Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Najlepsza piosenka finałów Eurowizji 2014-19

+12
Jasiek
iguś
Fenistil
KarolStark
Drover
Wilk
Skrzeczek
Łosoś
marjuz
Morison
Sebek
vestmann
16 posters
Go down
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

Najlepsza piosenka finałów Eurowizji 2014-19 - Page 8 Empty Re: Najlepsza piosenka finałów Eurowizji 2014-19

Pią 25 Wrz - 16:19
Dla mnie win spodziewany i w sumie bardzo spoko piosenka, którą chyba każdy chociaż trochę lubi. BOSKA ELHAIDA TAK WYSOKO <3 Myslalem ze ćwierćfinał to maks dla niej <3 Nie jestem fanem drugiego i trzeciego miejsce. Estonia mi sie przejadła, a od Holandii zawsze wolałem Soldi. Undo chyba przez to jak jest lubiane znalazło wielu przeciwników nagle, ale i tak udało się wejść do finału <3 Wyniki finału generalnei spoko

Może cos takiego z piosenkami z semi? :3
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 594
Płeć : Male
Wiek : 28

Najlepsza piosenka finałów Eurowizji 2014-19 - Page 8 Empty Re: Najlepsza piosenka finałów Eurowizji 2014-19

Pią 25 Wrz - 16:23
Dastame napisał:Może cos takiego z piosenkami  z semi? :3

Daniell napisał:Wielkie gratulacje dla naszych zwycięzców ! Już za chwilę zostaną dodane szczegółowe wyniki każdego z etapów, a jutro rusza Najlepsza Piosenka Półfinałów Eurowizji 2014-19 !

Dastame lubi ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

Najlepsza piosenka finałów Eurowizji 2014-19 - Page 8 Empty Re: Najlepsza piosenka finałów Eurowizji 2014-19

Pią 25 Wrz - 16:30
Daniell napisał:
Dastame napisał:Może cos takiego z piosenkami  z semi? :3

Daniell napisał:Wielkie gratulacje dla naszych zwycięzców ! Już za chwilę zostaną dodane szczegółowe wyniki każdego z etapów, a jutro rusza Najlepsza Piosenka Półfinałów Eurowizji 2014-19 !

jestes cudowna

Daniell lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

Najlepsza piosenka finałów Eurowizji 2014-19 - Page 8 Empty Re: Najlepsza piosenka finałów Eurowizji 2014-19

Sob 26 Wrz - 0:37
Niespodziewany winner. Gratki! Uważam że to był mega konkurs, a @DLL to naj prowadząca...

Daniell, Fenistil and Sebek lubią ten post

avatar
Gość
Gość

Najlepsza piosenka finałów Eurowizji 2014-19 - Page 8 Empty Re: Najlepsza piosenka finałów Eurowizji 2014-19

Sob 26 Wrz - 14:06
Wszystko MEGA
Sponsored content

Najlepsza piosenka finałów Eurowizji 2014-19 - Page 8 Empty Re: Najlepsza piosenka finałów Eurowizji 2014-19

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach