Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WŁOCHY: Diodato - Che vita meravigliosa Empty WŁOCHY: Diodato - Che vita meravigliosa

Wto 16 Lut - 17:15

skrót od 2:14

:sitaly: Ciao mio bambole :sitaly:
Mam wrażenie że jeszcze większą frajdą niż zwycięstwo jest dla mnie wprowadzenie mojego męża do finału jako gospodarza Serce 4 Mediolan więc wybrany nie bez powodu, jest to obecne miejsce zamieszkania Antonio ale to nie był też taki oczywisty wybór gdyż urodzony w pięknym regionie Aosta, dorastał i większość życia spędził w Taranto a potem jeszcze studiował w Rzymie. Przechodząc do tematu piosenki bo warto o niej trochę napisać. W tłumaczeniu na nasze jej tytuł brzmi "Co za wspaniałe życie" i jest to główny soundtrack do filmu "La dea fortuna" Piosenka zwyciężyła w kategorii Best Original Song na David di Donatello 2020 czyli włoskich Oscarach. W teledysku widzicie obrazki z Japonii, to jedno z ulubionych miejsc Diodato, wspominał że jako dzieciak był zafascynowany telewizyjnym programem z Samurajami oraz graniem w grę wideo Shinobi. Myślę że sam utwór jest godnym finalistą i pięknym zwieńczeniem udziału Diodato w tej serii.

Ach, co za wspaniałe życie
To bolesne, uwodzicielskie, cudowne życie
Życie, które popycha mnie w środek morza
Sprawia, że płaczę i tańczę, jak wariat, razem z tobą.

Tak, mogłem pójść w inną stronę
Nie zapalać się tak do wszystkiego,
Nie przywiązywać się tak do banałów,
Ale jesteś życiem, jakie wybrałem
I nie żałuję tego,
Nawet, gdy jest bardzo pod wiatr.

I zatracam się w wirze każdej z twych szalonych pasji,
W zapachu kwiatów, które tu we mnie rozścielasz
Sprawiasz, że spijam twe pocałunki dopóki nie skończę
W środku ostatniej nocy lata pijany i krzyczący
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach