Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wrożby eurowizyjne

+10
cryo_official_profile
marjuz
Mrs.Nobody
ravenovsky
Morison
Luna
mercator
Yngwie / admin
Łosoś
Nela_30
14 posters
Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

Wrożby eurowizyjne  - Page 2 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Nie 7 Kwi - 13:42
Nela_30 napisał:Podejrzewam, że to ktoś kto nie jest obecnie typowany do zwycięstwa i jest cicho o tej osobie. Może to też być taka żywa, gadatliwa osoba. Druga karta to królowa buław, a to taka kobieta „ognia”, która pobudza innych do działania i inspiruje swoją siłą, jest pełna wdzięku, pewna siebie. Na pewno będzie się wyróżniać w tłumie.

Chyba się machnęłaś o rok z wróżbami, bo właśnie opisałaś Eleni Szeroki uśmiech


Nela_30 napisał:Jest to osoba, która z łatwością pokona wszelkie przeciwności losu. Ta karta też mówi o przetrwaniu w trudnych sytuacjach, o zmaganiach, które zakończą się powodzeniem.

When life brings me trouble this I know
I never walk away na-na
Walk away na-na
Chama-chameleon
Yeah la la la
Szeroki uśmiech
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 2 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Nie 19 Maj - 9:15
No i wygrała Holandia. Zupełnie nie trafiłam, albo źle karty zintepretowałam. W sumie jedna z kart to było Koło Fortuny także mogło mówić, że kobieta którą mi pokazały karty była raz na szczycie, a raz na dole. Z drugiej strony Tamara Todevska była bardzo blisko wygrania głosowania u jury, a głosowanie widzów wygrała Norwegia, gdzie tez była kobieta Uśmiech Jest też inna możliwość. Karty pokazały po prostu mojego zwycięzcę. Od początku lubiłam Macedonie i liczyłam na dobry wynik dla tego państwa. Ech....już zbyt emocjonalnie podchodzę do tej całej Eurowizji. Albo ja wróżyć nie umiem XD
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 2 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sro 22 Maj - 19:52
A jednak. Tamara Todevska wygrała głosowanie jury. Nastąpiła zmiana punktacji . Koło fortuny wskazywało  na nagłe zmiany decyzji. Czyli moje karty po prostu pokazały zwycięzcę jury, a nie całego konkursu.
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 2 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sro 5 Lut - 22:59
Kto wygra Eurowizję w 2020 roku?

Pierwsza karta, którą wylosowałam oznacza, że będzie to osoba która w życiu dużo przeszła. Ma za sobą wiele chwil szczęścia jak i nieszczęścia. I może to oznaczać, że wiele ta osoba wycierpiała w życiu, albo będzie to po prostu totalnie niespodziewana wygrana. Duże zmiany i zawirowania nastąpią w jej życiu w czasie konkursu. Kolejna karta mówi, że jest to osoba, która nie ma kontroli nad swoim życiem, przez jakąś sytuację została spowolniona i niespełniona. To osoba skromna, trochę „sztywna”, której brakuje pewności siebie, ale jest bardzo ambitna. To też bardzo wrażliwa dusza z wielką wyobraźnią, która może mieć też problemy emocjonalne. Będzie coś w niej dziwnego i niepojącego. Są ludzie którzy tej osoby unikają, albo czegoś się w niej boją.

Kto będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2020?

To ktoś często przemieszczający się, jakiś wędrownik, który nie ma jednego domu. Nie boi się zmian, odchodzi z jednego miejsca do drugiego, bo lubi przygody. Wygląda na to, że ktoś tu poważnie sypnie kasą na występ, a sam reprezentant będzie spragniony sukcesu. Nasz reprezentant to będzie ktoś pracowity, towarzyski i lubiany przez innych. I wydaje mi się, że to będzie też ktoś bardzo głośny i nie chodzi mi tu o mówienie. Może zaśpiewa jakąś potężną piosenkę. Wylosowałam tutaj kartę WIEŻA, która oznacza często jakieś załamanie lub szok. Może czymś ta osoba zaszokuje podczas występu.    

Czy polski reprezentant osiągnie sukces na Eurowizji 2020?

Pierwsza karta jest dobra. Mamy rozkwit i zadowolenie, ale kolejne karty oznaczają porażkę i smutek, płacz, rozgoryczenie. Podejrzewam, że polski reprezentant wejdzie do finału, ale to będzie jedyny sukces. Może być też tak, że nadzieje będą ogromne, bo nasz reprezentant będzie jednym z faworytów i przez to porażka będzie bardzo bolesna dla Polaków.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Wrożby eurowizyjne  - Page 2 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pon 17 Lut - 20:20
Nela_30 napisał:

Kto będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2020?

To ktoś często przemieszczający się, jakiś wędrownik, który nie ma jednego domu. Nie boi się zmian, odchodzi z jednego miejsca do drugiego, bo lubi przygody. Wygląda na to, że ktoś tu poważnie sypnie kasą na występ, a sam reprezentant będzie spragniony sukcesu. Nasz reprezentant to będzie ktoś pracowity, towarzyski i lubiany przez innych. I wydaje mi się, że to będzie też ktoś bardzo głośny i nie chodzi mi tu o mówienie. Może zaśpiewa jakąś potężną piosenkę. Wylosowałam tutaj kartę WIEŻA, która oznacza często jakieś załamanie lub szok. Może czymś ta osoba zaszokuje podczas występu.    

Co jak co, ale ten opis to pasuje mi do Nicki Sinklera i Alberta Cernego. Nick już odpadł (chociaż będzie śpiewał w chórku i K. Dereń), więc z wróżb wychodzi że to Lake Malawi będzie nas reprezentowało w tym roku :o ...
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

Wrożby eurowizyjne  - Page 2 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Pon 17 Lut - 22:15
No jak nic Dereń!
Sympatyczna, lubiana. Przygodą będzie odejście od śpiewania w chórkach i profesjonalna praca na własne nazwisko. Głośna to ona jest. Ma zaskoczyć przebojowością!
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 2 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 22 Lut - 17:13
Teraz się zastanawiam nad tym czy ostatnia kartą, którą wylosowała "WIEŻA" może oznaczać, że osoba, która wygra nie pojedzie na Eurowizję. Podobno Albert Cerny, który ma szansę wygrać wcale tego nie chce. Może zrezygnuje jeżeli naprawdę wygra XD Lepiej, żeby któraś dziewczyna wygrała.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Wrożby eurowizyjne  - Page 2 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 22 Lut - 20:27
Pożyjemy zobaczymy, ale jak to górale gadają, to jutro będzie padać albo i nie Wink . Mam nadzieję, że nasz jutrzejszy finał skończy się bez dramy i wygra najlepszy/a.
avatar
ravenovsky
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 2

Wrożby eurowizyjne  - Page 2 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 29 Lut - 14:17
A co tam, pozwolę sobie postawić odważną tezę, że Polska wygra tegoroczną Eurowizję. Nie faworyt, niespodziewana wygrana - czemu nie. Szeroki uśmiech
Wiele osób na przestrzeni lat zauważało jakieś dziwne systematyczności w zwycięstwach danych państw, wróżby, itd., itp. Pragnę tylko wspomnieć dziwny przypadek Portugalii, która odniosła swoje historyczne zwycięstwo w 100-lecie objawień fatimskich. W 2020 roku w Polsce będą obchodzone 100-lecia narodzin jedynego jak dotąd papieża Polaka jak i cudu nad Wisłą. Może kolejny czeka nas w maju, a kto to wie. Teza na luzie.

Cracow 2021, róbcie screeny
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Wrożby eurowizyjne  - Page 2 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sob 29 Lut - 14:29
ravenovsky napisał: A co tam, pozwolę sobie postawić odważną tezę, że Polska wygra tegoroczną Eurowizję. Nie faworyt, niespodziewana wygrana - czemu nie. Szeroki uśmiech
Wiele osób na przestrzeni lat zauważało jakieś dziwne systematyczności w zwycięstwach danych państw, wróżby, itd., itp. Pragnę tylko wspomnieć dziwny przypadek Portugalii, która odniosła swoje historyczne zwycięstwo w 100-lecie objawień fatimskich. W 2020 roku w Polsce będą obchodzone 100-lecia narodzin jedynego jak dotąd papieża Polaka jak i cudu nad Wisłą. Może kolejny czeka nas w maju, a kto to wie. Teza na luzie.

Cracow 2021, róbcie screeny

Wow
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Wrożby eurowizyjne  - Page 2 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Nie 1 Mar - 11:59
A jednak w tym roku, też pojawiają się hasła Warsaw 2021/Cracow 2021 :affraid: ...
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 2 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Czw 12 Mar - 13:41
W obliczu zaistniałej sytuacji z tym całym wirusem tak się zastanawiałam czy karty może mi pokazały coś innego, a ja to źle zinterpretowałam.

Pierwsza karta, którą wylosowałam oznacza, że będzie to osoba która w życiu dużo przeszła. Ma za sobą wiele chwil szczęścia jak i nieszczęścia. I może to oznaczać, że wiele ta osoba wycierpiała w życiu, albo będzie to po prostu totalnie niespodziewana wygrana. Duże zmiany i zawirowania nastąpią w jej życiu w czasie konkursu. Kolejna karta mówi, że jest to osoba, która nie ma kontroli nad swoim życiem, przez jakąś sytuację została spowolniona i niespełniona. To osoba skromna, trochę „sztywna”, której brakuje pewności siebie, ale jest bardzo ambitna. To też bardzo wrażliwa dusza z wielką wyobraźnią, która może mieć też problemy emocjonalne. Będzie coś w niej dziwnego i niepojącego. Są ludzie którzy tej osoby unikają, albo czegoś się w niej boją

Może tu nie chodzi o osobę, a o  konkurs, który się odbędzie, ale na innych zasadach i uczestnicy będą się bać.
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 2 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sro 18 Mar - 17:41
Czyli zwycięzcą Eurowizji 2020 został koronawirus....  :(

Jeszcze chciałam przypomnieć swoją starą wróżbę z 2017 roku, która jest na poprzedniej stronie. Wróżyłam na poszczególne lata. Wygląda na to, że ten 2021 będzie dla nas bardzo dobry.

2019- tym razem karty nie bardzo przychylne Polsce. Czekają nas kolejne niepewności i rozterki oraz samotna walka. Dużo przeciwności będzie dla Polski z którymi sobie nasz kraj nie poradzi.
2020- tutaj czeka Polaków takie zobojętnienie. Polska jakby „zamknie się na przyszłość”. Może wystawi coś mało interesującego i oryginalnego. Nasz kraj będzie się trzymać sztywno skostniałych zasad. Myślę, że będzie tu brak rozwoju. Możliwe też, że nie weźmiemy udziału.
2021- tutaj są świetne karty. Pierwsza karta mówi o wielkim sukcesie, zapowiedzi zwycięstwa, uznaniu. Tutaj będzie czas dla Polski, która pokona jakieś przeszkody, wyjdzie z marazmu. Same superlatywy.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Wrożby eurowizyjne  - Page 2 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Sro 18 Mar - 21:39
Nela_30 napisał:Teraz się zastanawiam nad tym czy ostatnia kartą, którą wylosowała "WIEŻA" może oznaczać, że osoba, która wygra nie pojedzie na Eurowizję. Podobno Albert Cerny, który ma szansę wygrać wcale tego nie chce. Może zrezygnuje jeżeli naprawdę wygra XD Lepiej, żeby któraś dziewczyna wygrała.

Nela chyba nam przewidziała, Alicja wygrała SZnS, ale nie pojedzie na Eurowizję 2020.  :shock:
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Wrożby eurowizyjne  - Page 2 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Nie 24 Sty - 19:58
Kto będzie zwycięzcą Eurowizji 2021???

Pojawiła mi się tutaj osoba otwarta, towarzyska, która lubi naturę, zwierzęta....także doszukujcie się natury w piosence. Mam tutaj kartę Świat, która może też mówić o dalekim kraju....może Australia wygra tym razem. To będzie też osoba z silną wolą, ze zdolnościami przywódczymi, osoba pomysłowa. Być może piosenka będzie mówiła o czymś ważnym i zwycięzca zgromadzi wokół siebie wielu zwolenników przed samym konkursem. Mam też kartę traumy, walki i ostrożności. To będzie jakaś poważna piosenka z przesłaniem i poważna osoba. Tutaj również mam karty kombinowania i oszustwa. Znowu pojawi się afera. Zapytałam jeszcze raz karty czym się będzie charakteryzować piosenka, która wygra konkurs i mam Cesarzową. Także raczej kobieta ją zaśpiewa, może jakaś ballada. Cesarzowe zwracają na siebie uwagę pięknem i kobiecością.


Yngwie / admin, Dawid, marjuz, Fenistil, Sebek and Wilk lubią ten post

Sponsored content

Wrożby eurowizyjne  - Page 2 Empty Re: Wrożby eurowizyjne

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach