Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

CZARNOGÓRA: Justyna Steczkowska feat. Boban Marković - Kto wciska mi kit Empty CZARNOGÓRA: Justyna Steczkowska feat. Boban Marković - Kto wciska mi kit

Nie 24 Maj - 12:20
Witam w czarnogórskim temacie.
W 24 edycji postanowiłem połączyć Bałkany z Polską. Wiadomo lata lecą a nasza Justynka (47 l.) nie robi się młodsza, na szczęście proces dojrzewania przebiega jak w najlepszym winie.

CZARNOGÓRA: Justyna Steczkowska feat. Boban Marković - Kto wciska mi kit 2-Justyna-Steczkowska-1068x712

Justyna Steczkowska feat. Boban Marković - Kto wciska mi kit

Utwór promuje album "I na co mi to było?” - wyjątkowy projekt muzyczny, w którym Justyna połączyła swoje siły z najsłynniejszym, serbskim trębaczem –
Bobanem Markoviciem. Efektem tej współpracy stało się dwanaście niezwykłych kompozycji muzycznych, do których muzykę skomponowali Boban i Marko Marković, a teksty napisał Filip Łobodziński.


:poland: :serbia: :montenegro: :poland: :serbia: :montenegro:
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

CZARNOGÓRA: Justyna Steczkowska feat. Boban Marković - Kto wciska mi kit Empty Re: CZARNOGÓRA: Justyna Steczkowska feat. Boban Marković - Kto wciska mi kit

Nie 24 Maj - 12:25
Masakra, moje pomysły na tą edycję się kurczą, muszę szybciej coś wystawić Szeroki uśmiech Myślałem zarówno o :italy: Chace Chan jak i :montenegro: Justynie Steczkowskiej.
"Kto wciska mi kit" to mega hicior, ma etniczne wstawki itd. Bardzo przyjemna sielska atmosfera bałkańskiego wesela. Kręcę biodrem.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

CZARNOGÓRA: Justyna Steczkowska feat. Boban Marković - Kto wciska mi kit Empty Re: CZARNOGÓRA: Justyna Steczkowska feat. Boban Marković - Kto wciska mi kit

Pon 1 Cze - 10:21
Uwielbiam takie polskie wyprawy po soczystą bałkańską muzę. Uśmiech
Sponsored content

CZARNOGÓRA: Justyna Steczkowska feat. Boban Marković - Kto wciska mi kit Empty Re: CZARNOGÓRA: Justyna Steczkowska feat. Boban Marković - Kto wciska mi kit

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach