Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

AUSTRALIA: Iggy Azalea - Iam the Stripclub Empty AUSTRALIA: Iggy Azalea - Iam the Stripclub

Nie 08 Sie 2021, 15:42
AUSTRALIA: Iggy Azalea - Iam the Stripclub 3PPXwAW

Witam serdecznie. Przechodząc do sedna, robię drugie podejście dla Iggy i jej klubem striptiz. Czuję niedosyt po poprzedniej edycji; przyznam się bez bicia - nie mam co wystawić, a że lubię jak baby rapują, here we go. Imprezowa dziewczyna prezentuje chyba spk kawałek; postaram się wprowadzić trochę ruchu na spotkaniach live, shoutout dla Dawid, Drover, Liver, Aleks i Morison .

Iggy Azalea - I'am the Stripclub
skrót od: 1:45 do 2:40 jakoś

Liver and Aleks lubią ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

AUSTRALIA: Iggy Azalea - Iam the Stripclub Empty Re: AUSTRALIA: Iggy Azalea - Iam the Stripclub

Nie 15 Sie 2021, 09:52
Dobrze zrobiłaś. Żadne Spotify alternative indie playlist, tylko dziedzictwo australijskiej muzyki. Skaczący, progresywny rytm, odważny tekst (autorzy nie omieszkali też użyć slangu, by nadać piosence autentyczności), no i przede wszystkim dobra zabawa, co w PdF-ie jest widziane mniej więcej tak, jak w PRL-u posiadanie obcej waluty.

Powodzenia kangurzyco.

Fenistil and xclolka lubią ten post

xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

AUSTRALIA: Iggy Azalea - Iam the Stripclub Empty Re: AUSTRALIA: Iggy Azalea - Iam the Stripclub

Nie 15 Sie 2021, 21:24
Liver napisał:Dobrze zrobiłaś. Żadne Spotify alternative indie playlist, tylko dziedzictwo australijskiej muzyki. Skaczący, progresywny rytm, odważny tekst (autorzy nie omieszkali też użyć slangu, by nadać piosence autentyczności), no i przede wszystkim dobra zabawa, co w PdF-ie jest widziane mniej więcej tak, jak w PRL-u posiadanie obcej waluty.

Powodzenia kangurzyco.

Przesyłam buziaki i pozdrowienia, powodzenia w tym samym półfinale, mój drogi!

Liver lubi ten post

Sponsored content

AUSTRALIA: Iggy Azalea - Iam the Stripclub Empty Re: AUSTRALIA: Iggy Azalea - Iam the Stripclub

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach