Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

PORTUGALIA: Brodka - Game Change Empty PORTUGALIA: Brodka - Game Change

Pią 12 Mar - 23:59


Recap: -

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar - 1:05, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

PORTUGALIA: Brodka - Game Change Empty Re: PORTUGALIA: Brodka - Game Change

Nie 14 Mar - 14:26
Dobrze że ten maraton komentatorski dobiegł końca, postanowienie z mojej strony było takie żeby każdemu dać komentarz Szeroki uśmiech łatwo nie było. Więc przechodząc do utworu Brodki, przede wszystkim chciałbym zobaczyć kiedyś taką Polskę na Eurowizji ale niestety... nie zanosi się na to. Jest to produkcja na poziomie światowym, czuć tu jakość na odległość i w zasadzie mógł to wystawić każdy więc strzelam że jest to [You must be registered and logged in to see this link.] lub jakiś debiutant.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

PORTUGALIA: Brodka - Game Change Empty Re: PORTUGALIA: Brodka - Game Change

Pią 19 Mar - 15:32
Już się wypowiadałem na temat tego utworu, bardzo podoba mi się podejście Brodki do tematu tworzenia muzyki, bo jest w tym artystką konceptualną czyli tworzy swoje "dzieła" od początku do końca od samego komponowania, śpiewania po scenariusz, teledysk a nawet stroje i całą wizję - i ja tą wizję dystopijnego świata kupuję w całości. Utwór na światowym poziomie, chociaż bardzo alternatywny więc co zrozumiałe nie wszystkim może się podobać.

Ja tu obstawiam [You must be registered and logged in to see this link.] lub [You must be registered and logged in to see this link.] stojących za tą propozycją.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

PORTUGALIA: Brodka - Game Change Empty Re: PORTUGALIA: Brodka - Game Change

Sob 20 Mar - 12:26
Wilk i [You must be registered and logged in to see this link.] w temacie Brodki:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Yngwie / admin, Liver and Rahei lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

PORTUGALIA: Brodka - Game Change Empty Re: PORTUGALIA: Brodka - Game Change

Sob 20 Mar - 12:31
Zacznę od teledysku, który nie wiem czy w ogóle nie jest lepszy niż sama piosenka, hah. Genialny dystopijny świat wytworzyła Brodka. Wnętrza Pałacu Kultury i Nauki oraz Muzeum Narodowego pięknie podkreślają monumentalność zastanego systemu społecznego. Sam utwór to prawdopodobnie najważniejsza premiera tego kwartału na polskiej scenie. Myślałem o wystawieniu "Game Change", ale aż tak na łatwiznę nie chciałem pójść. :P Ktoś najwyraźniej się jednak nie bał. Przechodzimy do zasadniczego pytania - kto? No i są tu schody, bo mógł to być w zasadzie każdy. [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] są najrozsądniejszymi typami, ale równie dobrze mógł to być ktoś z szanownego grona @debiutantów/powracających. Ostateczny wskaz zaprezentuję jak już rozkoduję resztę.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

PORTUGALIA: Brodka - Game Change Empty Re: PORTUGALIA: Brodka - Game Change

Sob 20 Mar - 17:37
Jaki Wilk, dajcie spokój. Pomijając wszystkie walory dźwiękowe i wizualne ( Serce ) kto mógłby pójść w te kumaty? Brodka i Pdfkp to automatyczne skojarzenie z @czerwony, ale tutaj nie mam pewności czy kolego w ogóle bierze udział. Więc z takich pewniejszych typów to [You must be registered and logged in to see this link.] / [You must be registered and logged in to see this link.] - ta piosenka byłaby spójną kontynuacją ich dotychczasowych wyborów. Teoretycznie może to być też [You must be registered and logged in to see this link.] lub [You must be registered and logged in to see this link.] to niegłupi typ.
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

PORTUGALIA: Brodka - Game Change Empty Re: PORTUGALIA: Brodka - Game Change

Sob 20 Mar - 18:41
Moja intuicja od razu podsunęła mi na myśl [You must be registered and logged in to see this link.] i na razie przy tym się też trzymam Uśmiech

Yngwie / admin lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

PORTUGALIA: Brodka - Game Change Empty Re: PORTUGALIA: Brodka - Game Change

Sro 24 Mar - 10:13
Nie wiem, nie znam się ale to jest chyba tak zwany art, w pierwszej kolejności postawiłbym, że to [You must be registered and logged in to see this link.], który niedawno zdecydował się na Kasię Linss, ewentualnie @Szynek79 ponownie wydaje mi się być logicznym typem.
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

PORTUGALIA: Brodka - Game Change Empty Re: PORTUGALIA: Brodka - Game Change

Sob 27 Mar - 16:37
Totalnie nie wiem do kogo może należeć ten utwór, mimo że mniej więcej kojarzę tutaj społeczność. Prawie nie poznałam brodki - bardzo dobry utwór.
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 306
Płeć : Male
Wiek : 23

PORTUGALIA: Brodka - Game Change Empty Re: PORTUGALIA: Brodka - Game Change

Sob 27 Mar - 16:43
Szczerze? Nie spodziewałem się, że Brodka mnie jeszcze tak pozytywnie zaskoczy. Co prawda wolę jej stare utwory jak np "Miałeś Być", "Żono moja" jak i te trochę nowsze z albumu Granda, ale "Game Change" w połączeniu z tym teledyskiem jest serio świetne i uważam, że piosenka ta jest mega wizytówką dla polskiej sceny muzycznej

xclolka lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

PORTUGALIA: Brodka - Game Change Empty Re: PORTUGALIA: Brodka - Game Change

Czw 1 Kwi - 22:46
Ohh Cryo mnie podniecił tym utworem mega jak za starych dobrych czasów KP gdy wystawiał Milene Cytrus z Malibu, Doda z Riotka (WTF dopiero teraz sprawdziłem że to on wystawił :o ) czy np. Troye Sivan. Gdyby oddał swoje głosy w finale to dość ciekawa sytuacja ale byłby jedynym który nie otrzymał ani jednej 12 będąc w top 10. Mało tego najwyższą notę dostał ode mnie i była to jedna jedyna 10 dla Brodki - tego też bym się tego nie spodziewał. To wszystko dość ciekawe z tego względu że po swoich głosach i tak zakończyłby prawdopodobnie na wysokim miejscu 4.
Sponsored content

PORTUGALIA: Brodka - Game Change Empty Re: PORTUGALIA: Brodka - Game Change

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach