Eurowizja 2025: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 271
Płeć : Female
Wiek : 25

WĘGRY: Odett - Rózsa Empty WĘGRY: Odett - Rózsa

Nie 5 Lip - 22:55
WĘGRY: Odett - Rózsa 71773935_10156959349189055_7363343725273022464_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=85a577&_nc_ohc=oGTW1A0fGOcAX_JDoHS&_nc_ht=scontent-waw1-1

Węgry w 26. edycji będzie reprezentowała Odett z wydaną w ubiegłym roku piosenką "Rózsa".
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1280
Wiek : 23

WĘGRY: Odett - Rózsa Empty Re: WĘGRY: Odett - Rózsa

Sob 11 Lip - 15:25
Świetny utwór. Nóżka sama tupie, bardzo dźwięcznie brzmi tu węgierski, ciekawy teledysk, nie ma nudy. Ogólnie interesująca zabawa muzyką. Piosenka ma wszystko żeby wygrać tę edycję, więc pewnie skończy na 9 miejscu w półfinale. powodzenia życzę
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 885
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WĘGRY: Odett - Rózsa Empty Re: WĘGRY: Odett - Rózsa

Sob 11 Lip - 23:37
Nie pamiętam kiedy ostatnio przy robieniu playlist jakaś piosenka aż tak przykuła moją uwagę. Całość piosenki utwierdziła mnie tylko w przekonaniu, że to doskonały wybór. Wszystko tu się zgadza i do siebie pasuje. Piosenka ani przez chwilę nie nudzi i utrzymuje słuchacza w ciekawości do końca. Cóż, zaryzykuję stwierdzenie że to ścisła topka twoich propozycji biorąc pod uwagę też kape.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1908
Płeć : Male
Wiek : 30
Skąd : Ząbki/Warszawa

WĘGRY: Odett - Rózsa Empty Re: WĘGRY: Odett - Rózsa

Sro 15 Lip - 0:30
Dawno żadna piosenka nie zwróciła tak bardzo mojej uwagi już od pierwszego dźwięku. Co prawda refren jest dla mnie delikatnym zawodem, ale całościowo to wciąż niesamowicie fajna, zgrabna piosenka.
Sponsored content

WĘGRY: Odett - Rózsa Empty Re: WĘGRY: Odett - Rózsa

Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach