Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Second Chance Contest 2020

+13
Aro
Skrzeczek
Aleks
Dastame
Łosoś
Liver
vestmann
Wonder
Sebek
KarolStark
Poland
Batiooo
marjuz
17 posters
Go down
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

Second Chance Contest 2020 - Page 4 Empty Re: Second Chance Contest 2020

Nie 5 Kwi - 23:31
Dobre wyniki, te ważniejsze dla mnie utwory w większości weszły :-), a te, co oceniłem słabo nie wadzą mi specjalnie tak naprawdę. Wydawało mi się, że Ukraina przejdzie, nawet zaczął mi się ten utwór bardziej podobać dziś. Białoruś też mogła wejść, ale jedną piosenkę, którą określiłbym jako utwór w podobnym klimacie w stawce finału już mamy, i na pewno niektórych irytuje, więc niech będzie. Ta strata Armenii robi wrażenie xd.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Second Chance Contest 2020 - Page 4 Empty Re: Second Chance Contest 2020

Nie 5 Kwi - 23:36
Po równie emocjonujących wynikach drugiego półfinału, rozpoczynamy finałową batalię. Uśmiech

01. :sfinland: FINLANDIA: Erika Vikman - Cicciolina
02. :siceland: ISLANDIA: Iva - Oculis Videre
03. :sromania: RUMUNIA: Roxen - Cherry Red
04. :sitaly: WŁOCHY: Rancore - Eden
05. :sczech: CZECHY: We All Poop - All The Blood
06. :sisrael: IZRAEL: Eden Alene - Roots
07. :snorway: NORWEGIA: Kristin Husøy - Pray For Me
08. :saustralia: AUSTRALIA: Jaguar Jonze - Rabbit Hole
09. :spoland: POLSKA: Lake Malawi - Lucy
10. :salbania: ALBANIA: Elvana Gjata - Me Tana
11. :ssweden: SZWECJA: Dotter - Bulletproof
12. :sserbia: SERBIA: Neda Ukraden - Bomba



Zasady:

  • Głosowanie odbywa się systemem eurowizyjnym
  • Głosy przesyłacie do mnie poprzez prywatną wiadomość
  • Prawo do głosowania ma każdy użytkownik forum
  • Głosowanie trwa do 12 kwietnia br. do godziny 18:00


Już teraz serdecznie zapraszam na LIVE wyniki finału SCC 2020, które odbędą się 12 kwietnia o godzinie 20:30. Uśmiech
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Second Chance Contest 2020 - Page 4 Empty Re: Second Chance Contest 2020

Nie 12 Kwi - 21:31



































Second Chance Contest 2020 - Page 4 Sc111


1. :ssweden: SZWECJA: Dotter - Bulletproof - 166 pkt.

2. :salbania: ALBANIA: Elvana Gjata - Me Tana - 106 pkt.

3. :sfinland: FINLANDIA: Erika Vikman - Cicciolina - 102 pkt.

4. :sserbia: SERBIA: Neda Ukraden - Bomba - 86 pkt.

5. :sromania: RUMUNIA: Roxen - Cherry Red - 74 pkt.






















Second Chance Contest 2020 - Page 4 Sc210

























Second Chance Contest 2020 - Page 4 Sc310





Serdeczne gratulacje dla :sweden: Szwecji - bardzo dziękuję za możliwość poprowadzenia tegorocznej zabawy, było mi bardzo miło. Serce Zapraszam do komentowania wyników! Szeroki uśmiech
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

Second Chance Contest 2020 - Page 4 Empty Re: Second Chance Contest 2020

Nie 12 Kwi - 21:58
Zwycięzca bardzo dobry. Choć początkowo Bulletproof nie robiło na mnie żadnego większego wrażenia, z czasem zyskało u mnie. Szkoda, że Islandia i Czechy nie poradziły sobie lepiej (gdybym obstawiał wyniki, pewnie szansę obu oceniłbym wyżej). Oculis Videre nawet prawie odpadłoby w półfinale (miało 5 pkt. zapasu..). Nie wszyscy muszą lubić tego typu utwory, ale ten miał w sobie coś nadzwyczaj wyjątkowego i dziś nawet w półfinale zdobyłby moją 12. Czołówka może być. W finale nie było żadnego naprawdę złego utworu, choć Rumunia mogła znaleźć się niżej.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

Second Chance Contest 2020 - Page 4 Empty Re: Second Chance Contest 2020

Nie 12 Kwi - 23:47
No raczej nie ma co ukrywać, że zwycięzca był oczywisty, a jedyną zagadką była przewaga jaką Dotter uzyska w finale Szeroki uśmiech Mimo wszystko jest to jedna z najlepszych, preselekcyjnych piosenek ostatnich lat. Wspaniałe Elvanka i Erica na podium to miód na serce.

Jednak szokuje mnie aż tak wysokie miejsce Serbii. Obstawiałem, ze z dwóch koszmarków to Islandii uda się ugrać więcej.
I gratki Aleks za świetną organizację, konkurs przeszedł w naprawdę odpowiednie ręce Serce
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

Second Chance Contest 2020 - Page 4 Empty Re: Second Chance Contest 2020

Pon 13 Kwi - 17:21
Winnera nie ma co komentować, bo to wiedzieliśmy od finału Melodifestivalen. Masakra jakaś z tą :albania: "Me Taną", myślałem że po prawie pół roku w końcu ten bardziew się znudził. Gratki dla :finland: "Cziczoliny", prawdziwe zjawisko tego sezonu i zapowiedź disco-polo z :poland: Polski kiedyś. A co do Polski - "Lucy" boska radiówka, mogłaby być wyżej. Nie nastawiałem się na jakiś super wynik :norway: Kristin, niech sobie będzie moją osobistą perełeczką. Z :serbia: Nedą widzimy się za rok w Rotterdamie! Serce
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Second Chance Contest 2020 - Page 4 Empty Re: Second Chance Contest 2020

Pon 13 Kwi - 20:27
Wszyscy już dawno znaliśmy zwycięzcę, pytanie było tylko jak bardzo :sweden: Dotter zostawi wszystkich w tyle. Odpowiedź: bardzo. To oczywiście dobra piosenka, choć wciąż nie mogę wyjść ze zdumienia, że niemal WSZYSCY uważają ją za jakiś cud wcielony. No ale ok, już dawno się z tym pogodziłem. Natomiast brak drugiego miejsca dla bosskiej :finland: Ciccioliny to już grabież. Uśmiech :romania: Cherry Red nie lubię, 5. miejsce to stanowczo za wysoko. Natomiast :serbia: Bombę nawet ostatnio polubiłem, ale to 4. miejsce to dla mnie wciąż coś nierealnego. Uśmiech
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Second Chance Contest 2020 - Page 4 Empty Re: Second Chance Contest 2020

Wto 14 Kwi - 16:22
Zwycięzca rzecz jasna oczywisty i jedyny jaki był możliwy. Serce Top5 generalnie bardzo dobre, jedynie Rumunia trochę za wysoko. Jestem niezmiernie szczęśliwy i dumny, że B O M B A zajęła tak wysoką lokatę! <3
avatar
Gość
Gość

Second Chance Contest 2020 - Page 4 Empty Re: Second Chance Contest 2020

Wto 14 Kwi - 16:30
Dałabym więcej punktów Second Chance Contest 2020 - Page 4 Fire_PNG6040BOMBIE Second Chance Contest 2020 - Page 4 Fire_PNG6040, ale i tak cieszy mnie ta wysoka pozycja. ♥ Jestem szczęśliwa, że Dotter wygrała, ponieważ to moja ulubiona piosenka z tego okresu eurowizyjnego, choć preferuję głosowania, gdzie nie zna się zwycięzcy do samego końca.


Ostatnio zmieniony przez Eyida dnia Pią 1 Maj - 12:33, w całości zmieniany 1 raz
avatar
denis
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 34
Płeć : Male

Second Chance Contest 2020 - Page 4 Empty Re: Second Chance Contest 2020

Pią 1 Maj - 8:38
Świetne top3, innego zwycięzcy być chyba nie mogło Uśmiech Liczę na jak najszybszy powrót Dotter do MF!
Sponsored content

Second Chance Contest 2020 - Page 4 Empty Re: Second Chance Contest 2020

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach