Eurowizja 2025: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+13
Dawid
DanielW
Liver
vestmann
Aro
Sebek
Skrzeczek
Batiooo
Fenistil
Morison
Łosoś
Darka
Dastame
17 posters
Go down
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kaliopi

Liczba postów : 616
Płeć : Male
Wiek : 27

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Czw Maj 21, 2020 8:13 pm
I półfinał: Nie było tu żadnej naprawdę złej piosenki, choć miałem tutaj mniej piosenek, które przekonały mnie, a większość poleciała, w tym moja czołowa trójka tego półfinału: :bosnia: Bośnia i Hercegowina :macedonia:, Macedonia Północna, :russia: Rosja, w dodatku 2 z nich znalazły się w bottom3 z dużą stratą, a :spain: Hiszpania też nie była taka zła, aby mieć tylko 16 pkt. :poland: Polska.już mogła wejść, moim zdaniem zanotowała progres w stosunku do poprzedniej edycji.

II półfinał: Większość piosenek mi się tutaj podobała, kilka nawet bardzo, bardzo, choć były tu też 4 utwory moim zdaniem nie trafione (1 z nich awansował). Cieszy mnie bardzo przejście pewnych 2 piosenek (jedno spodziewane, inne bardzo miłą niespodzianką), szkoda jednak, że z walki zwycięsko nie wyszły bardzo dobre propozycje z :ireland: Irlandii i :portugal: Portugalii, a :armenia: Hu! Ha! nie zasługiwało na ostatnią pozycję. No i moja :switzerland: Diggin in the Dirt poległa. Ech, to naprawdę bardzo cenna dla mnie piosenka i długo czekałem na jej przedstawienie. Być może, gdybym jednak podlinkował w głosowaniu teledysk, może poszłoby lepiej (podlinkowałem go w temacie, ale nie wszyscy tam zaglądają, a niedawno usunięto go z YT), choć to takie gdybanie, a i tak najważniejszy w ocenie jest sam utwór. Dobrze, że jednak udało mi się ją w końcu przedstawić. Dziękuję za punkty i kilka milszych słów.

Liver napisał:Szkoda natomiast, że :ireland: Irlandia z :montenegro: Czarnogórą poleciały, obydwie piosenki niezłe jak na swój skromny rynek.

Irlandia mała, ale ma moim zdaniem bardzo dobry rynek Wink

Fenistil napisał:A brak awansu dla boskiej :serbia: Nedy to po prostu zbrodnia.

Dla mnie to brzmi aż zbyt podobnie do Despacito.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 706
Płeć : Male
Wiek : 21

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pią Maj 22, 2020 4:24 pm
Wyniki pierwszego półfinału bardzo w porządku. W zasadzie szkoda mi tylko :poland: Dastame, bo po raz kolejny zabrakło tylko 1 punktu do awansu, a Ptaki na finał zasłużyły.

W drugim półfinale też wyniki na plus. Zaskoczyła mnie obecność pewnych dwóch krajów w finale, bo spodziewałem się, że skończą pod kreską. Szkoda, że :netherlands: Holandia bez awansu, bo według mnie to był jeden z lepszych utworów wystawionych przez Aleksa. Największym skandalem jest oczywiście flop :serbia: BOSSKIEJ KRÓLOWEJ NEDY UKRADEN! Uważam to za absolutny skandal, uczestnicy tego konkursu nie mają serca, że takiego hiciora zostawiły w semi. #pray4yugosisters

Ze swoje strony dziękuję za awans i wszystkie punkty oddane na :faroes: Wyspy Owcze! Serce
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1304
Płeć : Male
Wiek : 27

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob Maj 23, 2020 10:10 pm
WYNIKI FINAŁU 23. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/327077/pdf-23---final
































1. :sunitedkingdom: WIELKA BRYTANIA: Grace Carter - Don't Hurt Like It Used To - 153 pkt. (Wilk)

2. :sukraine: UKRAINA: TVORCHI - Believe - 135 pkt. (Cryo)

3. :ssweden: SZWECJA: Isak Danielson - Silence - 131 pkt. (KarolStark)

4. :sitaly: WŁOCHY: Thegiornalisti - Felicità puttana - 130 pkt. (Przemek)
5. :sfaroes: WYSPY OWCZE: Frum - Birdstone - 129 pkt. (Sebek)

WYNIKI - Page 2 PK7eXii

Głosów nie oddał Poland.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/323891/pdf-23---i-semifinal








WYNIKI - Page 2 1-semi
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/323903/pdf-23---ii-semifinal








WYNIKI - Page 2 2-semi
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serdeczne gratulacje dla Wilka za kolejne zwycięstwo w konkursie!

Dziękuję wszystkim za udział w 23. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzi dla Was @Aleks Szeroki uśmiech
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 897
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob Maj 23, 2020 10:41 pm
Gratki @Wilk Serce Zwycięzca bardzo godny, praktycznie od pierwszego przesłuchania piosenka mnie zaintrygowała i już znalazła sobie miejsce na mojej playliście. Szkoda, że :italy: Włochy (swoją drogą jedna z największych perełek, jaką odkryłem w PdF) wypadły z podium na ostatniej prostej, ale na szczycie tabeli niewyobrażalny ścisk się zadział. No i :estonia: Estonia w duecie z :norway: Norwegią zdecydowanie powinny zająć solidnie miejsce w Top 10.

Ze swojej strony, wbrew pozorom, jestem ustatysfakcjonany wynikiem. Po szokującym awansie nie spodziewałem się cudów w finale. Tak też się stało, ale bywa xd I tak dziękuję wszystkim za punkty, szczególnie za 12 od :spain: Serce
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 680
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie Maj 24, 2020 12:21 am
Dziękuję bardzo wszystkim mnie punktującym i nie tylko Kiss cieszę się że utwór się spodobał na tyle że Grace wygrała, poprzednim razem przecież tak niewiele jej zabrakło a w sumie traktuje ją jako moje takie odkrycie poprzedniego roku i chyba jej obie piosenki które wystawiałem to jedne z ogólnie moich najlepszych w całej historii startów w KP/PdF, przynajmniej tak mi się wydaję. Spodziewałem się jednak że tutaj Francja może pozamiatać konkurencję w tej edycji bo utwór przedni. Australii również spodziewałem się wyżej ale MIMOZA :skosovo: to moje osobiste złoto, ląduję ten song na moją playlistę, może trzeba było go zachować na wakacyjną? w sumie taki vibe wakacyjny w niej jest że mogłaby sobie tam świetnie poradzić tak czy siak nie kumam czemu z 1 miejsca w semi zleciała dopiero na 13. Podsumowując tak jak KP 94 zrobiłem w Leeds tak teraz znowu zapraszam na bibe do siebie, to już ostatni raz, obiecuje Nie widzę i jeszcze raz dziękuję za numer 1 w tej edycji.
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 346
Płeć : Male
Wiek : 28
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie Maj 24, 2020 11:54 am
Wyniki dość fajne Uśmiech Gratulację dla zwycięzcy, piosenka była dobra i zasługiwała na wysoki rezultat. Bardzo cieszy wysoka lokata :faroes: Wysp Owczych, chociaż szkoda że nie udało się chociaż załapać na podium. Zwłaszcza że zabrakło naprawdę niewiele. W dolnej części tabeli też kilka państw zasługiwało na lepszą pozycję - :hungary: Węgry, :norway: Norwegia czy :iceland: Islandia.

Dziękuję bardo @Cryo za 10 punktów w półfinale :o nie spodziewałem się tak wysokiej noty od kogolwiek. Dziękuję Szeroki uśmiech
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1304
Płeć : Male
Wiek : 27

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie Maj 24, 2020 2:23 pm
Gratulacje Wilk. Cieszę się przede wszystkim z Top 10 :greece: Grecji. Nie było łatwo w półfinale, w finale tym bardziej, jednak kilka wysokich not uratowało sytuację. Do :italy: Włoch też nie mam zastrzeżeń, chociaż szkoda że nie wygrały, skoro już udało się znaleźć tak wysoko. Więcej spodziewałem się po :germany: Niemcach, ale coś za coś.

Dzięki za punkty na :belarus: Białoruś. Nie jestem jakoś przesadnie rozczarowany tym wynikiem. Wystawiłem niezbyt odważnego kotleta to mam za swoje :P Widocznie w każdej edycji, gdy bronię tytułu muszę przejechać dupą po piasku.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie Maj 24, 2020 6:58 pm
Bardzo cieszy mnie zwycięzca edycji, co widać po mojej punktacji :P Gratulacje dla Wilka, zdecydowanie zasłużona wygrana, piosenka spodobała mi się od pierwszego przesłuchania. Co do reszty wyników, nie jest już tak kolorowo, smuci przede wszystkim niska pozycja Belgii i Estonii, ale poziom był dość wysoki, a przede wszystkim wyrównany, więc nie mogło się obyć bez jakiegoś zawodu :P Ze swojej strony pragnę podziękować jeszcze za wszystkie półfinałowe punkty dla :finland: a szczególnie za te najwyższe od :bosnia: i :norway: Serce
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2274
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie Maj 24, 2020 8:39 pm
W pierwszej serii PDF 2. miejsce. Tym razem chyba pora na klątwę 10. miejsca. Groteskowo wygląda fakt, że tak różne utwory (Mr/Mme i Cucumba) zajęły tę samą pozycję. Serce Mega dziękuję za głosy dla :belgium: Belgique. Szczególnie max @Aleks i @syguu za 12!

Był mocny winner vibe wyczuwalny przy :unitedkingdom: UK i sprawdziło się. Gratki! Z innych wyników - strasznie szkoda mi niskiego miejsca :australia: Australii. Ten song zasłużył na znacznie więcej. Inne sprawy można wyczytać sobie z moich punktów.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 245
Wiek : 25

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon Maj 25, 2020 12:18 am
Dla mnie winner tej edycji był tylko jeden :italy: i przecierałem oczy ze zdumienia jak można tak przyjemnej i nośnej piosence, dodatkowo powodującej instant banana na twarzy przyznawać zero za zerem... Znam piosenkę już kawałek czasu co prawda, ale dalej brzmi mi ona świeżo i miło było mi do niej powrócić. Dobrze, że w drugiej części głosowania udało się osiągnąć minimum przyzwoitości czyli top5, ale jak dla mnie to rozczarowanie, że nie ma co najmniej pudła.

Koniec końców moje top5 skończyło w top7, więc źle nie jest. Wyżej widziałbym :kosovo: które również było mi znane wcześniej oraz :germany: które powinny zagrzać miejsce w top10.

Gratuluję Wilkowi zwycięstwa, co myślę o tym utworze już napisałem. Jest okej, ale wydawało mi się, że było kilka ciekawszych utworów w stawce.
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 25

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon Maj 25, 2020 6:54 pm
Zaczynając od zwycięzcy - zupełnie w porządku propozycja. Już od początku przeczuwałem, że może bić się o wygraną w tej edycji. Gratulacje dla Ciebie :unitedkingdom: Wilk. Wink Cieszy bardzo widok :ukraine: na drugim miejscu, :denmark: spodziewałem się w tych okolicach, chociaż najchętniej widziałbym ją w top3. Dużo zyskała w ostatnich dniach. Szkoda, że :australia: zabrakło tak niewiele do czołowej dziesiątki - mega klimat, a tak niskiego miejsca dla świetnych :germany: zupełnie nie rozumiem.

:italy: w pewnym momencie zacząłem dosyć poważnie myśleć o miejscu na podium, widząc przewidywania niektórych osób w wątku z głosowaniem xD Szkoda, że zabrakło tak niewiele, ale w gruncie rzeczy jestem zadowolony z tego wyniku. Dzięki za wszystkie punkciki! ❤
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 680
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon Maj 25, 2020 7:39 pm
Jasiek napisał:Dla mnie winner tej edycji był tylko jeden :italy: i przecierałem oczy ze zdumienia jak można tak przyjemnej i nośnej piosence, dodatkowo powodującej instant banana na twarzy przyznawać zero za zerem... Znam piosenkę już kawałek czasu co prawda, ale dalej brzmi mi ona świeżo i miło było mi do niej powrócić. Dobrze, że w drugiej części głosowania udało się osiągnąć minimum przyzwoitości czyli top5, ale jak dla mnie to rozczarowanie, że nie ma co najmniej pudła.
@Jasiek tutaj czuję się wywołany do tablicy bo chyba jestem ostatni który jakąkolwiek "nośną" piosenkę mógłby zgnoić zerem a pojawiło się ono tylko i wyłącznie ze względu na pomyłkę przy głosowaniu, rozpisałem sobie 16 not zamiast 17 w finale i pech chciał że zgubiłem właśnie Włochy po drodze które miałem zaplanowane zapunktować, może nie jakoś maksymalnie ale te mniejsze punkty i tak dałyby im pudło, zorientowałem się następnego dnia i próbowałem to naprawić ale oczywiście regulamin ma swój głupi punkt gdzie nawet takiego błędu nie można skorygować... jedynie mogłem liczyć że nie wpłynie to potem zbytnio na wynik ale jak na złość było ciasno. Pierwszy raz taki błąd mi się zdarzył ale już sobie zaplanowałem oczywiście to wszystko wyrównać :italy: w kolejnych edycjach konkursu, jedynie pozostało mi przeprosić Przemka na pw za gafę, chociaż pewnie nieraz takie coś miało już miejsce też u innych ale wolałem się przyznać skoro już pojawił się taki temat.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 778
Płeć : Male
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon Maj 25, 2020 8:11 pm
Mnie się takie coś nigdy nie przytrafiło, a gram już kilka lat...
Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach