Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+12
iguś
Dawid
Fenistil
Morison
Jasiek
Liver
Aro
DanielW
Wonder
marjuz
vestmann
Yngwie / admin
16 posters
Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 11 Kwi - 22:02
WYNIKI FINAŁU 21. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]


























1. :siceland: ISLANDIA: Aura Dione - Shania Twain - 133 pkt. (Aro)

2. :sarmenia: ARMENIA: Hey Violet - Better By Myself - 126 pkt. (Jasiek)

3. :saustralia: AUSTRALIA: wrs - why - 92 pkt. (Morison)

4. :sfaroes: WYSPY OWCZE: SKAAR - Five Times - 88 pkt. (Sebek)
5. :salbania: ALBANIA: San Cisco - Reasons - 82 pkt. (Batiooo)

[You must be registered and logged in to see this image.]

WSZYSCY ODDALI SWOJE VOTA Uśmiech
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]








[You must be registered and logged in to see this image.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]








[You must be registered and logged in to see this image.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brawa dla Aro za udany powrót i dziewicze zwycięstwo w konkursie!

Dziękuję wszystkim za udział w 21. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzi dla Was [You must be registered and logged in to see this link.].
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 11 Kwi - 22:29
Wyniki mi pasują, a w szczególności zwycięzca - gratulacje dla Aro, absolutnie zasłużona wygrana, tak podejrzewałem, że to właśnie ta piosenka osiągnęła taki imponujący wynik w półfinale. Co do pozostałych miejsc, Serbia mogłaby być trochę wyżej, a jeśli chodzi o moją pozycję, to również jestem zadowolony, co prawda jednego punktu zabrakło do TOP10, ale nie będę narzekać, bardzo dziękuję za wszystkie punkty, mniejsze i większe! Do zobaczenia w następnej edycji Uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 11 Kwi - 22:35
Naprawdę boskie podium, gratki że udało się tak ułożyć! Brawo :iceland: Aro!!!
Reszta wyników cyrk na kulkach. Dzia za punkty dla :belgium: Belgii, uważam że zasłużyłam jednak na win.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 11 Kwi - 23:08
Wow, kompletnie nie wiem co powiedzieć. Kompletnie się spodziewałem, że tuż po powrocie uda mi się wykręcić taki wynik, chociaż komentarze dawały mi cień nadziei na przyzwoity wynik (jednak to, co się stało w półfinale... szok.). Niezmiernie się jedna cieszę, że Shania spodobała Wam się tak samo jak mi Serce Chciałbym także podziękować wszystkim za każde punkciki, a w szczególności:

- :poland: :unitedkingdom: :serbia: :finland: za 12;
- :belarus: :belgium: :ireland: :faroes: :netherlands: za 10;
- :sweden: :france: :norway: :armenia: za 6;
- :macedonia: :bosnia: za 4;
- :montenegro: za 2;
- :australia: za 1;
- i wszystkim innym za 0, co całkowicie rozumiem, bo poziom był naprawdę wysoki.

No właśnie, skoro jesteśmy przy innych... praktycznie każda piosenka finału miała w sobie coś ciekawego, a każda piosenka której dałem punkty trafiła na playlistę. Cieszy mnie miejsce Armenii i Australii na podium, Albanii w Top 5, jednak mimo wszystko Wielka Brytania i Finlandia zasługiwały na więcej.

Na koniec nie pozostaje mi nic innego niż zaprosić wszystkich do malowniczego :iceland: Reykjavíku :iceland: Serce
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 11 Kwi - 23:22
Gratulacje Aro! Fajne wyniki ogólnie. Islandia wygrała, Ukraina i Serbia są w Top 10. Szkoda, że Bośnia się nie załapała na punkty do rankingu, mimo że sam awans do finału to już było "coś".

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie punkty w półfinale, sukcesy rodzą się w bólach Uśmiech
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 11 Kwi - 23:23
Zwycięzca nie szokuje, faworyt nie zawiódł. Gratki Aro, jak mówiłem - mnie kupiłeś tym wyborem. A ja jestem zadowolony ze swojego drugiego miejsca - super, że Better By Myself tak fajnie się u Was przyjęło. Od komentowania wyników całościowo się powstrzymam, chciałem tylko zwrócić uwagę na fajny poziom finału i ogólnie tej edycji. Miałem 10 piosenek, które chciałem obdarować większymi niż jeden punktami. W szczególności w pamięć zapadną mi :faroes: :netherlands: :estonia: :australia: :iceland: Serce
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 11 Kwi - 23:29
Gratki dla Aro, najlepszy song wygrał więc wszystko bossko. Dzia za 6 miejsce (zasługiwałem na win za taki XNT ale cóż).
Reszta wyników jest dosyć przyzwoita. Zamieniłbym miejscami :albania: Albanię i :ukraine: Ukrainę, dałbym :finland: Finlandię do top 10 i byłoby świetnie. :armenia: Armenię też lubię, niestety taki system, że niektórym brakło punktów Wink Szkoda trochę :bosnia: Bośni, zawsze to coś innego i chętnie bym ją ujrzał w top 10 zamiast charli xbox i krystyna oraz songa którego usłyszałem już tysiąc razy w pdf.

.....................................


[You must be registered and logged in to see this image.]
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 12 Kwi - 4:46
Fajne te końcowe wyniki są. Wiadomka wyżej bym widział Wonderke, Fena i o dziwo Cryo z którym pierwszy raz chyba wymieniłyśmy się punktami

Win to absolutny sztos

a i tak jestescie jebniete za zostawienie mnie i Belgii w semi
i kaliopi
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 12 Kwi - 19:43
Wielkie dzięki za kolejny dobry wynik i masę punktów, szczególnie od Gangu Sióstr Anielanek [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] oraz od Daddy [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] :*

Zwycięzca w porządku, chociaż po moich głosach widać, że wolałbym :armenia: jednakże dobrze widzieć :iceland: Aro znowu w konkursie i jak zawsze w formie, pamiętam, że regularnie wymienialiśmy się punktami w I serii. Gratulacje również dla :belarus: Szymek79, dobrze, że chociaż jeden z azjatyckich wykonawców zapunktował tej edycji.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 13 Kwi - 23:18
To było naprawdę dobre wejście w nową serię. Praktycznie o wszystkich finałowych propozycjach byłem w stanie wyrobić sobie jakąś opinię (co w poprzedniej serii zdarzało się rzadziej niż bym chciał). Tak więc dlaczego by tu o tym nie napisać? Szeroki uśmiech

1. :iceland: Niesamowicie sympatyczna piosenka z fajną nutą country. Może nie do końca coś czym bym się bezgranicznie zachwycał, ale to i tak o niebo lepszy zwycięzca niż jakikolwiek z poprzedniej serii. Uśmiech Ale że aż tak pozamiatało w semi? Zdziwko, by byłem pewny, że to Armenia.
2. :armenia: Niby amerykański pop, ale z fajnym charakterystycznym klimacikiem. Wryło mi się w głowę dość mocno.
3. :australia: Zdecydowanie zbyt klubowe klimaty jak na mój gust, ale i tak doceniam.
4. :faroes: Niestety całkowicie asłuchalne dla mnie.
5. :albania: Znałem ten zespół już wcześniej i nawet byłem bardzo bliski wystawienia kiedyś ich innego utworu. Tutaj niby jest to na pierwszy rzut oka dość typowy pop, co słychać trochę w refrenie, ale jednak ma coś w sobie. Szczególnie zwrotki błyszczą.
6. :serbia: Nie. Ale przynajmniej słucha się tego dość neutralnie.
7. :ukraine: Bardzo ciekawe, brzmi trochę jak zmiksowana Britney Spears. Szeroki uśmiech Niekoniecznie miałem ochotę wracać żeby tego słuchać, ale wzbudziło moje mocne zainteresowanie.
8. :estonia: Rewelacyjny głos; no i fajnie, że z Japonii. Piosenka ciut monotonna, ale całościowo się broni.
9. :unitedkingdom: Typowy zachodni pop. Całkiem przyjemny w odsłuchu, ale w tej edycji to było dla mnie za mało.
10. :netherlands: W semi trochę to zignorowałem, ale potem doceniłem jak ładnie się buduje w pierwszej połowie utworu.
11. :finland: Przyjemne fińskie klimaty, choć na moje punkty zabrakło trochę zapamiętywalności.
12. :bosnia: Szkoda, że nie top 10, ale finał i tak jest wynikiem powyżej oczekiwań. A zresztą po raz pierwszy od paru edycji nareszcie miałem poczucie, że to wcale nie moja piosenka jest najlepsza w stawce. Szeroki uśmiech Dzięki, że się postaraliście. No i dzięki za punkty.
13. :denmark: Nieźle się tego słucha, byłoby u mnie chyba pierwsze pod kreską. Zadecydowało stosunkowo standardowe brzmienie.
14. :czech: Na dłuższą metę staje się może nieco monotonne, ale jednak klimat ma absolutnie niesamowity.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pią 17 Kwi - 0:49
[You must be registered and logged in to see this image.]

mega symulacja wyników. pdf 21 edycja rezultot gdyby głosowanie odbywało się w skali 1-10. mega jury: eyida, igi, sebek, liver, dawid, mapox, lady, aleks, dast. brawo :iceland:
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pią 17 Kwi - 0:51
^ Jedyne prawdziwe wyniki! ^^
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 675
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pią 17 Kwi - 0:52
iguś napisał:^ Jedyne prawdziwe wyniki! ^^
^
Wnoszę o uznanie tych wynicków za official Szeroki uśmiech
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pią 17 Kwi - 0:54
^
fantastyczne wyniki, boże, przynajmniej tutaj czuje docenienie dzia
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pią 17 Kwi - 2:25
was pojebalo z ta polska na 20
Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach