Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 303
Płeć : Male
Wiek : 23

ALBANIA: The Regrettes - I Dare You Empty ALBANIA: The Regrettes - I Dare You

Nie 26 Lip - 1:30
:albania: :albania: :albania:

zapraszam
avatar
Gość
Gość

ALBANIA: The Regrettes - I Dare You Empty Re: ALBANIA: The Regrettes - I Dare You

Nie 26 Lip - 7:08
Poznałem jakiś czas temu ten song właśnie w poszukiwaniach na wakacyjną, czuć można tutaj naprawdę wakacyjny, beztroski klimat, bardzo przyjemny utwór w odbiorze, a o to właśnie chodzi w wakacyjnej.
Powodzenia :P
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ALBANIA: The Regrettes - I Dare You Empty Re: ALBANIA: The Regrettes - I Dare You

Sro 29 Lip - 21:22
Ja osobiście bym tego pod wakacyjną nie podciągnął, choć wiadomo, że różne są kryteria. Za to piosenka brzmi bardzo sympatycznie, energicznie, jest mocny rytm. Może brzmi niespecjalnie oryginalnie (albo już ją gdzieś wcześniej słyszałem), ale zdecydowanie mi się podoba.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ALBANIA: The Regrettes - I Dare You Empty Re: ALBANIA: The Regrettes - I Dare You

Sro 29 Lip - 22:14
Fenistil napisał:Ja osobiście bym tego pod wakacyjną nie podciągnął (…). Za to piosenka brzmi bardzo sympatycznie, energicznie, jest mocny rytm..
A czy właśnie piosenka wakacyjna nie powinna być sympatyczna, energiczna i z mocnym rytmem? przynajmniej ja tak to rozumuje Szeroki uśmiech Ja tu słyszę 100% wakacji i nie wiem nawet czy to nie będzie jedna z bardziej wakacyjnych propozycji w tej edycji.

[You must be registered and logged in to see this link.] ogólnie mega pozytywna propozycja, chyba moja ulubiona jak dotąd od Ciebie także życzę powodzonka.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ALBANIA: The Regrettes - I Dare You Empty Re: ALBANIA: The Regrettes - I Dare You

Sro 29 Lip - 22:35
Z definicją wakacyjnej jest właśnie tak, że każdy ją trochę inaczej rozumie i przez to później w praktyce robi się z tego ogólnoświatówka. Wink Dla mnie ta piosenka ma zbyt konkretne, ostre brzmienie, żeby pod tę kategorię podpadać i gdybym ją usłyszał w innych okolicznośiach, to na pewno nie przyszłoby mi do głowy, że brzmi wakacyjnie. Ale tak jak już wspomniałem - bardzo lubię.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

ALBANIA: The Regrettes - I Dare You Empty Re: ALBANIA: The Regrettes - I Dare You

Sro 29 Lip - 22:39
No właśnie wakacyjna kojarzy się głównie z uśmiechem, przyjemną atmosferą, pogodą ducha... Ale jeśli ktoś zgłosi piosenkę np. o letnim, wakacyjnym romansie to też trudno byłoby się sprzeczać, że nie pasuje. Dlatego dla mnie to też jest taka bardziej ogólnoświatówka, bo dziwne jakby każdy zgłaszał jakieś skoczne piosenki - niektórzy nie są w nastroju do tego i może ich wakacje nie były udane. No ale ogólnie to pod tą edycję można wszystko podciągnąć. xD Ale sami wybieraliśmy.
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 303
Płeć : Male
Wiek : 23

ALBANIA: The Regrettes - I Dare You Empty Re: ALBANIA: The Regrettes - I Dare You

Czw 30 Lip - 11:46
no chyba sobie ze mnie kpicie że to nie brzmi wakacyjnie xd w kazdym razie dziekuje za kazdy komentarz Modlitwa
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2110
Wiek : 24

ALBANIA: The Regrettes - I Dare You Empty Re: ALBANIA: The Regrettes - I Dare You

Czw 6 Sie - 23:46
Podczas słuchania nie mam żadnych uwag, ot poprawna pioseneczka. Niestety zaraz po zakończeniu zupełnie zapominam o tym utworze... Nie wiem jak zagłosują uczestnicy.
Sponsored content

ALBANIA: The Regrettes - I Dare You Empty Re: ALBANIA: The Regrettes - I Dare You

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach