Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hydepark - otwarta dyskusja

+20
Dastame
Drover
Łosoś
Kuba
Poland
Nela_30
Fenistil
Aro
yourraxus
Skrzeczek
Dawid
adrian11p
KarolStark
domi10
Liver
IgorBielak
iguś
Valhalla
Daniell
Yngwie / admin
24 posters
Go down
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 927
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Nie 5 Mar - 18:16
cr
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Nie 5 Mar - 19:05
KarolStark napisał:cr

Te 2 litery wyrażają więcej niż 1000 słów. :idea:
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Nie 5 Mar - 19:54
Liver napisał:Sugerowałem się rozpiską Łukasza i myślałem, że :portugal: zaczyna się o 18:00. W takim razie, będzie można zerknąć na Romanię Uśmiech

ja brałem z kalendarza OGAE jednak sami nie wiedzą kiedy co jest Szeroki uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Nie 5 Mar - 20:06
Rozpiską na eurowizja.org się nie sugerujcie, tam są same byki. :P
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Nie 5 Mar - 20:49
Portugalia tak późno... chciałem oglądać, ale nie wiem, czy warto. Pewnie późno się skończy :(.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Nie 5 Mar - 20:55
Rzeczywiście trochę słabo z tą porą, bo o ile zawsze się zaczynała i kończyła późno, to przynajmniej z soboty na niedzielę. Ciekawe, dlatego w tym roku zdecydowali się na niedzielny wieczór?
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Nie 5 Mar - 21:28
Wyniki półfinałów w Portugalii były o 0:30 mniej więcej, teraz pewnie będzie podobnie.
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 594
Płeć : Male
Wiek : 28

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sob 18 Mar - 13:30
Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Hey_Sis
co tam u was
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sob 18 Mar - 13:48
Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Hey_Sis

Wszystko dobrze sis, czekam z niecierpliwością na sztos z Armenii i czekam też bardzo na Twój ranking, a co u Cb?
yourraxus
yourraxus
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Pride

Liczba postów : 51
Płeć : Female
Wiek : 24

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sob 18 Mar - 17:06
cr
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 21 Mar - 19:19
Niektórym na tym forum brakuje jakiegoś konkursu piosenek typu KP. Również jestem jedną z tych osób. Niektóry nie są zbyt przychylnie do tego nastawieni. Chciałbym Wam zaproponować coś takiego.
Zrobi tutaj forumowy konkurs na podobnych zasadach. Jak by to miało wyglądać?
- wystawić można dowolną piosenkę z wyjątkiem eurowizyjnych (i może coverów);
- piosenki, które były w KP już jakiś dłuższy czas temu mogłyby być wystawiane. Nowsze już nie. Liczę na to, że ludzie nie będą tutaj wybierać niedawnych utworów z KP, bo oczywiście nie byłoby to zbyt stosowne. W razie, gdyby ktoś wybrał utwór, którego nie wypada, możemy podjąć decyzję o tym, żeby go nie dopuścić i żeby wybrany został inny utwór. Lista piosenek KP nie byłaby w tym wypadku potrzebna;
- mógłby odbyć się sam finał lub jeśli chętnych będzie dużo, to również półfinały;
- konkurs nie wliczałby się do KP (ale to chyba oczywiste);
- Czy każdy wybiera sobie kraj? Myślę, że można tak zostawić;
- jakie utwory są dozwolone dla danej osoby, danego kraju? Tu możemy wspólnie zdecydować z tych opcji w najbliższym czasie:
a) Tak jak w KP, robimy strefy (nowe, albo używamy tych co już są).
b) Każdy wybiera sobie kraj i wystawia utwory tylko z niego.
c) Nie ma żadnych stref
- należy się zastanowić nad wyborem, bo oczywiście piosenki wystawionej tutaj nie wypadałoby wystawiać w najbliższym czasie w KP. Tu albo tu;
- Daniell - jeżeli będziesz chciał, możesz poprowadzić ten konkurs. Jako organizator KP powinieneś mieć do tego moim zdaniem pierwszeństwo.

Czy to ma dla Was sens? Czegoś brakuje? Zapraszam do dyskusji i życzę miłego dnia.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 21 Mar - 19:28
Jak dla ma to sens i oczywiście brałbym udział w czymś takim. Co do zasad - myślę, że zostało wszystko ładnie przedstawione, jedynie byłbym za strefami (te, które obowiązywały w KP byłby najlepszym rozwiązaniem). Jednak jak na razie nie kombinowałbym z tematyką edycji, tylko został przy edycjach Normalnych/Europejskich/Światowych
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 21 Mar - 19:32
Jak dla mnie też OK, tylko to w sumie wyglądałoby identycznie jak KP, przydałoby się jakieś urozmaicenie, chociażby pokombinowanie z tymi strefami. Szeroki uśmiech
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 21 Mar - 19:51
Mi się taka wizja podoba. Mam tylko jedno zastrzeżenie, o którym pisałem już Łukaszowi w prywatnej rozmowie.
Skrzeczk napisał:- piosenki, które były w KP już jakiś dłuższy czas temu mogłyby być wystawiane. Nowsze już nie. Liczę na to, że ludzie nie będą tutaj wybierać niedawnych utworów z KP, bo oczywiście nie byłoby to zbyt stosowne. W razie, gdyby ktoś wybrał utwór, którego nie wypada, możemy podjąć decyzję o tym, żeby go nie dopuścić i żeby wybrany został inny utwór. Lista piosenek KP nie byłaby w tym wypadku potrzebna;
Nie powinniśmy iść w takie półśrodki. Albo trzymamy się całej listy użytych piosenek w KPESC albo nie, a jako że nikt nie ma do niej dostępu to zaczynamy od zera Uśmiech
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sro 22 Mar - 23:20
Liver napisał:Mi się taka wizja podoba. Mam tylko jedno zastrzeżenie, o którym pisałem już Łukaszowi w prywatnej rozmowie.
Skrzeczk napisał:- piosenki, które były w KP już jakiś dłuższy czas temu mogłyby być wystawiane. Nowsze już nie. Liczę na to, że ludzie nie będą tutaj wybierać niedawnych utworów z KP, bo oczywiście nie byłoby to zbyt stosowne. W razie, gdyby ktoś wybrał utwór, którego nie wypada, możemy podjąć decyzję o tym, żeby go nie dopuścić i żeby wybrany został inny utwór. Lista piosenek KP nie byłaby w tym wypadku potrzebna;
Nie powinniśmy iść w takie półśrodki. Albo trzymamy się całej listy użytych piosenek w KPESC albo nie, a jako że nikt nie ma do niej dostępu to zaczynamy od zera Uśmiech
Dobrze, w takim razie zrobimy to w ten sposób, jaki zaproponowałeś. Można wystawić piosenki bez względu na to, czy były one w KP, czy nie i nie ma znaczenia kiedy. Każdy będzie do tego podchodzić zgodnie ze swoim sumieniem Wink.
Aro napisał:Jak dla ma to sens i oczywiście brałbym udział w czymś takim. Co do zasad - myślę, że zostało wszystko ładnie przedstawione, jedynie byłbym za strefami (te, które obowiązywały w KP byłby najlepszym rozwiązaniem). Jednak jak na razie nie kombinowałbym z tematyką edycji, tylko został przy edycjach Normalnych/Europejskich/Światowych
W porządku. Sądzę, że możemy pójść w tym kierunku Uśmiech.
Nikt więcej na razie nie ma żadnych uwag, więc chyba wszystko, co napisałem, się zgadza.
Jak jutro znajdę czas, postaram się sprawę dalej rozwinąć.
Sponsored content

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 4 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach