwycięstwo oraz dla @Dastame i @Przemek, którzy po dłuższym czasie wrócili na podium.

Dziękuję wszystkim za udział w 51. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzi dla Was kolega jednak @Liver Uśmiech Do zobaczenia w Żabia Wola City.


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Nie 10 Kwi 2022, 10:33, w całości zmieniany 3 razy

Dawid, Przemek, Liver, Fenistil, Rahei, Sebek and Aleks lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 09 Kwi 2022, 23:10
@Darka COŚ TY NAROBIŁA?!?!?! XD Daj znać czy z Twoimi głosami i tak :poland: Polska by się cieszyła ze zwycięstwa. Mega się cieszę, że następna edycja hostowana będzie w mojej gminie. ❤ Wszystkie służby w gotowości!

Dawid, Fenistil, Sebek and Morison lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 936
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 09 Kwi 2022, 23:19
haha leje coza wzrot akcji

BRAWA DLA EYDY ZA 7 MIEJSCE NAJLEPSZA PIOSENKA TEJ EDYCJI I DOWOD NA TO ZE BEZEMNIE IDZIE JEJ BARDZO DOBRZE KOCHAM CIE

Dawid, Łosoś and Sebek lubią ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 257
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 09 Kwi 2022, 23:23
Oj, zapomniałam

Fenistil and Sebek lubią ten post

Dawid nie lubi tego postu

avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 09 Kwi 2022, 23:26
KarolStark napisał:haha leje coza wzrot akcji

BRAWA DLA EYDY ZA 7 MIEJSCE NAJLEPSZA PIOSENKA TEJ EDYCJI I DOWOD NA TO ZE BEZEMNIE IDZIE JEJ BARDZO DOBRZE KOCHAM CIE

ya lyublyu..

Darka napisał:Oj, zapomniałam

ya... jebłam po prosta hah... zdarzayetsya
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 09 Kwi 2022, 23:38
Brawo Sebek, nawet dobry win. Trochę szok, że w tej edycji w ogóle był utwór po chińsku a że jeszcze wygrał i w dodatku zasłużenie. Kto by to przewidział? No i całe moje Top 3 w pierwszej 10. Ładnie.

Fenistilowi ryzyko się opłaciło, dostał ponad 20 punktów i przeskoczył bottom 3 nawet bez DSQ, brawa dla niego. Ja z tego miejsca dziękuję wszystkim, którzy na mnie zagłosowali. Plan minimum udało się wypełnić + uniknąłem ostatniego miejsca, więc można chlać. Fajny prezent na 24,5. urodziny.

Fenistil, Drover and Sebek lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 09 Kwi 2022, 23:58
Czyli wracamy do klasycznego ja, Syguu, Liver i Fenistil na dnie. xd Dziękuję za wszystkie punkty! Jestem zadowolony ze swojej propozycji i pomimo słabego wyniku nie zmieniłbym jej. WYNIKI 1f60e

Winner słaby, ale gratulacje. Edycja była dziwna. Nie była tragiczna, było bardzo mało tragicznych piosenek moim zdaniem, ale też mało takich, które tak serio by mi się spodobały, że puściłbym z siebie. Jedyne takie to "Billions" (które już wcześniej znałem) oraz z nieznanych przeze mnie "Not About Love" i "Come Over" za które dziękuję! "How We Be" i "Bitterzoet" też mają w sobie coś fajnego, ale jeszcze tak w 100% się do nich nie przekonałem.

Powodzenia w następnej edycji i pozostaje życzyć jednego - niech uczestników będzie więcej. Uśmiech Bo ciągle siedzą te same osoby i serio ten konkurs niedługo umrze. Pozapraszajcie znajomych, nie wiem. Aż szkoda patrzeć na to. xd I nie rozumiem decyzji, że tylko zarejestrowani mogą widzieć ten dział, no ale trudno...

Dawid, Przemek and Liver lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 10 Kwi 2022, 00:04
Drover napisał:i serio ten konkurs niedługo umrze. Pozapraszajcie znajomych, nie wiem. Aż szkoda patrzeć na to. xd I nie rozumiem decyzji, że tylko zarejestrowani mogą widzieć ten dział, no ale trudno...
@Yngwie, nie wiemy czy się obraziłeś na nas, na konkurs czy co, ale to jest zmiana która jest potrzebna. Forum bez PdF też zdechnie.

Daniell, Przemek, Fenistil, Drover, Łosoś and Sebek lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 10 Kwi 2022, 00:08
Dawid napisał:
Drover napisał:i serio ten konkurs niedługo umrze. Pozapraszajcie znajomych, nie wiem. Aż szkoda patrzeć na to. xd I nie rozumiem decyzji, że tylko zarejestrowani mogą widzieć ten dział, no ale trudno...
@Yngwie, nie wiemy czy się obraziłeś na nas, na konkurs czy co, ale to jest zmiana która jest potrzebna. Forum bez PdF też zdechnie.

No dlatego mówię, jak macie znajomych zainteresowanych Eurowizją to pozapraszajcie, bo inaczej ciężko będzie z tym, żeby jacyś nowi przybyli. Ode mnie jest już Olka i była Contratiempo, zapraszałem jeszcze więcej, ale nie byli zainteresowani. Plus nierzadko te piosenki które wystawiamy są podobne, bo jednak nie wszyscy lubią każdy gatunek, jest ktoś kto np. lubi tylko pop i nienawidzi metalu, i wtedy raczej nie da pkt. piosence z tego gatunku. Dlatego i wyniki byłyby bardziej zróżnicowane, i byłoby więcej osób. Teraz Darka nie może brać udziału to już w ogóle będą pustki. Pewnie niektórzy przejdą albo już przeszli na ten drugi konkurs, a nasze PdF jest lepsze!

Przemek lubi ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach